2019 yaz güneş gözlüğü trendleri

Bu yaz moda ile gitmek ister misin? O zaman en önemli aksesuarı da unutmamalısınız – güneş gözlükleri! Bu yazıda size 2019 yazının güneş gözlüğü trendleri hakkında her şeyi anlatacağız. Aşağıda, ilham alabileceğiniz havalı ve modern gözlükler için 40’tan fazla fikir bulacaksınız. Ayrıca, sizin için mükemmel güneş gözlüklerini nasıl seçeceğiniz konusunda size bazı ipuçları vereceğiz. okurken eğlenin!

Güneş gözlükleri – bir moda aksesuarından çok daha fazlası

2019 gözlük modasında güneş gözlüğü trendleri zarif güneş gözlüğü bayanlar kahverengi çerçeve Bayan gözlük gözlük açık mor çerçeve şeffaf Güneş gözlüğü kadın çerçeve katı menekşe Güneş gözlüğü bayanlar yuvarlak gözlük çerçevesi olağandışı kareli çerçeveli ve leopar desenli abartılı kadın gözlükleri

Retro gözlük çerçevesi, siyah, hafif dikdörtgen, düz Güneş gözlüğü kahverengi metal çerçeve modaya uygun yaz 2019 Kadın gözlükleri mavi çerçeve taze bir görünüm Bayan gözlükleri kahverengi çerçeve metal havalı görünüm

Güneş gözlüğü kahverengi kadın çerçevesi hafif dikdörtgen

Kadın gözlük çerçevesi, renkli, hafif dikdörtgen

Kadın gözlükleri pembe çerçeve modern

Kadınlar için güneş gözlüğü, renkli çerçeveler, harika görünüm

Orijinal şekle sahip güneş gözlüğü kadın çerçevesi

Güneş gözlükleri sadece bir moda aksesuarı değil, aynı zamanda gözlerinizi sağlıklı tutabilmeniz için yazın olmazsa olmazıdır. Egzotik bir tatilde, şehrin ortasında, arabada veya bisiklette olun, gözlükler gözlerinizi zararlı UV ışınlarından koruduğu için çok değerli bir arkadaştır. Bu nedenle en önemli şey sadece işini yapabilen kaliteli güneş gözlüğü satın almaktır. Satın alırken her zaman gözlüklerin rengine, şekline ve kalitesine dikkat etmelisiniz. Uzmanlar sadece %95 UV korumalı güneş gözlüğü almanızı tavsiye ediyor. Dekoratif modeller ucuzdur, ancak gözlerinize gerçekten zarar verebilirler. Optik standartları karşılayan güneş gözlükleri her şeyden önce yüksek kaliteli camlara sahip olmalıdır. Gözlükleri yetkili bir firmadan satın almazsanız, tağşiş olma riski yüksektir..

Güneş gözlüğü seçimi: nelere dikkat edilmeli?

Kadınlar için modaya uygun mor çerçeve

Orijinal bir görünüme sahip kadın gözlükleri metal çerçeve

Güneş gözlüğü kadın göz alıcı çerçeve

Kadın çerçeveli abartılı leopar desenli güneş gözlüğü

kahverengi güneş gözlüğü kadın modern şık Güneş gözlüğü kadın retro bej çerçeve katı plastik

Güneş gözlüğü alırken bir sonraki önemli nokta lensin rengidir. Örneğin gri renk, ışık yoğunluğunu azaltır. Kahverengi güneş gözlükleri spor ve her türlü günlük aktivite için mükemmeldir – tehlikeli UV ışınlarını engeller ve kontrastı artırır. Sarımsı camlı gözlükler kontrastı da artırdıkları için spor yaparken daha çok takılıyor, ancak araba kullanmak için önerilmezler. Kırmızı ve turuncu gözlükler, deneyimlerden de anlayabileceğiniz üzere, her türlü kış sporunda giyilir. Ancak sadece gün ışığı için uygundurlar. Ve mor güneş gözlükleri yeşil rengi nötrleştirir – bu onları şehir için uygun kılar, ancak doğada yürüyüşler için uygun değildir..

Güneş gözlüğü seçimi – faydalı ipuçları

Kadınlar için güneş gözlüğü kahverengi gerçekten şık bir görünüm

Güneş gözlüğü kadın plastik çerçeve iki renkli şık

Aviator gözlükleri modern yorum unisex Aviator gözlük camları sarımsı-turuncu Güneş gözlüğü Aviator çerçevesi, üst kısımda güçlendirilmiştir Aviator güneş gözlükleri klasik tarzda şık

Bayan gözlükleri retro görünümlü sağlam çerçeve plastik

Kadın gözlük çerçevesi, siyah ve sarı olmak üzere iki renkte

Renkli plastik çerçeveli kadın güneş gözlüğü

Güneş gözlüğü kadın ince metal çerçeve süper zarif

Aviator gözlükleri trendy 2019

Aviator gözlükleri kahverengi modern görünüm

Güneş gözlüklerinin yüksek kaliteli malzemelerden yapılmış olması da önemlidir – bu nedenle örneğin yere düştüğünüzde kolayca kırılmazlar. Bu konuda en iyi malzeme poliüretandır – yumuşak, esnek ve iyi optik özelliklere sahiptir. Güneş gözlükleri de genellikle polikarbonat, cam ve akrilikten yapılır. Güneş gözlüğü satın almadan önce kıyafetlerinize ve aksesuarlarınıza uyup uymayacağını ve tabii ki nerede kullanacağınızı – sahilde, dağda, arabada vs. düşünmenizi öneririz. özel mağazalar alır. Aşağıda bu yaz için gözlük modasındaki ana trendleri sunuyoruz. okumaya devam et!

2019 yaz gözlük modası trendleri

Retro görünümlü kadın gözyaşı damlası gözlükleri

Kadınlar için şık kırmızı çerçeve

Kadın gözlükleri beyaz çerçeve rhinestones

Güneş gözlüğü unisex çerçeve, üstte siyah takviyeli Retro görünümlü kadın gözlükleri, üstte güçlendirilmiş çerçeve Kadınlar için Retro gözlükler yuvarlak gözlükler Güneş gözlüğü unisex siyah Güneş gözlüğü ince metal çerçeve zarif görünüm Güneş gözlüğü kadın ince metal çerçeve altın

Yuvarlak gözlük çerçeveli retro gözlükler Yuvarlak camlı metal çerçeveli gözlükler

Bu yaz klasik havacı güneş gözlükleri yine büyük bir hit. Gözyaşı şekline ve ince metal bir çerçeveye sahiptirler ve hemen hemen her yüz şekline uyarlar. 50’ler ve 60’lardan kalma büyük çerçeveli gözlükler de modern – o zamanlar yıldızlar için olmazsa olmazlardı. Öncelikli olarak John Lennon ve Ozzie Ozzborn tarafından popüler hale getirilen gözlüğün yuvarlak şekli de bir o kadar popüler. Aynısı, özellikle rahat olan, her yüz şekline uyan ve günlük hayatta da giyilebilen sportif gözlükler için de geçerlidir..

Yukarıdaki açıklamadan da anlamış olabileceğiniz gibi, retro tarzı bu yıl gözlük modasında büyük bir geri dönüş yapıyor. Bu nedenle yaz tatiliniz için retro boynuz çerçeveli şık gözlükleri tercih edebilirsiniz. Net şekli, gözlüklere gerçekten şık bir görünüm kazandırıyor – kendi gözlerinizle görmek için fotoğraflarımıza bir göz atın! Çerçevenin üst kısmından güçlendirildiği unisex modeller de oldukça transeksüeldir..

Burada 2019 gözlük modası hakkında daha fazla bilgi bulabilirsiniz!