balkon mobilya içeride açık havada ahşap balkon lavabo bar tezgahı sandalyeler pencere

Kapalı-açık alan oluşturmak için balkon mobilyaları

Balkonunuzda eğlenceyi nasıl buluyorsunuz? Hepimiz böyleyiz, bence de öyle. Siz de dışarıda konuşmayı seviyorsanız, o zaman dış alana geçiş sizin için kesinlikle büyük önem taşıyor..

Bazen fazladan bir kapı veya ek bir pencere için yer yoktur..

Ya da en azından bazı değerli mutfak dolaplarını veya raflarını sökmeden yapamazsınız..

Bu ikilemle karşı karşıyaysanız ve eğlence alanınıza bakan bir pencereniz olduğu için şanslıysanız, sınırda bir servis alanı kurmayı kesinlikle düşünmelisiniz. İçecekleri ve yiyecekleri teslim etmenin, küçükleri küçük atıştırmalıklar için yerleştirmenin ve çok önemli olan – hızlı toplamayı sağlamak için harika bir yoldur..

Buradaki granit tezgah, mutfaktan verandaya doğru kesintisiz bir uzantıdır. Sonuç olarak, sizi bir şeyler atıştırmak veya yemek yemek için içeri girmeye davet eden bir istasyonunuz var. Buradaki paneldeki sıcak ahşap tonları, buradaki ahşap kaplamanın sıcak nüanslarıyla mükemmel bir şekilde eşleşiyor.

Buradaki granit tezgah, mutfaktan verandaya doğru kesintisiz bir uzantıdır.

balkon mobilya içeriye açık havada ahşap balkon lavabo

Oda geniş görünse de, pencere açıklığı, basit, katlanır bir çözüm tamamen yeterli olacak kadar küçüktür. Pencereyi sabitlemek için mimarlar ve inşaatçılar granitte gizli delikler açtılar. Pencere kapalıyken bu şekilde güvenli hale getirildi.

Kemerlerin kombinasyonu, odayı izole etmede çok yardımcı olur..

Bu basit ve pratik çubuk, doğrudan pencerenin alt çerçevesine takılır. Bence 1950’lerin evi için mükemmel bir çözüm. Tezgaha takılan eşit derecede basit sandalyeler sağlam ve pratiktir ve yine de tavanın altına yerleştirilebilecek kadar küçüktür..

50’lerden kalma bir ev için mükemmel çözüm

balkon mobilya içeriye açık havada tezgah balkon tabure pencere

Bu evin dış cephesindeki yıpranmış tonlar, evin dış cephe kaplaması ve içerideki beton yüzey ile harika bir uyum içindedir. Saçakların ve çubuğun altındaki uyumlu konsollar, görünümün tek tip olmasına yardımcı olur. Akordeon penceresindeki süsleme bile orada çok iyi yazılmış.

Her ikisi de – dış ve iç yüzeyler mümkün olduğunca düz görünecek şekilde tasarlanmıştır. Armonika penceresinin rayı sıfırlandı. Hareketle karşılaşmayacak şekilde mutfak çalışma yüzeyinin seviyesinin altına yerleştirildiler..

Dış ve iç yüzeyler mümkün olduğunca düz görünecek şekilde tasarlanmıştır.

Balkon mobilyası içeride açık havada Holzhocher balkon tezgahı penceresi

Kapalı bir terasa ve pencerelerde geniş namlulara sahipsiniz. Çubuğun tasarımı için birçok seçenek vardır.Bu durumda pencereler, lavabonun uzunluğu değil, yan tarafındadır. Böylece mutfağa bakıp kirli bulaşıkları hemen göremeyebilirsiniz..

Barın tasarımı için birçok seçenek var

balkon mobilya içeride açık havada ahşap balkon lavabo bar tezgahı sandalyeler pencere

Sayaçları yana doğru konumlandırabilirsiniz, böylece insanlar hareket akışından uzak dururlar. Karşı etkiyi elde etmek için çok fazla alana ihtiyacınız yok. Bu küçük tezgah, herkesin cips, sos ve içeceklere ulaşmasını kolaylaştırır. Bu, sörfle geçen uzun bir günün ardından buradaki insanlara kesinlikle çok yardımcı oluyor. Küçük bir alanla uğraşıyoruz ama bu tamamen rahatlamak için yeterli. Ayrıca plajdan geri gelenleri dışarıda tutacak ve kumda sürüklenmekten kaçınacaksınız..

Karşı etkiyi elde etmek için çok fazla alana ihtiyacınız yok

Balkon mobilyaları dışında ahşap küçük balkon pencere pervazına

Çoğu tezgah akordeon ve katlanır pencerelerle tasarlanmıştır. Bu durumda yeterli alanınız yok. Ancak iki kanatlı standart pencereler de çok iyi çalışıyor. Her üç durumda da, neredeyse fark edilmemeleri avantajına sahipsiniz ve gözden kaçtıkları için kimse buna karşı çıkmayacaktır..

Tipik iki kanatlı pencereler de çok iyi çalışıyor

balkon mobilya içeriye açık havada ahşap balkon ahşap bar taburesi pencere

Kanatlı pencereler, küçük açıklıklar için başka bir harika seçenektir. Güvenlik nedeniyle, tamamen açılan ve bunun gibi kanatları duvarda bulunan birini seçmek en iyisidir..

Makalenin sondan bir önceki görüntüsünde tamamen farklı bir şey görüyoruz. Burada garaj tarzı bir pencere ile uğraşıyoruz. Tamamen dışarıya açılıyor, aradan çekilip bir eğlence parçası olarak hizmet veriyor. Kanat ve çift pencerelerin iyi gitmediği geniş açıklıklarda özellikle iyi çalışır..

Garaj tarzı pencereler

balkon mobilya içeriye açık havada ahşap balkon rattan tabure

Yuvarlatılmış tasarım, yuvarlatılmış bir yüzey sağlar ve yumuşak kenarlar yaralanma riskini azaltır. Görünüşe göre tek tip plaka aslında iki parçadan oluşuyor. İnce silikon tabakası, emilen soğuğun iç kısımlara transferini engeller..

Burada tüm duvarı açma imkanı olan insanlar için bir çözümünüz var! Neden olmasın??

Tüm duvarı açma seçeneğine sahip olun?

Balkon mobilyaları iç mekan dış mekan ahşap balkon cam kapılar deniz manzarası