Dolaplı lavabo beyaz şık çekmeceli bölmeler

Lavabosuz bir banyo hayal etmek zor ve bu yazıda size aşık olacağınız baz üniteli pratik lavabolar için birkaç modern fikir sunuyoruz! iyi okumalar!

Alt dolaplı lavabo – her banyonun olmazsa olmazı

Dolaplı lavabo pratik laminant cepheler

Modern tasarımlı yüzer ahşap alt dolaplı lavabo

Metal alt dolaplı lavabo, mavi, göze çarpmayan

Alt dolap tasarımı ile çocuk dostu lavabo

Lavabo ünitesi ile lüks mermer lavabo

Alt dolaplı lavabo, ahşap cepheler, modern

Küçük dolaplı lavabo, duvara monte, yuvarlak ayna

Alt üniteli lavabo açık mavi, duvara monte, şık ve pratik

Alt dolaplı lavabo, küçük, minimalist, yüzer

Alt dolaplı ayaklı ahşap lavabo

Baz üniteli minimalist, bağımsız lavabo

Lavabo, şüphesiz herhangi bir banyodaki en önemli unsurlardan biridir. Aralarından seçim yapabileceğiniz çok çeşitli lavabo tipleri, malzemeler ve armatürler var – bugünlerde mükemmel modeli bulmak kesinlikle kolay bir iş değil. Alt dolaplı bir lavabo çok pratik bir varyanttır çünkü havlular, kozmetikler ve diğer banyo eşyaları için yeterli saklama alanı sunar, böylece banyoyu çok daha kolay bir şekilde düzenleyebilirsiniz. Böyle bir mobilya parçası, küçük odalar için mükemmeldir ve fotoğraflarımızdan da görebileceğiniz gibi, şık bir görünümle etkileyicidir. Dediğim gibi, işte size lavabo seçimini kolaylaştıracak harika modeller ve tasarımlar. okumaya devam et!

Ahşap alt üniteli lavabo, banyoya sıcacık bir dokunuş getiriyor

Alt üniteli lavabo, ahşap cepheler, köknar ağacı, harika görünüm

Ahşap alt dolaplı ayaklı lavabo

Koyu ahşaptan yapılmış taban üniteli yüzer lavabo

Lavabo dolaplı iki kişilik ahşap şık

Bazalı lavabo, ahşap cepheler, depolama alanı

Alt dolaplı lavabo iki kişilik ahşap cephe

Pratik yüzer ahşap alt dolaplı lavabo

Alt dolaplı lavabo yuvarlak granit orijinal

Alt ünite raflı lavabo asimetrik modern

Yüzen ahşap raflı lavabo

Ahşap bazalı lavabo, yüzer, harika görünüm

Baz üniteli pratik lavabolar söz konusu olduğunda, belki de en yaygın olanı ahşap modellerdir. Doğal bir malzeme olan ahşap, banyoda sıcacık bir atmosfer yaratır ve düzenli olarak boyanırsa nem ve su buharı ona zarar veremez. Ayrıca ahşap yüzey seramik lavabo ile güzel bir kontrast oluşturacaktır. Bazı modeller daha modern görünüyor, diğerleri şık antika görünümleriyle etkiliyor ve hatta çeşitli ahşap türlerinden yapılmış olanları bile var. Geri dönüştürülmüş ahşaptan yapılmış mobilya parçaları biraz daha ucuzdur ve zanaatta biraz yetenekliyseniz, Euro paletlerden kendiniz bir alt dolap bile yapabilirsiniz. Alt dolaplar bağımsız veya duvara monte edilebilir – son model gerçekten modern görünüyor.

Dolaplı lavabo – modern minimalist tasarımlar

İki kişilik bazalı lavabo, parlak beyaz

Lavabo, makyaj ünitesi, zarif beyaz havluluk

Baz üniteli bağımsız parlak lavabo

Lavabo dolabı, modern görünüm

Alt dolap çekmeceli lavabo plastik şık tasarım

Baz üniteli lavabo, geometrik modüler, süper modern

Alt dolaplı lavabo özgün tasarım ayna şekli fantezi

Alt dolaplı şık dört parçalı lavabo

Pratik çekmeceli dolaplı lavabo

Beyaz, minimalist ve şık bazalı lavabo

Banyonuz modern, minimalist tarzda dekore edilmiş mi? O halde metal veya plastikten yapılmış şık bir lavabo tercih edin! Şu anda en modern modeller, çok parlak yüzeyler, asil malzemeler, net şekiller ve fonksiyonel tasarım ile karakterizedir. Lavabonun kendisi sadece seramikten değil, aynı zamanda gerçekten şık ve sıradışı görünen paslanmaz çelik, akrilik veya camdan da yapılabilir. Son modellerde ana ünitenin çekmeceleri de fren sistemi ile donatılmıştır ve neredeyse kendi kendine kapanabilmektedir. Ayrıca kozmetik, mendil vb. için farklı departmanları vardır, böylece her şey net bir şekilde organize edilir. Bazı modeller, alt üniteleri raflarla birleştirir veya çift lavabo ile donatılmıştır – böylece kadınlar sabahları yüzlerini yıkayabilir veya örneğin partnerleri dişlerini fırçalamak için uzun süre beklemek zorunda kalmadan aynanın önünde makyaj yapabilirler..

Alt dolaplı yüzer lavabo – küçük banyolar için yerden tasarruf sağlayan çözüm

Gri yüzer aynalı yuvarlak taban üniteli lavabo

Alt dolaplı lavabo, açık mavi plastik, modern

Dört parçalı şık geometrik alt dolaplı lavabo

Gri yüzer şık tasarımlı alt üniteli lavabo

Alt üniteli lavabo gri şık yuvarlak ayna

Alt dolaplı lavabo ahşap seramik cepheler

Kırmızı ve beyaz minimalist taban üniteli lavabo

Lavabo dolaplı yüzer lavabolar son zamanlarda özellikle çok moda çünkü hem süper şık görünüyorlar hem de sayısız avantajlar sunuyorlar. Asma lavabolar, özellikle küçük banyolar için iyi bir seçimdir, çünkü böyle bir mobilya parçası ile mevcut alandan maksimum düzeyde yararlanabilirsiniz. Yüzer lavabolar genellikle gizli raflara da sahiptir ve modeller o kadar basit ve sade bir tasarıma sahiptir ki, her banyonun mobilyasına kelimenin tam anlamıyla yazılabilirler. Duvara kurulum özellikle zor bir iş değildir ve bunu kendiniz yapabilirsiniz. Kendiniz için en iyi mobilyayı bulduğunuzda, hala ilgilenmeniz gereken çok şey var. Her lavabonun üstündeki duvarda bir ayna olmalı – yoksa her sabah ve akşam yüzünüzü görmeden yıkanmak çok rahatsız edici olurdu. Sonraki görev, doğru aydınlatmayı sağlamaktır – kendi deneyiminizden banyoda ayna aydınlatmasının ne kadar önemli olduğunu biliyor olabilirsiniz. Bazı LED ışıklarla modern lavaboya orijinal vurgular da ekleyebilirsiniz – bazı tasarımcı modellerinde bunlar yerleşik olarak bulunur..