Youtube videoları internetten ücretsiz nasıl indirilir

Her İnternet kullanıcısı Youtube’u ilk elden bilir, bazıları bu sitede çok zaman geçirir, videolar izler, ancak bunları PC’lerine nasıl indirecekleri hakkında hiçbir fikirleri yoktur. Bugün bunun hakkında kendi ellerimizle konuşacağız..

YouTube videolarını indirmenin kolay bir yolu

Bir video dosyasını indirmenin en hızlı yolu programdır. İndirme yöneticisi, sinir bozucu reklamlarla birçok bağlantıyı takip etmemelisiniz çünkü kullanımı çok kolaydır. Bu program şu anda kullanıcılar arasında en popüler olanıdır..

YouTube videolarını indirmenin kolay bir yolu

Kullanıcıların beğendiği yeni programlardan biri video almak, işi yüksek bir indirme hızı ile ayırt edilir ve uygulamada diğerlerinden daha zor değildir.

USdownloader programı benzersiz özellikleri yoktur, yalnızca videoları ortalama bir hızda indirir. Avantajları, kullanımının çok daha kolay olması, kurulumun sabit sürücünüzde çok az zaman ve yer kaplamasıdır. Şu anda özellikle alakalı değil, ancak bir zamanlar en popüler olanıydı..

Youtube örümceği Şu anda, kendi tarzında benzersiz olmasına rağmen, büyük talep görmüyor, çünkü videoları doğrudan buradan izleyebilir ve indirebilirsiniz. Ancak, indirilen dosya için belirli bir format seçmenin bir yolu olmaması gibi bir dezavantaj da vardır..

Çeşitli programları indirip kurmak gibi bir isteğiniz yoksa, youtube.com’dan bellek önbelleğini kullanarak nasıl video indireceğinizi öğrenebilirsiniz:

İletilen veri akışını engelleme yöntemini de kullanabilirsiniz.

Bu yöntem çok zaman alır ve bu nedenle pratikte kimse kullanmaz..

youtube’dan internetten video indirme

Ayrıca çevrimiçi hizmetleri de kullanabilirsiniz:

  • SaveFrom.net,
  • KaydetYouTube.com,
  • Vixy.net,
  • Dosyaları indirmek için keepvid.com.

Aynı prensibe göre çalışırlar, tek fark, bazılarının yardımıyla videoları farklı formatlarda indirebilmeniz, bazılarının ise format seçeneği sunmamasıdır..

Kendin Yap Bilgisayar İpuçları bölümünde daha faydalı bilgiler okuyun