Evdeki doğa: renk yeşili

2017 yılının rengi “Yeşillik” ve yemyeşil ormana yönelik eğilim, şu anda doğal unsurların ne kadar popüler olduğunu ortaya koyuyor. Ancak doğayı bireysel bir şekilde eve nasıl getirebilirsiniz? Hangi değişiklikler hızlı bir şekilde yapılabilir, bitkiler nasıl uygun şekilde düzenlenebilir ve zemin kaplamasını değiştirmeye neden değer? Cevapları burada bulabilirsiniz!

Yeşillik: renk 2017

Yılın rengi Yeşillik: Renk 2017

Pantone Renk Enstitüsü “Yeşillik“2017 yılının rengini seçti. Yeşilin güzel tonu, yaşam alanlarını sizi hayal etmeye ve rahatlamaya davet eden umut dolu odalara dönüştürüyor. Endüstri artık berrak yeşil ile karakterize edilen çeşitli ürünler sunmaktadır. Tekstil, dekorasyon veya tüm mobilya: Yeşillik her daireye bir ışık ve her şeyden önce doğal bir çekicilik verir..

Yeni olmazsa olmaz: bitkiler!

Yeni olmazsa olmaz: bitkiler!

Yeni olan, bitkilerin eve daha fazla doğallık getirmediğinin farkına varılması, yeni olan ise sunulma şeklidir. İç mekan bitkileri, son aylarda iç mekan sahnesinin gerçek yıldızları haline geldi ve hiçbir Instagram fotoğrafında eksik olmamalı.. kaktüsler, sulu meyveler, Orchids and Co. en iyi şekilde gruplar halinde düzenlenir, ilgi odağına asılır veya doğrudan masa dekorasyonu olarak kullanılır. “Craftycloud”, örneğin, kaktüslerin teraryum şeklinde dekoratif olarak nasıl kullanılabileceğini gösterir:

Basit vazolardaki bireysel yeşil saplar da şık görünüyor, sap sepetleri veya ekici olarak kağıt torbalar. eksik olmaması gereken şu Makrome düğümleme tekniği, sıkıcı tencerelerin bile göz alıcı hale geldiği. Kendin Yap portalı, ücretsiz talimatlar ve örnekler kullanarak düğümlü bitki tutucuları nasıl yapabileceğinizi açıklıyor.

Her halükarda, kesin olan bir şey var: Mini bir ormanla, doğa kendi dört duvarınızın içine kolayca ve hızlıca girebilir! Ve gerçek yeşil bitkileri sevmiyorsanız veya onlar için yeriniz yoksa, çıktılarını alın ve şık resim çerçevelerinde sunun.!

Yeni olmazsa olmaz: bitkiler!

Doğal görünümlü zeminler: vinil, seramik ve mantar

Doğal görünümlü zeminler: vinil, seramik ve mantar

Hiç şüphe yok ki, kır evi mobilyaları söz konusu olduğunda parke en çok satandır ve öyle kalacaktır. Dezavantaj: döşeme pahalıdır. Malzeme tek başına daha ucuz alternatiflere göre fiyat farkı yaratmaz, daha ziyade karmaşık kurulumla ilişkili bazen yüksek iş yükü. Özellikle abartılı kurulum yöntemlerini tercih ediyorsanız pahalı olabilir. Daha ucuz ve görsel olarak daha az çeşitli olmayan bir alternatiftir Vinil zeminler. Genellikle bakımı kolaydır, dayanıklıdır, hijyeniktir, kaymaz, su tutmaz ve alerjisi olanlar için idealdir. Seçim çok büyük ve çok sayıda optik iyileştirme sunuyor. Klasik ahşap zeminlerin arkadaşları, bazen doğal yapıların mükemmel taklitlerinden memnun olmalıdır. Almanya’da çeşitli lokasyonlara sahip iç mimar Home Market çevrimiçi olarak sunuldu yenilikçi tasarım zeminler Bu konuda dekoratif örnek teşkil eden vinilden yapılmış.

Nispeten yeni malzeme çok umut verici seramik. Böylece ahşap ve taş optiklerin çoğaltılması mümkün olur ve kirleticilerden tamamen kaçınılır. Seramik benzeri kompozit özellikle sağlam, hafif ve su geçirmez olarak lanse ediliyor. Ayrıca nispeten ucuz mantar zemin, Şimdi eşit derecede çeşitli tasarımlara sahip olan yüzde 100 doğal bir malzeme. Mantar, çoğunlukla mantar meşesinden çıkarılır. Avantajları, hoş yumuşak yürüme hissi, sıcak ve bakımı kolay yüzey ve iyi ses emme özellikleridir. Ayrıca, doğal malzeme tamamen geri dönüştürülebilir ve elektrostatik olarak yüklenmez..

Görünüme ek olarak, zemin seçerken aşağıdaki kriterler önemlidir:

  • Lekelere karşı duyarsızlık
  • Işık özgünlüğü
  • kullanım sınıfı
  • emin ayak
  • Su soğurumu
  • Döşeme teknolojisi (ör. tıklama sistemleri)
  • olası kirleticiler

Zemin kaplamaları hakkında daha fazla ipucu ve öneriyi burada makale genel bakışımızda bulabilirsiniz..

Malzeme çeşitliliği: mermer, arduvaz ve daha fazlası

Malzeme çeşitliliği: mermer, arduvaz ve daha fazlası

Mobilya, yüzeyler, tekstil ve dekorasyon açısından, doğa giderek özel evlere giriyor. Süre mermer Değer ve Odun Konforu simgeliyor, getiriyor kayrak apartmanda doğal ama abartılı şıklık. Siyah kaba yüzeyler mutfakta zemin kaplaması veya tezgah olarak kullanılabileceği gibi, servis altlığı veya duvar dekorasyonu şeklinde de kullanılabilir. Konu mutfak olunca, ünlü tasarımcılar şu sıralar ahşap mutfakların yeniden rağbet görmesini sağlıyor. En iyi örnek: 7. takımın mutfağı, AD dergisinin bildirdiği hakkında. Dokuz çeşit ahşapta mevcuttur ve azaltılmış çizgileri ve zevkli yüzeyleri ile etkileyicidir. Asillerin kombinasyonları hala coşkuyu tetikliyor Ahşap ve siyah metal son. Çiftin zarafet, doğa ve özgünlük yaymasına şaşmamalı.

Çözüm

Malzeme çeşitliliği: mermer, arduvaz ve daha fazlası

Doğayı eve getirmenin ve odalara davetkar bir karakter kazandırmanın sayısız yolu vardır. Bitkiler, doğal tekstiller ve yeşil dekoratif unsurlarla evinizi hızlı ve ucuza yeniden tasarlayabilirsiniz. Bütçe izin veriyorsa ve büyük değişiklikler yapmak istiyorsanız, döşemeyi değiştirmek faydalı olacaktır. Geniş alanlar nedeniyle odalar tamamen farklı görünür..