Ikea mobilyalarıyla döşenmiş odalar

Besta, Karlstad veya Billy. Onları duymuş olmalısın ve hayır, bunlar isim ya da başka bir şey değil. Bu, popüler mobilya üreticisi IKEA’nın mobilyasıdır ve Almanya’daki çoğu daireyi onlarsız hayal etmek imkansızdır. Ikea mobilya sade şıklığı, berrak beyaz rengi ve minimalist etkisi ile büyülüyor. Mobilya üreticisi çoğunlukla beyaz nesneler sunar, ancak bu, dairenizi yaratıcı ve renkli bir şekilde renklendirmek için sayısız olasılık olduğu anlamına gelmez. Ikea mobilyalarıyla benzersiz bir oda yaratmanın en iyi fikirlerini size göstereceğiz! Yaratıcılığımız sınır tanımıyor. kendine ilham ver!

Odaları döşeyin veya baharatlayın?

Ikea ile mobilya odaları - oturma odası fikirleri

Pinterest veya Instagram’a göz atarsanız, muhtemelen “pezevenk Ikea mobilya” ifadesini okumuşsunuzdur. Bu doğru mu? Bu, yeni bir oda döşemek istemeyen ama biraz tazelenmek isteyenler için. Birkaç kendin yap fikri ve Ikea tüyoları ile kimsenin görmediği ve sizin kadar eşsiz olan yepyeni mobilyalara sahip olabilirsiniz! Tabii ki, ne zaman yeni bir daire döşerseniz, yeni mobilya almalısınız. Bu nedenle, resim galerimizde sizin için yaratıcı mobilya fikirlerini bir araya getirdik, ancak zaten yüksek kaliteli mobilyalarınız varsa, hemen bir tadilat olması gerekmez. Küçük ve ucuz değişikliklerle Ikea mobilyaları gerçek göz alıcılara dönüştürülebilir! Ikea ürünlerinden yeni mobilyalar ve nesneler oluşturmak için popüler Ikea tüyolarını ve Kendin Yap talimatlarını kullanın. Bu, hem yeni bir daireye hem de “eski”den “yeni” çıkarmaya yardımcı olur! Örneğin, Ikea serisine farklı cepheler veya kumaş örtüler sunan diğer üreticilerin tamamlayıcı ürünleri de iyi bir fikirdir..

Küçük odalar kurun

Odaların düzenlenmesi Odaların tasarlanması

Ikea, birçok öğrenci apartmanı sahibi arasında popülerdir. neden diye sordun mu kendine Tüm Ikea mobilyaları, “Daha fazla eğlence için daha fazla depolama alanı” sloganı altında üretilmektedir. Küçük odalar döşemek veya eski dolaba düzen ve düzen getirmek istiyorsanız İsveçli ev mobilyası markası mükemmeldir. Yukarıdaki resimde çok faydalı bir ipucu görebilirsiniz – tavana kadar olan alanı kullanan bir dolap! Ikea aslında bu kadar büyük bir dolap veya vestiyer sunmuyor. Bu, Ikea Besta dolap sistemi ile yapıldı. Dairede daha fazla depolama alanı için size Ikea’nın diğer mükemmel mobilya parçalarını da sunuyoruz:

  • Servis arabası
  • Bekväm basamaklı tabure
  • Grundtal asılı kutular
  • Ayakkabı saklama
  • dışkı
  • Algot sınıflandırma sistemi
  • baharat rafı
  • Ikea katlanır masa
  • Ikea çekyatlar

Küçük odalar kurmak ve dekore etmek istiyorsanız, bizden bir başka önemli ipucu – Ikea oda planlayıcısını çevrimiçi kullanın! Küçük mutfağınızda daha fazla depolama alanı ve organizasyon istiyorsanız, 3D oda planlayıcı veya Ikea mutfak planlayıcı özellikle yararlıdır..

1 odalı bir dairenin döşenmesi - depolama alanının düzenlenmesi

Oda kurulumu Ikea mutfak

İskandinav tarzından ilham alın: İskandinav tarzını Ikea ile donatın

İskandinav tarzında döşenmiş odalar

İskandinav yaşamına yönelik eğilim hala devam ediyor. İnsanlar hala trend olan beyaz mobilya ve geometrik desenli halıları arıyor. Hepsinin tek bir yeri var ve adı Ikea. İsveç mobilya ve ev aksesuarları, İskandinav dekorundan ilham alan evler için mükemmeldir. Ve beyaz renk nedeniyle değil, aynı zamanda basit şekiller ve tasarım nedeniyle. Süslemeler ayrıca Güney Amerika etkilerine sahiptir ve tüm mobilyalarla mükemmel uyum sağlar! İskandinav tarzında Ikea mobilyalarıyla bazı iç tasarım fikirlerine bir göz atalım:

Odanın düzenlenmesi Oturma odasının düzenlenmesi

Mobilya odaları Oturma odasının İskandinav tarzında döşenmesi

Ikea hileleriyle döşenmiş odalar

Ikea oda planlayıcısı ile bir odayı döşeyin

Bir odayı döşemek Ikea mobilyalarıyla bir ev planlamak

Ikea, bebek odaları ve çocuk odalarının döşenmesinde profesyoneldir.

Hiçbir büyük Ikea hayranı da çocuk odası fikirlerinden ilham almaz. Neden bu? Çünkü bebek odaları için Ikea mobilyaları sadece harika görünmekle kalmıyor, aynı zamanda birçok işlevi de sunuyor. Çocukla birlikte büyüyen yatağın en popüler mobilya parçası olmasına şaşmamalı! Bebek yatağı daha sonra çocuk odasında rahat bir kanepe olarak kullanılabilir veya neden onu bir masaya dönüştürmeyesiniz? Yukarıdaki resimde şık bir koltuk görüyorsunuz, Ikea’nın bebek odası fikirlerinin sadece küçükleri değil, ebeveynleri de düşündüğünü nasıl anlayabilirsiniz! Ve son olarak – her yerde saklama seçenekleri – karyolada, dolapta, raflarda.

Genç odaları için de çok güzel fikirler var. 

Odanın döşenmesi Oturma odası İskandinav yaşamı

Ikea odanızı döşemek için daha fazla ilhama mı ihtiyacınız var? Daha nefes kesici fikirler elde etmek için kendinizi Ikea dünyamıza bırakın!

Yatak odaları için oda fikirleri

oda dekorasyon yatak odası fikirleri

Bir oda kurun Bir genç odası kurun

Ikea hileleriyle döşenmiş odalar

oda dekorasyon yatak odası odası fikirleri

Oda mobilya minimalist

Odaları renklerle donatın

Daha fazla rahatlık için odaları Ikea ile donatın

Odalar rengarenk döşenmiş

Oda kurmak pezevenk Ikea mobilya

Mobilya odaları İskandinav yaşamı

çocuk odası dekorasyon fikirleri

Odayı İskandinav tarzında döşeyin

Oda döşeme Ikea kataloğu

Pastel renklerde oda dekorasyonu

Mobilya odaları Oturma odasının İskandinav tarzında döşenmesi

Oda düzeni oturma odası İskandinav tarzı

Oda döşeme oturma odası fikirleri

Odanızı döşeyin - Ikea mutfak odası planlayıcısı

Odanızı döşeyin - Ikea mutfak odası planlayıcısı

Beyaz oda döşemesi

Daha fazla depolama alanı için odalar kurun

Bir odayı döşemek - Pezevenk Ikea mobilya

odayı döşe

Dairenizi döşeyin

oda dekorasyon yatak odası fikirleri

odayı döşe

Oda kurmak yatak odası

Odaları döşeyin ve dekore edin

Çalışmak için oda döşeme fikirleri

Oda kurmak pezevenk Ikea mobilya

Oda döşeme oturma odası fikirleri

Oda kurulumu genç odası