Mutfağı limon yeşili boyayın

Oturma odası ve yatak odasının yanı sıra mutfak, zamanınızın çoğunu geçirdiğiniz odadır, bu nedenle modern, düzenli ve rahat görünmelidir. Ve her odada belirli bir atmosfer yaratan kesinlikle renkler olduğundan, mutfağı boyamak isteyenler için harika duvar tasarım fikirleri burada. Mutfak için hangi duvar renklerinin en iyi olduğunu bulun ve şık iç tasarım örneklerimizden ilham alın! umarız keyifle okursunuz!

Mutfağı boyamak – rahat bir renk şeması için fikirler

Mutfak rahat bir güneş sarısına boyanmıştır.

mutfak boyası arka duvar pembe

Mutfak boyası fuşya arka duvarı özgün bir şekilde

Mutfak, parlak turuncu lambalarla metale boyanmıştır.

Mutfak boyası neon yeşili beyaz mobilya

Mutfak boyası neon sarı orijinal görünüm

Mutfaklar parlak kırmızıya boyanır

Mutfağı pastel yeşil fuşya beyaza boyayın

Mutfak orijinal bir şekilde koyu turuncu boya

Mutfağı beyaza boya, vurgu rengi kırmızı

Mutfak güneşli sarı kır tarzında boyanmıştır.

Mutfak, yemek alanını şık bir koyu sarıya boyar.

Mutfağı koyu turuncu ve beyaza boyayın

Mutfak boyası kırmızı doymuş

Mutfak boyası tuğla kırmızısı doymuş

Başarılı renk düzeni mutfağı çok çekici bir yere dönüştürebilir – kendi gözlerinizle görmek için fotoğraflarımıza bir göz atın! Ancak mutfağı boyamak istiyorsanız, bazen en iyi gölgeyi bulmak gerçekten zor olabilir – olasılıklar gerçekten çok büyük! Bu yazıda, seçiminizi kolaylaştırmak için size bazı yararlı ipuçları ve fikirler vereceğiz. Öncelikle mutfakta nasıl bir atmosfer istediğinizi düşünün. Amacınız rahatlık ise güneş sarısı ve kırmızı ve turuncu gibi diğer sıcak renkler tam size göre! Güneş sarısı, kişinin kendiliğinden sıcaklık, neşe ve rahatlık ile ilişkilendirdiği iyimser bir renktir. Küçük mutfaklar için idealdir çünkü herhangi bir odayı daha büyük ve daha parlak gösterebilir. Parlak güneş ve yumuşak pastel sarı, özellikle nötr tonlarla iyi bir şekilde birleştirilebilir ve ahşap mobilyalar ve zeminler için idealdir. Aynı şey diğer sıcak renkler için de geçerlidir. Mutfakta güçlü kırmızı ve turuncuya karar verirseniz, bunları dikkatli kullanmalısınız – çok güçlü ve yoğun renkler sizi çabucak asi yapabilir. Bu durumda çok daha iyi bir çözüm, kesinlikle çabalayacağınız sıcak ve davetkar atmosferi yaratabilen kırmızı ve turuncunun pastel tonlarıdır..

Mutfağı boyamak – nötr ve pastel renkler çok moda

Mutfağı pastel yeşil ve beyaza boyayın

Mutfak rahat pastel sarıya boyanmıştır.

Mutfak boyası açık sarı ahşap

Mutfak pastel maviye boyanmıştır.

Mutfak, modern ve rahat bir tarzda açık bej renge boyanmıştır.

Mutfak rahatça bej boyar

Mutfağı inci grisi beyaza boyayın

mutfak boyası gri pastel yeşil

Mutfak boyası nötr gri ve sarı sandalyeler

Mutfak pastel yeşili özenle boyar

Mutfak boyası pastel renkler neşeyle

Mutfak boyası krem ​​rengi modern

Beyaz, bej, gri, krem ​​ve terakkota gibi nötr tonlar, günümüzde mutfakta yaygın olarak kullanılan modern minimalist tarzın tipik örnekleridir. Nötr boyalı duvarlar, göz alıcı, modern mutfak mobilyaları ve çok parlak yüzeylere sahip cihazlar için mükemmel bir zemin oluşturuyor.Beyaz ve inci grisi gibi diğer nötr renkler arasındaki kombinasyonlar gerçekten uyumlu ve dengeli görünüyor. Ancak, tamamen beyaza boyanmış mutfağın çok çıplak ve kişiliksiz görünebileceğinden endişeleniyorsanız, renkli vurgular ekleyin – duvarlara asılan renkli yastıklar, havlular, resimler ve fotoğraflar, saksılar ve diğer süslemeler odayı orijinal yapacak ve neşeli Bir bak. Nötr renklerin yanı sıra pastel nüanslar da oldukça modern ve mutfakta çok hoş bir ambiyans yaratabilir. Pastel tonları narin, zarif ve taze görünür – bu nedenle tüm yaşam alanları için tam anlamıyla iyi bir seçimdir. Mutfakta turuncu ve yeşil, mavi ve sarı gibi birbiriyle uyumlu iki pastel tonu tercih edebilirsiniz – sonuç kesinlikle harika görünecek. Ayrıca pastel tonlar, modern minimalistten romantik vintage veya rahat kır evi stiline kadar her türlü iç mekan stili için iyi bir seçimdir..

Mutfağı boyamak: Koyu tonları da kullanabilirsiniz?

Mutfak boyama hardal sarısı vintage görünüm

Mutfağı limon yeşili boyayın

Mutfağı koyu mora boya

Mutfak koyu yeşili taze ve şık boyar

Patlıcanın vurgu rengi mutfakta kullanılıyor

Mutfağı beyaza, koyu yeşile boya

Mutfak orijinal bir şekilde mavinin iki tonunu boyayın

Gerçekten şık görünebildikleri için mutfakta daha koyu tonlar da kullanılıyor – örnekler için fotoğraflarımıza bakın. Koyu mavi, yeşil, mor, patlıcan ve hatta antrasit renkler daha hafif mutfak mobilyaları için iyi seçimlerdir ve özellikle cihazların parlak metal veya plastik yüzeyleri ve diğer mutfak eşyaları ile iyi uyum sağlar. Mutfağın arka duvarı genellikle koyu boyanır, bu nedenle olası lekelerin görülmesi daha zordur (ancak fayans veya cam, mutfakta su sıçramasına karşı koruma için en iyi seçenek olmaya devam etmektedir). Aynı kural koyu renkler için de cafcaflı nüanslar için geçerlidir: “Aşırıya kaçmayın!” Vurgulu bir duvar veya yalnızca bireysel koyu renk vurgular tasarlayabilirsiniz, örneğin tüm mutfağı antrasit rengine boyamak, ancak bu iyi bir fikir değil – bu, iç mekanın çok bulutlu ve bunaltıcı görünmesine neden olur..