Aç kalmadan kilo vermek için diyet fikirleri

Aç kalmadan kilo vermenin yenilmez ilkeleri bu makalenin konusudur. Zaman içinde kanıtlanmıştır ve kesinlikle birini veya diğerini duymuşsunuzdur. Ayrıca, birkaç kiloyu başarılı bir şekilde aldatmak istiyorsanız, buna bağlı kalmanız gerektiğini sezgisel olarak hissedebilirsiniz. Burada yaptığımız şey, en azından sizi buna bağlı kalmaya motive etmeye çalışmak. Ayrıca kilo vermenize yardımcı olabilecek temel bilgileri de özetliyoruz..

Metabolizma ve Kilo Kaybı Arasındaki Bağlantı

etkili kilo verme ipuçları aç kalmadan kilo verir

Metabolizma kelimesini çok sık duyuyoruz ama aslında tam olarak ne anlama geldiğini biliyor musunuz? Bu, organizmanın dokularınızda, kaslarınızda ve kemiklerinizde tüketilen yiyecekleri özümseme yeteneğidir. Bu ne kadar iyi çalışırsa, bileşenler vücudun çalışması için ihtiyaç duyduğu enerjiye o kadar hızlı dönüştürülür..

Diyet ve metabolizma arasındaki bağlantı nasıl ortaya çıkıyor??

başarılı-açlık olmadan kilo vermek

Metabolizmanızı güçlendirmek için doğru diyetler var. Tüketilen kalorilerin azalmasıyla birlikte bu, mümkün olduğunca hızlı sonuçlara yol açabilir ve fazla kilolarınız atılabilir.!

Bu süreci gösteren uygun bir karşılaştırma, bir gövde ile bir araba arasındaki paralelliktir. İkincisinin her zaman yakıtla şarj edilmesi gerekir. Daha hızlı koştuğunda daha fazla tüketir ve durduğunda hiçbir şey tüketmez..

Az yakıtla hızlı gitmeye çalışmak ve bunu uzun süre yapmak makineye zarar verebilir..

Aç kalmadan kilo verin – pillerinizi yiyerek şarj edin

kilo vermek için kilo verme ipuçları

Tıpkı araba gibi, vücudun da düzenli olarak “şarj edilmesi” gerekir, bu durumda beslenme. Yiyecekleri tekrar tekrar tüketmeniz gerekir, ancak bunun aktivite ve egzersiz programınıza uygun olması gerekir. Bu yüzden her zaman kahvaltıda çok yememiz gerektiğini duyuyoruz..

Bugün size metabolizmanızı nasıl geliştireceğinize dair örnek bir plan sunuyoruz. Diğer şeylerin yanı sıra, az önce tartışılan ilkeleri göstermektedir. Bu size, az önce söylenenlere dayanarak metabolizmanızı geliştirmek için kendi kişiselleştirilmiş planınızı oluşturma şansı verir..

Birinci aşama – Pazartesi ve Salı

Aç kalmadan kilo vermenin püf noktaları

Bu aşamada bol karbonhidrat ve meyve tüketmelisiniz. Bu günlerde şeker oranı yüksek meyveler şiddetle tavsiye edilir. Esmer pirinç, kinoa ve patates gibi faydalı karbonhidratlar da sağlıklıdır. Proteinleri de ihmal etmeyin. Yumurta akı, tavuk, balık ve kuzu eti tüketirken bunları alın.

İkinci aşama – Çarşamba ve Perşembe

kilo vermenin püf noktaları zayıflamanın püf noktaları

Bu iki günde karbonhidratlardan kaçının. Bu aynı zamanda meyveler için de geçerlidir. Proteinlere ve sebzelere vurgu yapın. Organizmanızda olacak olan, karbonhidrat rezervlerini deşifre etmenizdir..

Daha fazla yemeniz gereken diğer ürünler arasında protein ve tavuk ve kuzu eti gibi yağsız etler bulunur..

Üçüncü aşama – Cuma ve Cumartesi

Aç kalmadan kilo ver kilo verme ipuçları

Bu en zor aşamadır ve çoğu insan burada pes eder. Mümkün olduğunca fazla motivasyon getirin. Üçüncü aşama, sağlıklı yağları iyi karbonhidratlar ve meyvelerle birleştirmekle ilgilidir. Ancak ilk aşamada olduğu gibi burada da çok şekerli meyve tüketmemelisiniz..

Salatalar bol zeytinyağı ile tüketilebilir. Diğer sağlıklı yağları da ekleyebiliriz. Bunlar örneğin avokado, yumurta ve fındıktır..

Bu diyet, aç kalmadan kilo vermenize veya bu süreci hızlandırmanıza yardımcı olabilir. Kendinizi kötü veya bunalmış hissetmemenizi sağlayacak çeşitli ürünlere sahiptirler. Ancak belirli günlerde belirli ürünlerden kaçınmak için disiplinli olmalısınız. Metabolizmanızı artırmaya devam etmek için dengeli bir diyete devam edin. Böylece uzun vadede aç kalmadan kilo verebilir ve hayalinizdeki şekle kavuşabilirsiniz..

Metabolizmanızı güçlendirmek için doğru diyetler var

kilo vermek açlık çekmeden kilo vermek

Aç kalmadan kilo verin – çorbalar sizi doyurur ve size yük olmaz

  Aç kalmadan etkili bir şekilde kilo verin

Tuz içeriğini azaltın

açlık kilo kaybı olmadan kilo vermek

Mümkün olduğunca fazla motivasyon getirin

Açlık çekmeden hızlı ve sağlıklı kilo vermek

Aç kalmadan kilo verin – Normalden iki kat daha az yiyin

Aç kalmadan etkili bir şekilde kilo verin

Sağlıklı yağlar tüketin

aç kalmadan sağlıklı fındık kilo verin

Açlık Çekmeden Kilo Verin – Daha Fazla Egzersiz Yapmak İçin Her Fırsatı Kullanın

etkili kilo verme kilo verme kilo verme ipuçları aç kalmadan kilo verme

Etine dikkat et az yağlı olmalı

Aç kalmadan hızlı ve sağlıklı kilo verin

Aç Olmadan Kilo Verin – Vücudunuzu Nemlendirin

kilo vermenin püf noktaları açlık çekmeden kilo verme