Herhangi bir hızlı kilo verme fikri gibi, ince su diyeti de çok hızlı bir şekilde popülerlik kazandı. Ancak her basit formülde birçok tuzak ve aldatma olasılığı vardır. İşte bu yüzden slim su diyetinin ne olduğunu açıklamaya başlıyoruz. aslında temsil DEĞİL. Daha sonra bununla ilgili gerçek açıklamalarla devam ediyor. Son olarak bu diyetin ne kadar sağlıklı olduğu ve etkili olabilmesi için başka hangi koşulların sağlanması gerektiği sorusuna geri dönelim..

Yani bizi zayıflatan su var mı??

ince su ile her şey harikaydı

İnce su diyeti ne değildir!

İnce su diyeti hiçbir şekilde kalıcı olmanıza yardımcı olamaz. Obezite sorunu çözmek için. Sağlıklı beslenmenin yerini alabilecek bir diyet de değildir. Bu aynı zamanda kapsamlı bir beslenme planı değildir..

Bol su içmek genellikle sağlıklıdır

yeterince su iç - harika bir fikir

O zaman bu diyet nedir??

İnce su diyeti, sağlıklı beslenmek için çaba sarf eden ve bunda büyük ölçüde başarılı olan insanlar içindir. İstisna olarak, birkaç gün fazla veya sağlıksız bir şekilde yediğimiz durumlar için ideal olacaktır. Bu strateji ile, oldukça hızlı bir şekilde telafi edebilirsiniz. İnce su diyeti, normal beslenme planını tamamen değiştirmeden vücut detoksifikasyonu için de iyi bir yöntemdir..

Doğru miktarda içerik almak çok önemlidir

basitleştirildi - ince su

Buna diyet dahildir!

İnce su diyeti, sağlıklı bir sebze ve su kombinasyonu yoluyla metabolizmanızı hızlandırmakla ilgilidir. Salatalık, limon, zencefil ve naneyi karıştırıp onlardan bir içecek yapıyorsunuz. Bu daha sonra yağ yakma sürecini desteklemek için günde düzenli aralıklarla içilir. Gün içinde normal su yerine su ve sebze karışımını içiyorsunuz. Bu kadar!

Bazen yağsız su aslında çok baştan çıkarıcı görünebilir.

kilo vermek çok iyi kilo vermek

İnce su diyeti için malzemeler

  • iki litre su,
  • Organik bir limon,
  • 3 cm uzunluğunda orta kalınlıkta bir zencefil parçası,
  • Orta boy bir salatalık,
  • 10 büyük veya 15 küçük nane yaprağı.

Hazırlanışı çok kolay:

Tüm malzemeleri iyice yıkayın ve zencefil, limon ve salatalığı dilimler halinde kesin. Onları birkaç dakika küçük bir kasede bir araya getirin. Daha sonra tarçın yapraklarıyla birlikte suya ekleyin. Neredeyse bitti! Sebzelerdeki sağlıklı bileşenlerin suda iyice emilmesi için içeceği buzdolabında birkaç saat bekletmelisiniz. 3 saat minimumdur, ancak yağsız suyu yaklaşık yarım gün sonra içmek en iyisidir..

Sadece salatalık suyu da kilo vermenize yardımcı olur 

su ile salatalık harika bir karışımdır

Bu suyu ne zaman içmelisiniz??

Herkes için ne zaman su içmeyi tercih etmesi gerektiği farklıdır. Bu diyette de durum aynıdır. Bazıları için suyu yemekten önce içmeleri daha sağlıklıdır. Diğerleri yemeklerden sonra daha iyi tolere eder. Daha birçokları için, yeterince su içtikleri zaman bir fark yaratmaz..

Bazıları aynı malzemelerle çay yapar ve bal ile tatlandırır.

bal ve sağlıklı malzemeler - harika fikir

Bunun için doğru beslenme planı

Tabii ki, kendinizi sağlıksız yiyeceklerle doldurursanız veya aşırı dozda alırsanız, ince su diyeti size hiçbir fayda sağlamayacaktır. Dengeli, sağlıklı bir beslenme planına ihtiyacınız var. İdeal olarak günlük menünüze çok fazla sebze, az veya hiç süt ürünü, yağsız et veya sağlıklı et ikameleri eklemelisiniz. Aşırı yemeden mütevazı porsiyonlara sadık kalın! Hassas mide için, zayıflama suyu zencefil nedeniyle biraz agresif olabilir! Aç kalmamalı ve aynı anda içmemelisiniz.!

Son zamanlarda “kazanılan” kilolar hızla kaybedilebilir 

İnce su lezzetli ve sağlıklı olabilir

Zayıflama Suyu Diyeti Sağlıklı mı??

Herhangi bir spesifik gastrointestinal problemi olmayan insanlar için bu diyet sadece sağlıklı olabilir. Sağlıklı bir beslenme planına iyi bir ektir. Aynı zamanda yeterince hidratlanmış olacaksınız. Ancak bu diyeti bir haftadan fazla yapmamalısınız çünkü sonuçta saf su vücudumuz için en iyisidir. Vücudu detoksifiye etmek için ayda bir kez tekrarlayabilirsiniz, ancak daha sık değil! Dikkatli olun, çünkü hassas mide, karışık sebzeler ve zencefil gibi baharatlı içerikli içecekler tarafından tahriş olabilir..

Sağlıklı formunuzu korumanızda başarılar, mutlu ve keyifli bir yaz dileriz.!

Bu meşrubat, misafirleriniz için de ideal olacaktır.

Schlanhkwasser harika malzemeler

Kilo kaybı için bir başka güzel su çeşidi

çok iyi bir içecek - kilo vermek için harika bir fikir

Dikkat! Bu içecek mide ağrısını tahriş edebilir 

çok büyük ince su - bahçede harika bir masa

Maden suyu yerine durgun su alın

ince su ile pek çok harika içecek

Konuklar için başka bir harika seçenek!

bol su iç zayıfla

Böylece yazın tadını çıkarabilir ve kilo verebilirsiniz.!

suda nane ile limon