Bahçe için kendin yap el sanatları tüm yeni ürünler

Her yazlık veya kır evi sahibi, arka bahçeyi en iyi şekilde düzenlemeyi hayal eder. Herkes uzun zamandır lastiklerden ve plastik şişelerden yapılan sıradan ürünlerden bıktı, bu yüzden bu yazıda sizin için bahçe için el sanatları topladık: tüm yeni ve orijinal fikirler. Fotoğrafları görün ve peyzaj tasarımı için yeni fikirlerden ilham alın. Kendi ellerinizle gerçek şaheserler yapabilirsiniz..

Yeni DIY bahçe zanaat fikirleri

Orijinal bir zanaat yapmanın en iyi yolu, unutulmuş eski ve orijinal yeni malzemeleri kullanmaktır. Plastik şişelerden kuşa dikkat edin. Üretim teknolojisi basittir, ancak yeni boyaların kullanılması nedeniyle olağandışı görünmektedir. Asit renkleri birleştirin ve plastik tavus kuşu veya ateş kuşu tüylerinin üzerini boyayın.

Orijinal bir zanaat yapmanın en iyi yolu yeni malzemeler kullanmaktır. Plastik şişelerden kuşa dikkat edin.

Yaratıcı renkler sayesinde yeni görünen bir zanaat örneği, kendin yap lastik yataklarıdır. Basit ve uygun fiyatlı bir malzeme olan lastikleri kullanarak kendi mülkünüzde bir çay seti yapın. Zıt ve uyumsuz renkleri birleştirin ve puantiyeleri unutmayın. Böyle bir çiçek yatağına taze çiçekler dikmek gerekli değildir, yapay çiçekler de içinde güzel görünecek, daha gür ve zamanla solmaz..

Basit ve uygun fiyatlı bir malzeme olan lastikleri kullanarak kendi mülkünüzde bir çay seti yapın.

Son zamanlarda, plastik borular özel bir kullanım buldu, bu yüzden onlardan kendin yap el sanatları kesinlikle yeni ürünlere dahil edildi. Bağlantıları doğru yaparsanız ve ürünlerin tasarımını dikkatlice düşünürseniz, bir sandalye veya bir çit alacaksınız. Borular iyi bükülebilir, ayrıca farklı kombinasyonlarda birbirine bağlayabilirsiniz, daha fazla mukavemete sahiptirler, bu nedenle yaratıcılık için birçok yön olabilir: çitlerden mobilyalara veya sera elemanlarına. Yeni bir zanaat bulabilir ve diğerlerini yaratıcılığınızla şaşırtabilirsiniz..

Son zamanlarda, plastik borular özel bir kullanım buldu, bu yüzden onlardan kendin yap el sanatları kesinlikle yeni ürünlere dahil edildi.

Yeni – ahşap bir fıçıdan yapılmış bir çiçeklik. Neden fıçılarda sadece salatalık turşusu yapabileceğinizi veya şarap depolayabileceğinizi düşünüyorsunuz? Eski kabı güzel ve sıradışı bir çiçeklik olarak kullanmanızı öneririz. Ortasına özel bir delik açmanız, üzerini toprakla örtmeniz, bitkileri dikmeniz yeterli ve zanaatınız hazır..

Yeni - ahşap bir fıçıdan yapılmış bir çiçeklik. Neden fıçılarda sadece salatalık turşusu yapabileceğinizi veya şarap depolayabileceğinizi düşünüyorsunuz?

Kendi bahçenizde kendi ellerinizle bir illüzyon yaratın. Sıradan bahçe aletlerinden yapılan el sanatları da başkalarını şaşırtacak bir yenilik..

Kendi bahçenizde kendi ellerinizle bir illüzyon yaratın. Sıradan bahçe aletlerinden yapılan el sanatları da başkalarını şaşırtacak bir yenilik.

Bir seranın ana dezavantajı, çok fazla yer kaplamasıdır. Küçük bir sera yapmak istiyorsanız ve onu açmanız uygunsa, yeni bir fikir görün. Eşsiz sera sandıkları bahçenize benzersiz bir dokunuş katacak.

Eşsiz sera kutuları bahçenize özgünlük katacak.

Yazlık kulübede, bir çardak veya sandalyeli bir masa gözlemlemek en yaygın olanıdır. Bahçedeki bara nasıl bakıyorsunuz? Bu yenilik, rahatlığı ve işlevselliği ile dikkat çekiyor, bu nedenle misafirleriniz hoşuna gidecek. Bahçede bir parti verin!

Yazlık kulübede, bir çardak veya sandalyeli bir masa gözlemlemek en yaygın olanıdır. Bahçedeki bara nasıl bakıyorsunuz?

Dekoratif bahçe dekorasyonu yaratmada en önemli şey stil duygusudur. Ayrıca bahçe el sanatlarının hem işlevsel hem de dekoratif olabileceğini unutmayın. Her şeyi en son bildiğinde bahçe el sanatları için yeni ürünler, kendi ellerinizle yapılmış, daha sonra diğer yaz sakinlerinin bahçelerinde sahip olmak isteyeceği kendi yaratıcı ürünlerinizi üretebilirsiniz. Ana şey, bahçede henüz kimsenin sahip olmadığı bir zanaat yapmak için her türlü çabayı göstermektir..