Kanada gülleri: fotoğraf çeşitleri açıklaması

Gülleri sevin, ancak bölgenizdeki sert iklim? Açıklaması bu makalede sunulan Kanada gülleri, çeşitleri, fotoğrafları bölgeniz için idealdir. Bu tür güllerin ayırt edici bir özelliği, iddiasız olmaları, şiddetli donlara bile dayanmaları ve mevsim boyunca sürekli çiçek açmalarıdır. Kendi ellerinizle, onlara bakma kurallarına uyarsanız, güzel Kanada gülleri çalıları yetiştirebilirsiniz..

Fotoğraflı Kanada gül çeşitlerinin tanımı

Adelaide Kapüşonlular

Bu Kanada gülünün parlak kırmızı ve kıpkırmızı çiçekleri, gözleri uzun süre memnun edecek. Çalı yüksekliği 2 metreye kadar ve genişliği 1,5 metreye kadardır. Gülün dalları oldukça esnek olduğu için onlara bir destek sağlamanız gerekecektir. Adelaide Hoodles hastalıklara, özellikle külleme ve siyah noktalara karşı dayanıklıdır. Bu Kanada gülü, -40 dereceye kadar donlara dayanabilir..

Adelaide Hoodles hastalıklara, özellikle külleme ve siyah noktalara karşı dayanıklıdır. Bu Kanada gülü

Henry Hudson

Beyaz çiçek sevenler bu Kanada gül çeşidine bayılacaklar. Henry Hudson çalısının boyutu 1,5 m’ye kadar ve genişliği 1,25 m’ye kadardır.Gülün zayıf bir aroması vardır, ancak mevsim boyunca çiçek açar..

Henry Hudson’ın Kanadalı bir gül çalısının fotoğrafına bakın:

Henry Hudson'ın Kanadalı bir gül çalısının fotoğrafını görün

Serin havalarda çiçekler beyazdan pembemsi renge dönüşür. Henry Hudson çeşidi de kışa dayanıklıdır ve -40 dereceye kadar sıcaklıklara dayanabilir..

Beyaz çiçek sevenler bu Kanada gül çeşidine bayılacaklar. Henry Hudson burcunun boyutu 1,5 m'ye kadar ve genişliği 1,25 m'ye kadardır.

Louise Banier

Başka bir beyaz Kanada gülü türü Louise Banier’dir. Yetiştiricilerin açıklamasına göre, bu çeşidin büyüleyici bir aroma yayan büyük çiçekleri vardır. Bu gülün ayırt edici bir özelliği, neredeyse hiç dikeni olmamasıdır. Pembe tomurcuklardan gür beyaz çiçekler çıkar, bu yüzden endişelenme.

Başka bir beyaz Kanada gülü türü Louise Banier'dir. Yetiştiricilerin açıklamasına göre, bu çeşidin büyük çiçekleri vardır,Fotoğraf Louise Banier

işte bagnet

Güzel pembe Kanada gülü, orijinal tomurcukları ve saplarında diken olmaması ile dikkat çekiyor. Çiçeklenme mevsim boyunca gözlenir. Kışın, bu Kanada gülü -35 dereceye kadar düşük sıcaklıklara dayanabilir. Teresa Bagnet çalısını büyütmek kesinlikle basit, çiçek özellikle sonbaharda sizi memnun edecek..

Teresa Bagnet çalısını büyütmek kesinlikle basit, çiçek özellikle sonbaharda sizi memnun edecek.

Morden ateş parıltısı

Muhteşem bir kırmızı Kanada gülü bahçenizi süsleyecek ve sezon boyunca bol çiçeklenme ile sizi memnun edecek. Morden Fireglow, çeşitli hastalıklara dayanıklı, oldukça dayanıklı bir çeşittir. Çalı boyu 1 metreye kadar çıktığı için gül sitenizde fazla yer kaplamaz..

Morden Fireglow, çeşitli hastalıklara dayanıklı, oldukça dayanıklı bir çeşittir. çalı boyutu

Faydalı makale: Orta şeritte kışa gül hazırlama

Kanada güllerinin çeşitlerinin ve fotoğraflarının açıklamaları, kendi sitenize dikmek için hangi fideleri seçeceğinize karar vermenize yardımcı olacaktır. Bölgenizdeki sert kışlara rağmen güzel güller yetiştirin.