Kendi elleriyle gül tırmanışı için destekler. Birçok fotoğraf

Bugün bir bahçe ve yazlık ev için birçok ilginç dekorasyon bulabilirsiniz, ancak hiçbir şey taze çiçekleri yenemez. Bu nedenle yaz sakinleri, çiçek tarhları düzenleyerek ve bölgeyi geliştirerek bahar çalışmalarına başlar. Çiçek dikmeyi planlıyorsanız, öğrenmenizi öneririz., gül tırmanışı için destek nasıl yapılır ve diğer bitkiler kendi ellerinizle. Doğaçlama malzemelerden bile, sitenin tasarımına tam olarak uyacak orijinal aksesuarlar yapabileceksiniz..

Ülkede çiçek ve bitki tırmanışı için destek çeşitleri

Tırmanma gülleri için destekler çok çeşitli malzemelerden yapılabilir, hepsi mevcut bütçeye bağlıdır. Dokuma çiçekler, düz destekler ve merdivenlerin yanı sıra kemerlerde de güzel görünür. Oldukça sık, yaz sakinleri hemen hemen her peyzaj tasarımına mükemmel şekilde uyan bir kafes ağı kullanır. Bu malzeme en bütçelerden biri olarak kabul edilirken, kullanımı kolay, yeterince hafif ve sadece güller için değil, diğer bitkiler için de uygundur..

Tırmanma gülleri için destekler çok çeşitli malzemelerden yapılabilir, hepsi mevcut bütçeye bağlıdır. Dokuma çiçekler, düz destekler ve merdivenlerin yanı sıra kemerlerde de güzel görünür. Oldukça sık, yaz sakinleri bir kafes ağı kullanır,

Kendiniz tırmanma gülleri için bir kafes ağı yapabilirsiniz. Bunu yapmak için uygun bir yer bulmanız, ardından belirli bir mesafede metal veya ahşap direkleri kazmanız ve ardından ağı çekmeniz gerekir. Yapının sitenin tasarımına uyması için sütunları uygun bir renkle boyayın. Kafes, kirişler arasına bir ağ ile çivilenerek tamamen ahşap levhalardan da yapılabilir. Bir kafes yardımıyla kendi ellerinizle bir tırmanma gül çalısı oluşturabilirsiniz..

Bunu yapmak için uygun bir yer bulmanız, ardından belirli bir mesafede metal veya ahşap direkleri kazmanız ve ardından ağı çekmeniz gerekir. Yapının site tasarımına uyması için, p

Doğal ahşaptan yapılmış oymalı ahşap sütunlar, destek olarak orijinal görünüyor. Aralarında büyüleyici bir aromanın yayılacağı bir gül izlenebilir..

Doğal ahşaptan yapılmış oymalı ahşap sütunlar, destek olarak orijinal görünüyor. Aralarında büyüleyici bir aromanın yayılacağı bir gül olabilir.

Kemerler ve pergolalar, geniş yazlık ev sahipleri için ideal bir çözümdür. Bu tür destekleri kendi ellerinizle de yapabilirsiniz. Pergolalar görünüşte sütunlara sabitlenmiş bir kafes çatıdır. Böyle bir desteğin uzunluğu ve genişliği tasarım fikrinize bağlıdır. Direkler sadece ahşaptan değil, metalden de yapılabilir. Tırmanan bir gül pergolasının avantajı, bir çardağın ek işlevini yerine getirebilmesidir..

Pergolalar görünüşte sütunlara sabitlenmiş bir kafes çatıdır. Uzunluk

Gül tırmanma kemerleri daha küçüktür ve kavisli şekillerde farklılık gösterir. Bahçe girişine veya çevredeki alanı süslemek için kurulabilirler. Dövme kemerler veya ahşap kemerler genellikle çiçeklere destek olarak yapılır..

Gül tırmanma kemerleri daha küçüktür ve kavisli şekillerde farklılık gösterir. Bahçe girişine monte edilebilirler.

Ahşap veya metalden yapılmış direkler, kendin yap desteği olarak da kullanılabilir. Bu durumda, güller için sağlam bir destek işlevini yerine getirmesi için sütunu zemine derinlemesine kazmak gerekir..

Ahşap veya metalden yapılmış direkler, kendin yap desteği olarak da kullanılabilir. Bu durumda, zemine derin bir sütun kazmak gerekir.

Güllere destek olarak bir çit, taş veya başka malzemeler kullanabilirsiniz, hepsi tasarım fikrinize bağlıdır. Tırmanma gülleri ve diğer bitkiler için nasıl aksesuar yapılacağını bilerek sitenizi dekore edebilir ve ona özgünlük katabilirsiniz..