Taşınmadan önce tüm mobilyalar, ev eşyaları, giysiler ve tüm değerli eşyalar paketlenmelidir. Sadece eşyalarını güvenli bir şekilde paketleyen ve koruyanlar, her şeyin hasar görmeden taşınmasını sağlayabilir. Bu nedenle, tüm eşyaları dikkatli ve düşünceli bir şekilde paketlemek önemlidir. Bu projenin başarılı olduğu çok sayıda koruyucu malzeme, ambalaj malzemesi ve aksesuar vardır ve tüm nesnelerin stressiz taşınması mümkündür. Tüm mobilyalar ve diğer mobilyalar uygun ambalaj malzemeleriyle düzgün bir şekilde paketlenirse, her şeyin hızlı bir şekilde taşınması ve taşınması daha kolay olması avantajına da sahiptir. Birçok nakliye şirketi uygun ambalaj malzemeleri sunar, ancak bir hırdavatçıda kiralamak veya satın almak bile mümkündür. Ayrıca, araç kiralama şirketleri genellikle bu hizmeti kamyonet kiralarken veya kamyon taşırken sunar..

Taşıma için yeterli paketleme malzemesi düzenleyin

Bir hareket düzenleyin Bir hareket planlayın

Taşıma için her türlü ambalaj malzemesi mevcuttur. Çeşitli ebatlardaki karton kutuların yanı sıra balonlu naylon, ambalaj ipeği, mobilya kılıfları, piyano kılıfları, yatak ve şişe kılıfları, ciltleme ve taşıma kayışları, taşıma küvetleri, dosya kapları, köpük yastıklar, karton stickerlar, yapışkan bantlar, elcikler bulunmaktadır. kamyonlar, giysi kutuları ve mobilya asansörleri. Yalnızca bu kapsamlı listeden anlayabilirsiniz: Bir hamle genellikle ev eşyalarını kutulara koymaktan çok daha fazlasıdır, bu nedenle bir uzmandan profesyonel destek almak çok yararlı olabilir. Mobilya taşımacılığının ötesinde hizmetler sunan nakliye firmalarının olmasına şaşmamalı. Örneğin, taşıma şirketi Multi Transport’ta, ilgilenen müşteriler taşıma, paketleme malzemeleri ve güvenli nakliye hakkında ayrıntılı tavsiyeler alırlar. arasında Taşıma hizmeti kelimenin tam anlamıyla kapsamlıdır: talep üzerine tüm hareket de gerçekleştirilebilir. Her hareket aynı zamanda hareketli kutuları da içerir. Klasik karton kutular genellikle düşük fiyatlarla mevcuttur, ancak ikinci el olarak da satın alınabilir, ancak sağlam olmaları gerekir. Hareketli kutular da nakliye şirketleri tarafından ücret karşılığında sağlanmaktadır. Daha sonra, taşınması rahat olan birçok küçük eşya orada istiflenir. Bilinen klasik karton kutulara ek olarak, örneğin bulaşık kutuları, çamaşır ve giysi kutuları veya kitap kutuları gibi değerli ve özel eşyaların da taşınabilmesi için hareket etmek için başka malzemeler de vardır..

Kutuları etiketleyin ve hızlıca bulun

Bir hareket hareketi düzenleyin Nelere dikkat etmelisiniz?

Karton kutular kitap gibi ağır nesnelerle aşırı yüklenmemelidir, aksi takdirde taşınması zor olacaktır. Taşıma sırasında kutuların yırtılma riskini de ortadan kaldırdığı için, birkaç kutuya bölünmesi tavsiye edilir. Aynı zamanda çok sayıda hareketli kutuyu etiketlemeniz de tavsiye edilir, çünkü bu şekilde kendinizi yeni dairede çabucak bulabilirsiniz çünkü herkes söz konusu kutunun hangi odaya ait olduğunu ve ne içerdiğini bilir. Bu, genel bakışın korunduğu ve gereksiz taşıma veya yeniden paketlemenin de gerekli olmadığı anlamına gelir.

Değerli nesneleri ve tabakları doğru şekilde paketleyin ve taşıyın

bir hamle planlamak, dikkat etmek

Özellikle değerli eşyalar ve tabaklar, cam ve diğer kırılabilir mutfak eşyaları düzgün paketlenmiş ve taşınmış niyet. Çanak çömlek kutuları bu eşyaların güvenli bir şekilde taşınmasını sağlar. Yalnızca klasik hareketli kutular mevcutsa, tabakları ve değerli nesneleri örneğin balonlu naylon veya kağıt gibi diğer malzemelerle korumak gerekir. Eski gazeteler tabaklar ve bardaklar için idealdir, çünkü kırılgan parçalar dolguludur ve nakliye sırasında hasar görmeden dayanır. Bağlama ve taşıma kayışları kullanan herkes, taşıma sırasında devrilmemeleri ve hasar görmemeleri için değerli mobilya ve mobilyaları hareketli minibüse güvenli bir şekilde sabitlemek için kullanabilir. Battaniyeler ayrıca değerli eşyaları döşemek ve mobilyaları korumak için de kullanılabilir. Hareket halindeki araç sürücüsü, değerli malları taşırken de dikkatli sürmelidir..

 Bir hareket planlayın Bir hareket düzenleyin Neye dikkat etmeniz gerektiğini hareket ettirin

Hareket etmek için nelere dikkat edilmesi gerektiğini Harekete geçirme

Bir hamle planlayın Hareket edin Bir hareketi organize etmeye dikkat edin