Hareketli bir dünyada sıra dışı oteller

Seyahate çıkmak, ilginç yerleri ziyaret etmek, bir otel odası rezerve etmek, sonunda iyi yemek yemek ve uyumak – kulağa oldukça sıkıcı geliyor, değil mi … ?! Çeşitliliğe ve maceraya ihtiyacınız varsa, lezzetli bir kahvaltı büfesi ve temiz otel nevresimleri gibi önemsiz şeylerle yetinmeyin, sadece konfordan kurtulun! Olağanüstü bir otel rezervasyonu yapma zorluğunu üstlenin: size bir şey vaat edebiliriz – burada gecelemeler ilginç ve eğlencelidir, ancak bu temalı otellerden birinde konaklama aramaya gerçekten cesaretiniz olabilir.?

Macera oteli – dünyanın en büyük buz oteli

Erlbnishotel ice hotel isveç benzersizdir

Jukkasjärvi kasabasını ziyaret etmek ve orada gerçekten büyüleyici bir otel keşfetmek için İsveç’e gidiyoruz – dünyanın en büyük buz oteli! İnşaat çalışmaları ancak sıcaklıklar eksi 10 dereceye düştüğünde başlar; Ancak, otel, sonunda tamamen eriyene kadar, ısınma nedeniyle ilkbaharda erimeye başlar..

Her yıl en ünlü tasarımcı ve sanatçılardan bazıları duvarları, zeminleri, avizeleri, mobilyaları ve hatta tabakları sadece Torne nehrinin suyunu kullanarak tekrar tekrar yaratırlar (Torne yakındaki nehir anlamına gelir). Her yıl uç noktalara meraklı binlerce maceraperest tatilci, kuzey ışıklarının keyfini doğrudan otel odalarından çıkarmaya geliyor. Otel, yeni evliler için ekstra bir daire ile donatılmıştır.!

Japon tarzı bir kapsül

Erlebnishotel thenhotel olağanüstü japonya

Japonya’da çok fazla insan için yeterli yer olmadığı göz önüne alındığında, burada her inç kare önemlidir! Bu nedenle, yerden tasarruf sağlayan kapsül otel herhangi bir sürpriz yaratmaz – ziyaretçiler otel odaları yerine… kapsüllerde rahatlar! HAYIR, yanlış okumadınız! Buraya sadece bir yatak sığar! Bazı kapsüllerde oldukça küçük bir televizyon eğlencenizi sağlar, bir panjur sizi diğer otel misafirlerinden ayırır ve bu da otele abartılı bir hava katar. Ama unutmayın – Japonlardan daha uzunsanız ve bacaklarınızı uzatmak istiyorsanız, muhtemelen bir sorununuz var demektir! Birçoğu geleceğin otelinin tam olarak böyle görüneceğini varsayıyor.!

Macera oteli – su altı otelleri

sualtı otelleri dalış

Suyun derinliklerine inşa edilmiş bu muhteşem oteller, dünyanın çeşitli yerlerinde bulunabilir – Dubai, Florida, İsveç, Fiji … En kaliteli hizmeti sunarlar ve diğer otellerden tek bir şey farklıdır: odaları, barlar, restoranlar, Golf sahaları su seviyesinin altındadır. Avustralya’daki Reef World Hotel’in sahipleri, çevreye duyarlı ilk su otelini işlettikleri konusunda ısrar ediyor – dev güneş panelleri ve su türbinleri, güneş ışığını ve su gücünü doğrudan elektrik enerjisine dönüştürüyor. Konuklar kendilerini Great Barrier Reef’in yakınlarına çekebilir, çeşitli mercanları, kaplumbağaları ve balıkları gözlemleyebilir ve böylece deniz dünyasına daha yakın olabilirler. Altı otel dairesinden birinde geceleme kişi başı yaklaşık 620 dolar; ancak, bu miktarı tamamen haklı çıkaran bir şey, öğle yemeği yiyebileceğiniz sualtı panorama odasıdır.!

Kanalizasyon borusunda bir gece geçirin

park otel deneyimi oteli

Bu türden iki temalı otel size benzersiz bir kanalizasyon borusunda kalma deneyimi sunuyor – ilk otel 2004’te açıldı ve Avusturya’nın Ottensheim kentinde, Almanya’daki ikinci otel ise Essen yakınlarında. Bir anahtar kart yerine, bir test tahtası yardımıyla olağanüstü otel odanızın kilidini açarsınız ve rezervasyon yaptığınızda her bir boru için çevrimiçi olarak karşılık gelen kodu alırsınız! Avusturyalı sanatçı Thomas Latzel Ochoa, özel bir ambiyans yaratmak için kendi yaptığı tablolar ve duvar dövmeleriyle lağım borularını bolca tüketti. İlginç ve kullanışlı küçük bir şey – burada fiyat sabit değildir, ancak konaklamalarının sonunda ziyaretçiler kendilerini tahmin ettikleri kadar öderler.!

Macera oteli – uçakta gerçekten iyi uyuyabilirsiniz

erlebnishotel el ilanı isveç

Olağanüstü otel Jumbo Stay Stockholm, sizi ağırlamaktan mutluluk duyar – Boing 747, İsveç başkentindeki Arlanda Havalimanı’nın yakınında yer almaktadır. Burada havaalanına ücretsiz servis hizmetinden, ücretsiz internet bağlantısından ve sabah 3’ten itibaren lezzetli bir kahvaltıdan yararlanacaksınız! Kokpitten, pistin ve iniş ve kalkış makinelerinin eşsiz manzarasının keyfini çıkarabilirsiniz. Size bir şey için söz verebiliriz – burada kalırsanız uçuşunuzu kaçırmayın!

Kuzey ışıklarını doğrudan otel odanızdan izleyin 

erlebnishotel olağanüstü otelleri isveç

Bu abartılı barda ısın!

buz otel isveç bar buz

Macera oteli – olağanüstü bir deneyim

Erlebnishotel temalı otel olağanüstü lobi dondurması

Buzdan heykeller özel bir atmosfer yaratıyor

macera oteli isveç olağanüstü

Macera oteli – Geleceğin oteli gerçekten böyle görünebilir mi??

macera otel kapsülleri japonya

Olağanüstü bir geceleme!

macera otel japonya kapsülleri

Bu görünümü beğendin mi?

sualtı macera oteli olağanüstü

Macera oteli – okyanusun ortasında

sualtı macera otel temalı otel

Macera oteli – boğucu yaz geceleri için mükemmel

park hotel temalı otel olağanüstü gecelemeler

Her tüp parlak renklerle dekore edilmiştir.

Geceyi erlebnishotel oesterreich kanalrohr'da geçirin

Burada kalmaya cesaret et?

olağanüstü oteller erlebnishotel kanalrohr

Macera oteli – gemiye hoş geldiniz!

macera otel uçar uyku

kokpitten iyi geceler

hostel boing isveç temalı otel