Halloweenowy makijaż wampira do malowania twarzy

Udany makijaż jest tak samo ważny na Halloween jak kostium. Z tego powodu w tym poście dajemy Ci dwie instrukcje dotyczące przerażającego makijażu wampira i demona, które możesz łatwo wykonać samodzielnie. Mamy nadzieję, że w naszych propozycjach znajdziesz inspirację. Baw się z makijażem na Halloween!

Makijaż na Halloween: instrukcje dotyczące przerażającego makijażu wampira

Urozmaicić makijaż wampira sztuczną krwią

Makijaż wampira straszna sztuczna krew

Instrukcje dotyczące makijażu makijaż wampira

Makijaż na Halloween sprawi, że Twoja twarz będzie blada

Makijaż jak wampir

Makijaż wampirów DIY naprawdę przerażający

Soczewki kontaktowe do makijażu wampirów na Halloween

Wampir makijaż brokatowy cień do powiek

Dzięki naszym instrukcjom makijaż na Halloween nie jest już trudnym zadaniem! Nasz pierwszy pomysł to przerażający wampirzy makijaż dla kobiet, który wygląda naprawdę imponująco. W tej chwili jest również super nowoczesny i możesz stosunkowo łatwo znaleźć odpowiedni kostium lub zrobić go sam.

Makijaż na Halloween: nałóż podkład

Halloweenowe przerażające pomysły na wampira

Halloweenowy makijaż damski wampir

straszne wampirze włosy w rozczochranym makijażu

Makijaż wampirzy blada twarz

spraw, aby twoja twarz była blada

Pierwszym krokiem do przebrania się za wampira jest nałożenie kremu nawilżającego na twarz i szyję. Następnie użyj podkładu, który jest nieco jaśniejszy niż naturalny odcień skóry, aby nadać twarzy blady wygląd. Zastosuj lekki puder matujący wokół oczu i na czoło. Następnym krokiem jest wykonturowanie twarzy. Użyj szarawego pudru z zestawu do konturowania i użyj go do podkreślenia kości policzkowych. Możesz również użyć tego samego odcienia do podkreślenia nosa i okolic pod brwiami. Kontur pod kośćmi policzkowymi można również wzmocnić odrobiną brązowego pudru, aby Twoja twarz wyglądała jeszcze mocniej. Następnie podkreśl brwi czarną lub ciemnobrązową kredką do brwi.

Nakładanie makijażu na smokey eyes

sam zrób imponujący makijaż wampira

Halloweenowy makijaż wampirze żyły pod oczami

imponujący makijaż wampira sztuczne zęby

Halloweenowe malowanie twarzy wampira sztuczne zęby

Wampir makijaż smokey eyes sztuczne zęby

Wampir Makijaż Krew Czerwone Usta Smokey Eyes

Możesz teraz zacząć nakładać cienie do powiek. Po pierwsze, na górną powiekę i pod brwi nałóż dużo brzoskwiniowego cienia do powiek. Następnie będziesz potrzebować ciemniejszego koloru – w tym przypadku najlepsze są ciemnoróżowe cienie do powiek. Nałóż to na górną powiekę i trochę na załamanie górnej powieki. Nałóż makijaż w kierunku od kącika oka do końca brwi – dzięki temu Twoje oczy będą wyglądały na większe i bardziej efektowne. Następnie należy użyć czarnego eyelinera – najlepiej w formie pudru – do zafarbowania całej górnej powieki na czarno – w ten sposób kolor będzie jak najbardziej intensywny. Następnie weź czarny cień do powiek i nałóż go czystym pędzelkiem w załamaniu górnej powieki i nieco na nim. Użyj gąbki, aby stworzyć płynny gradient między poszczególnymi niuansami.

Kiedy skończysz, podkreśl rzęsy tuszem do rzęs lub użyj przedłużenia rzęs. Następnie nałóż dużo ciemnoróżowego cienia na dolną powiekę i obszar poniżej. Następnie użyj czarnej kredki do oczu, aby podkreślić powiekę i ponownie użyj czystego pędzelka lub gąbki do makijażu, aby uzyskać wspaniały gradient. Podkreśl rzęsy tuszem do rzęs. Teraz Twoje piękne smokey eyes są gotowe!

Żyły pod oczami dla przerażającego spojrzenia

Halloweenowy makijaż wampira do malowania twarzy

Aby uzyskać jeszcze chłodniejszy efekt, zmieszaj ze sobą odrobinę niebieskiego i czerwonego płynnego cienia do powiek, aby uzyskać głęboki fiolet. Użyj bardzo wąskiego pędzla, aby pomalować farbą małe żyłki pod oczami.

Podkreśl usta

Fałszywa krew spada z kącików ust wampira

Halloweenowy makijaż wampira fałszywe kąciki krwi w ustach

Halloweenowe malowanie twarzy wampira

Halloweenowy makijaż podkreśla wampirze usta

Usta podkreślają makijaż wampira

Instrukcje dotyczące makijażu wampirów

Teraz powinnaś podkreślić usta ciemnoczerwoną szminką, a twój przerażający makijaż jest już zrobiony! Kropla sztucznej krwi w kąciku ust nada Twojemu wyglądowi ostateczny szlif. Możesz znaleźć instrukcje wideo dotyczące strasznego makijażu wampira tutaj!

Makijaż na Halloween: szybki makijaż demonów na ostatnią chwilę

Nałóż czerwoną farbę do twarzy na całą twarz

Zastosuj farbę do makijażu demonów

Demoniczny makijaż podkreśla brwi

Halloweenowy makijaż demon podkreśla brwi

Demoniczny makijaż podkreśla kości policzkowe

podkreśl dolne powieki

demon szybkiego makijażu

Demoniczny makijaż na Halloween jest jeszcze łatwiejszy do zaprojektowania niż wygląd wampira. Użyj wacika lub gąbki do makijażu, aby nałożyć czerwoną farbę do twarzy na twarz i szyję. Użyj czarnego eyelinera, aby podkreślić brwi, a nawet nieco zmienić ich kształt. Na dolną powiekę oraz w kącikach oczu nałóż pędzelkiem czarny cień. Użyj puszystego pędzla do makijażu i podkreśl kości policzkowe cieniem.

Możesz uzyskać wizualne wyobrażenie o makabrycznym makijażu demona z naszych zdjęć powyżej. To świetny pomysł na ostatnią chwilę, jeśli nie masz czasu na długie przygotowania do Halloween.