Sezon başında gardırop ve ev dekorasyonunda pratik mevsim değişikliği için en önemli ipuçları

Hava durumuna göre gardırobumuzu değiştiriyoruz. Bu hafife alınır. Aynı şey ev dekorasyonunda da aşağı yukarı yapılmalıdır. Farklı mevsimlerde rahat hissetmek için farklı dokulara ve renklere ihtiyacımız var. Bu açık, ancak oldukça reddedilen bir kuraldır..

Birçok sakin muhtemelen bu masrafı karşılayamaz. Sonuçta, ev dekorunu değiştirmek çok zaman alır. Ama belki daha pratik bir şekilde düzenlersek daha kolay olur. Bunun nasıl çalışabileceğine dair bazı fikirlerimiz var ve estetiğin ötesine geçen ev mobilyalarını değiştirmek için hala iyi argümanlar var..

Ev dekorasyonunun yeni sezona göre değiştirilmesi bazı fonksiyonel değişiklikleri de kapsayabilir..

Apartman dekorasyonu – fonksiyonel ve mevsimlik tasarım

gardırop ev dekorasyonu ev ipuçları

Gardırop tasarımı ile başlayalım. Evdeki pek çok şey iyi mobilyalarına bağlıdır. Orada her şey pratik olarak organize edildiğinde, evde uyum ve rahatlık vardır. Ayrıca belirli bir durum için doğru kıyafeti hızlıca seçebiliriz..

Modern evde, vestiyer giderek daha fazla iç tasarımın bir parçası oluyor..

Bu özellikle gömme dolaplar için geçerlidir. Koridordaki ceket ve montlar da dairemizin dış görünümünün bir parçasını oluşturuyor. Pratik nedenlerle ve aynı zamanda estetik nedenlerle, ilgili sezonun giysilerini görünür olacak şekilde öne getirin. Diğerini daha arkaya doğru bir yere koyun. Böylece ihtiyacınız olan her şeyi hızlı bir şekilde alabilir ve ayrıca dairenizin görünümünü yenileyebilirsiniz..

Dairenin yeniden tasarımının geri kalanı için bir plan yapın

ev dekorasyonu ev dekorasyonu ev dekorasyonu

Vestiyerin yeniden tasarlanması, ev mobilyalarını yeni sezona uyarlamanın her zaman ilk adımıdır. Temizlerken, eski şeyleri de atmalısınız. Giymediğiniz (artık) iyi durumda kıyafetleriniz varsa, bunları çeşitli toplama noktalarına teslim edebilirsiniz. H gibi birçok zincirde&Örneğin M, bu çevresel nedenlerle teşvik edilir. Giysilerinizi oraya geri getiriyorsunuz ve hatta yeni satın alımlar için indirimler alıyorsunuz. Elbette eski kıyafetleri hayır amaçlı verme imkanı her zaman vardır..

Bunu yaptığınızda dolaplarınızda ve dolaplarınızda yer açmış olursunuz. Artık yeni açılan depolama alanını eski sezondan kalan apartman dekorasyonlarının bir kısmını gizlemek için kullanabilirsiniz..

Bu, gelecek sezona uyacak yeni fikirler için alan yaratır.

Giysileri toplamayı bitirdikten sonra kumaşları değiştirmeye devam edin. İlk defa masa örtülerini ve kırlentleri değiştirebilirsiniz. Daha sıcak kumaşlardan yapılmış yeni perdeler veya halılar kışı gerçekten rahat hale getirebilir. Değiştirmenin sadece pratik bir avantajı yoktur: belirli tekstiller her zaman kullanılmadığından, daha uzun süre korunurlar..

Kış için size çok fazla rahatlık veren tekstilleri seçin. Yazın dayanıklı ve bakımı kolay modelleri, kışın ise sıcak tutan ve rahat kıyafetleri tercih etmelisiniz..

Ev dekorasyonu – aydınlatmayı ve renkleri yeni sezona uyarlayın

apartman dekorasyonu ev dekorasyonu daire dekorasyonu

Kışın yazdan çok daha fazla ışığa ihtiyacımız var. Bu, dekorasyonda bazı ayarlamalar için bir fırsattır. Daha fazla şamdan dağıtın veya güneş orada daha güçlü parlar parlamaz onları çıkarın. Kışın yine de odaya daha fazla ayna dağıtabilir veya dekorasyonları bu şekilde dağıtabilirsiniz..

Koridordaki ceketler ve montlar da ev dekorasyonunun bir parçası.

  ev dekorasyonu daire dekorasyonu daire dekorasyonu

Modern evde, vestiyer giderek daha fazla iç tasarımın bir parçası oluyor.

daire süslemeleri daire dekorasyonu ev dekorasyonu

Bazı kış aksesuarları ev dekorasyonu olarak kullanılabilir

apartman dekorasyonu vestiyer apartman dekorasyonu evle ilgili ipuçları

Ev dekorasyonu – Kış için size çok fazla konfor sağlayan tekstilleri seçin

ev dekorasyonunun püf noktaları ev dekorasyonunun püf noktaları

tasarım koridor ev dekorasyonu dekor ipuçları

Apartman dekorasyonu – ilk defa masa örtülerini ve kırlentleri değiştirebilirsiniz

 ev dekorasyonu ev dekorasyonunun püf noktaları