Cadılar Bayramı kostümleri erkekler Süpermen

Erkekler genellikle Cadılar Bayramı için giyinmekten hoşlanmazlar, ancak kostümler için harika fikirlere ihtiyaçları vardır. Bu nedenle size ilham alabileceğiniz Cadılar Bayramı erkek kostümleri için birkaç ilginç öneri sunuyoruz. İster hazır satın alın, ister kendiniz yapın – Cadılar Bayramı partisinde harika bir görünüm elde etmenizi garanti edecekler! Fikirlerimizi ve önerilerimizi beğeneceğinizi ve bunları okumaktan keyif alacağınızı umarız.!

Cadılar Bayramı kostümleri erkekler: bu yıl ne moda?

cadılar bayramı kostümleri erkekler vampir sahte kan

Cadılar Bayramı kostümleri erkek vampir Viktorya dönemi

Cadılar Bayramı kostümleri erkekler vampir korkunç uzun dişler

Cadılar Bayramı kostümleri erkekler vampir şık

Cadılar Bayramı kostümleri beyler Kont Drakula

Erkekler için cadılar bayramı kostümleri, kadın kostümleri kadar orijinal ve çeşitli olabilir – kendi gözlerinizle görmek için önerilerimize bir göz atın! Size sunduğumuz ilk fikir bir vampir kostümü için. Vampirler için kitaplar ve filmler bugün son derece popüler hale geldi ve aynı şey Cadılar Bayramı kostümleri için de geçerli. Ürpertici vampir görünümü sadece süper modern değil, aynı zamanda kendi başınıza yapmak da çok kolay: zarif bir siyah takım elbise giyin – ideal olarak iki kazak ceket ile ve siyah veya kırmızı uzun bir pelerin ekleyin (bunlar normalde renklerdir) vampirlerle ilgili). Yapay vampir dişleri ve birkaç damla kan, korkutucu görünümünüze son dokunuşu yapacak. Ve eski moda bir silindir şapka ile gerçek Kont Drakula gibi görüneceksiniz! Dilerseniz yüzünüzü doğal olmayan bir şekilde solgunlaştırabilirsiniz – örneğin sahne makyajı ile, o kadar.!

Cadılar Bayramı kostümleri erkek – korkutucu bir görünüm için fikirler

Cadılar Bayramı kostümleri erkek zombi korkutucu makyaj

Cadılar Bayramı kostümleri erkek zombi baltası

Cadılar Bayramı kostümleri erkekler zombi memuru

Cadılar Bayramı kostümleri erkekler zombi çift korkutucu

Cadılar Bayramı kostümleri erkek palyaço

Cadılar Bayramı kostümleri erkekler kötü palyaço

Cadılar Bayramı kostümleri erkek zombi

Cadılar Bayramı kostümleri erkekler hayalet gelin çifti

cadılar bayramı kostümleri erkek hayalet damat

Cadılar Bayramı için vampir kostümleri şüphesiz gerçekten günceldir, ancak aynısı ürkütücü zombi görünümü için de geçerlidir. Etkileyici bir zombi kostümü için bazı yerleri kasten yırtılmış ve lekelenmiş eski, işe yaramaz giysilere ihtiyacınız var. Ancak çok daha zor bir görev, başarılı bir zombi makyajıdır – bunun için örneğin partnerinizden yardıma ihtiyacınız olabilir. Yüzünü soldurabilir, göz farı ile gözlerinin altında büyük halkalar oluşturabilir ve kılık değiştirmeni sahte kanla süsleyebilir. Ve gerçekten ürkütücü bir görünüm istiyorsanız, büyük yaraları ve izleri taklit etmek için yapay jelatin deriyi tercih edebilirsiniz (bunları kendiniz nasıl yapacağınızı buradan öğrenin). Ve eşiniz zombi kılığına girerse, Cadılar Bayramı partisinde harika görünürsünüz! Kötü bir palyaço kostümü de çok korkutucu görünüyor – buna göre makyaj yapabilir veya perukla ürkütücü bir maske takabilirsiniz – ilham verici fikirler için yukarıdaki fotoğraflarımıza bir göz atın! Palyaço kostümleri özellikle korkutucu görünebilir – tıpkı bir korku filmindeki gibi!

Cadılar Bayramı kostümleri erkek – kopyalaması gerçekten kolay öneriler

cadılar bayramı kostümleri beyler cellat korkutucu

Cadılar Bayramı kostümleri beyler balta ile cellat

cadılar bayramı kostümleri beyler ortaçağ cellatları

cadılar bayramı kostümleri erkek cellat davlumbaz

Cadılar Bayramı kostümleri erkek seri katiller

Cadılar Bayramı kostümleri erkekler korkunç seri katiller

Cadılar Bayramı kostümleri erkek süper kahraman DIY

Cadılar Bayramı kostümleri erkekler bir süper kahraman kılık diker

Cadılar Bayramı kostümleri, maskeyle kendi süper kahraman kılığına girmeni sağlar

Cadılar Bayramı kostümleri erkekler DIY süper kahraman kılık ayakkabı

Cadılar Bayramı kostümleri erkek süper kahramanları

cadılar bayramı kostümleri erkekler örümcek adam batman süpermen

cadılar bayramı kostümleri erkekler thor çekiç karton

Cadılar Bayramı kostümleri erkek süper kahraman kılık karton Thor

Cadılar Bayramı kostümleri erkek hayalet

Cadılar Bayramı kostümleri erkekler Süpermen

Cadılar Bayramı için makyaj yapmak istemeyen erkekler için uygun kostümler için fikirler de var – örneğin bir ortaçağ cellat kılığına girmek. Cellat genellikle bir başlık takar, böylece yüzü görünmez ve balta hiç gerçek olmamalıdır – bir oyuncak aynı işlevi görebilir. Bir seri katil gibi giyinmek de çok kolaydır – tek ihtiyacınız olan şık bir takım elbise (her iki vampir kostümü gibi) ve sahte kanla zengin bir şekilde “süslenmiş” bir bıçak oyuncağı. Ve hayalet kostümünü kendin yapmak gerçekten kusursuz bir iştir – beyaz bir çarşafla, kılık değiştirmen tam anlamıyla on dakikadan daha kısa sürede yapılabilir! Bu aslında bir Cadılar Bayramı kostümü için harika bir son dakika fikri, örneğin aniden bir partiye davet aldıysanız mükemmel. Geleneğe bağlı kalmak ve Cadılar Bayramı için korkunç bir kostüm istemiyorsanız, bir süper kahraman gibi giyinebilirsiniz! Süper kahraman kostümleri hem Mardi Gras hem de Cadılar Bayramı için gerçekten moda ve gerçekten erkeksi görünebilir – yukarıdaki fotoğraflarımız buna bir örnektir. Ve biraz daha yaratıcıysanız, en sevdiğiniz kahramanın kılığını kendiniz bile yapabilirsiniz! Size unutulmaz bir Cadılar Bayramı diliyoruz!

Cadılar Bayramı kostümleri erkek iskeleti korkutucu makyaj

Cadılar Bayramı kostümleri erkek iskeleti

Cadılar Bayramı kostümleri erkekler Robb Stark

Cadılar Bayramı kostümleri erkekler siyah ninja

Cadılar Bayramı kostümleri erkek mim

Cadılar Bayramı kostümleri erkek korkunç maskesi

Cadılar Bayramı kostümleri erkek Joker

cadılar bayramı kostümleri beyler karanlık büyücüler

Cadılar Bayramı kostümleri Ölüm Lordları