Bahçedeki düğünler unutulmaz bir partiyi kutlar

Düğününüz ilkbahar mı yoksa yaz aylarında mı gerçekleşecek? O zaman sizin için harika bir fikrimiz var, yani – bahçede parti düzenlemek! Kendi düğününüzü bahçede kutlamak sadece inanılmaz derecede romantik olmakla kalmaz, aynı zamanda çok para tasarrufu da sağlayabilir – buna kıyasla, bir otel veya restoranda düzenlenen bir parti genellikle çok daha pahalıya mal olur. Bahçedeki düğün hiç şüphesiz daha ucuzdur ve her şeyi kişisel tercihlerinize göre kendiniz organize etme fırsatınız da vardır – bu şekilde büyük gününüz çok özel ve unutulmaz olur! Bu yazımızda bahçede düğün organizasyonu yaparken dikkat etmeniz gereken en önemli noktaları bulacaksınız. Fikirlerimizi ve ipuçlarımızı faydalı bulacağınızı umar ve bunları okumaktan keyif alacağınızı umarız.!

Bahçede bir düğünü kutlamak: Tam olarak ne kadar alana ihtiyacınız var??

Bahçede düğün romantik fikirleri kutlamak

Düğünleri bahçede kutlayın

Bahçe alanında düğün kutlamaları için gerekli misafir sayısı

Bahçede bir düğünü kutlamak için faydalı ipuçları organizasyonu

Kendi yeşil vahanızda düzenlenen bir düğün kutlaması fikri sizi büyülediyse, doğru yere geldiniz! Ve her şeyi kendiniz planlamak istiyorsanız, düşünmeniz gereken ilk şey, düğüne kaç misafir davet etmek istediğiniz ve bahçenin onlar için yeterince büyük olup olmadığıdır. Yeterince sandalye ve masayı nereye koyabileceğinizi düşünün – örneğin arka bahçede geniş bir çim bu amaç için idealdir. Tüm konukların oturabileceği uzun bir masayı veya 5-8 kişilik birkaç küçük masayı tercih edebilirsiniz – ikinci seçenek aslında akrabalarınızın, arkadaşlarınızın ve tanıdıklarınızın daha iyi sohbet edebilmesi için önerilir. Bir seçim çerçevesi ile birlikte gerekli sandalyeler ve masalar da bir catering şirketinden ödünç alınabilir. Planlama yaparken, bir DJ veya grup davet etmek istiyorsanız, büfe ve muhtemelen müzik için bir yer bırakmayı unutmayın..

Bahçede bir düğünü kutlayın: uygun bir çatı kaplaması planlayın

Bahçedeki düğün tasarım fikirlerini kutluyor

Bahçe tasarım fikirleri ve püf noktalarında düğünü kutlayın

Çatı ile eşleşen bahçede düğün partisi

Düğününüzü bahçede güzelleştirmek istiyorsanız, kötü hava koşullarına da hazırlıklı olmalısınız – bu durumda sadece hava durumuna güvenmek yeterli değildir. Güneşli bir günde bile aniden yağmur yağabilir, bu nedenle kesinlikle uygun bir çatı kaplaması planlamalısınız. Daha önce de belirtildiği gibi, düğün günü için kiralanan büyük bir seçim çerçevesi iyi bir seçimdir – sağlam zemin sayesinde orada da dans edebilirsiniz. Sıcak yaz günlerinde çadır aynı zamanda güçlü güneş ışınlarından harika bir koruma olabilir ve misafirlerinizin konforunu garanti edebilir. Ayrıca büfe için uygun bir çatıya ihtiyacınız var. Yemekler de kutlama boyunca iştah açıcı görünümünü kaybetmemesi için bir yerde saklanmalıdır. Çadıra alternatif olarak sağlam, su geçirmez ve yeterince büyük bir çardak da tercih edebilirsiniz..

Bahçede bir düğünü kutlamak – aydınlatma ve güç kaynağı

Bahçedeki düğün masa dekorasyon aydınlatmasını kutluyor

Dikkate alınması gereken bir sonraki önemli nokta, bahçedeki aydınlatma ve güç kaynağıdır. Buzdolabı, müzik sistemi ve hoparlörler, çadır veya köşk gibi hangi yerlere elektrik verilmesi gerektiğini bilmeniz için önceden bir eskiz çizmenizi öneririz. Romantik bir ambiyans yaratmak için peri ışıklarını, güneş lambalarını tercih edin ve neden vintage görünümlü büyük fenerler olmasın??

Bahçede bir düğün partisi düzenleyin – masa süslemeleri ve davetiyeler

Bahçede bir düğünü kutlamak Çiçek aranjmanları düzenlemenin püf noktaları

Bahçede düğün masa süslemeleri harika fikirleri kutlamak

Bahçedeki düğün, romantik çiçek süslemelerini kutluyor

Bahçede bir düğünü kutlamak için faydalı planlama ipuçları

Bahçe masası dekorasyon fikirleri düğün

Bahçede çiçek aranjmanları düzenleyerek düğün kutlaması

Düğün kutlamanızı planlarken güzel atmosferin küçük detaylarda olduğunu unutmayın ve özgün masa süslemeleri hazırlayın. Örneğin, mevsime göre kendiniz küçük çiçek aranjmanları düzenleyebilir ve dilerseniz vazo yerine birkaç bardak ve teneke kutu süsleyebilirsiniz – bu, çiçek aranjmanlarınızın çok orijinal görünmesini sağlayacaktır. Her masaya misafirleriniz için küçük isim etiketleri koymayı unutmayın. Ve son olarak, bahçedeki bir parti için uygun davetiye kartlarını düşünün – biraz daha yaratıcıysanız, davetiyeleri kendiniz de yapabilirsiniz. Unutulmaz bir düğün partisi diliyoruz!