Her kadın düğün gününde rüya gibi bir görünüm ister. Tabii bunun için gelinliğin modeli çok önemli. Bu yazıda, gelinlik modasındaki en son trendler hakkında en son bilgileri ve etkileyici görüşünüzü garanti eden güzel gelinlikler için sayısız fikir bulacaksınız..

Zengin dekorasyona sahip güzel gelinlikler

ilginç gelinlik gelinlik modası

Zengin süslemeli gelinlik

güzel gelinlik

klasik gelinlik

güzel gelinlik

ilginç gelinlik

orijinal gelinlik

güzel gelinlik

zarif gelinlik

Geçmişte gelinlik, geline şenlikli bir görünüm vermek için genellikle zengin bir şekilde dekore edilmiştir. Günümüzde dekorasyonu çok fazla olan modeller tekrar trend haline geldi. Bu lüks gelinlikler, dantel, inci ve taş gibi birçok küçük detayın yanı sıra güzel bir uzun duvak olduğu için romantizm yayar. Böyle bir gelinlik, güzelliğinin altını çizer ve zarif tasarımı, büyük gündeki rüya gibi görünümünüzü garanti eder. Zengin bir şekilde dekore edilmiş bir gelinlik seçerseniz, kesinlikle onun prensesi gibi hissedeceksiniz..

Arkada aksanlı güzel gelinlikler

güzel gelinlik

sırtı açık gelinlik

Arka bölge gelinlik modasında dekorasyon

Anahtar deliği orijinal gelinlik

sırtı açık şık gelinlik

arkadaki uzun gelinlik vurgusu

Arkadaki gelin aksanı

Arkası vurgulu orijinal gelinlik

Arkadaki gelin aksanı

dantelli sırtı açık gelinlik

çarpıcı sırt dekolteli gelinlik

sırtı açık şık gelinlik

Arkada gelinlik vurgusu

Arkası vurgulu gelinlikler bugün gerçekten modern ve bir yaz düğünü için mükemmel. Basit bir sırtı açık modelden, arka kısmı dantel, nakış, taş veya incilerle süslenmiş elbiselere kadar farklı seçenekler var. Örneğin ana özelliği arkada olan bir zincir takarak arkadaki öne çıkan noktaları daha da vurgulayabilirsiniz. Sırt dekolteli elbiseler çok moda. Peçe, belirli modele bağlı olarak böyle bir elbiseyi zarif veya sevimli gösterebilir. Vintage bir görünüm istiyorsanız, arka kısmı dantellerle süslenmiş bir gelinlik seçin – özellikle romantik görünüyor. Aslında böyle bir modelle asla hata yapmazsınız – arkada vurgulu güzel gelinlikler her zaman günceldir..

 Dantelli gelinlik

dantelli çarpıcı dar gelinlik

dantelli uzun gelinlik

Dantel ile gelin moda zarif elbise

Dantel top ile gelinlik

güzel gelinlik dantelleri

dantelli zarif uzun gelinlik

sıkı gelinlik dantel

güzel gelinlik

dantelli güzel gelinlik gelinlik

çarpıcı gelinlik dantel korse

güzel gelinlik

Dantel gelin modası

üst kısmı dantelli straplez gelinlik

Dantelli güzel gelinlikler – ana malzeme olarak veya sadece ek bir aksesuar olarak, bugün modaya geri döndü ve moda alanındaki uzmanlar tarafından şiddetle tavsiye ediliyor. Sivri uçlu modeller sadece yaz için mükemmeldir ve size klasik ve aynı zamanda romantik bir görünüm kazandıracaktır. Böyle bir gelinliğe karar verirseniz, seçiminiz çok büyük – çok sayıda model var. Uzun bir duvak, görünümünüzü güzel bir şekilde tamamlayacaktır. Dantelli gelinlikler, belirgin bir kadınlık yayarak narin ve zarif görünüyor. Arkası dantelli ve geniş kloş etekli gelinlikler günümüzde özellikle modern. Büyük gününüzü unutulmaz kılmak için çarpıcı bir dantel gelinlik seçin!

Kapalı omuzlu gelinlikler

Omuzları açık gelinlik

güzel gelinlik

güzel gelinlik

Denizkızı dekolteli omuzlu gelinlik

açık omuzlu gelinlik

güzel gelinlik

omuzları açık zarif gelinlik

şık gelinlik

Günümüz gelinlik modasında güçlü bir trend, omuzları açık gelinliklerle ilişkilendiriliyor. Off-omuz modelleri son zamanlarda tasarımcılar tarafından feminenliği daha iyi ortaya çıkardığı için tercih ediliyor. Sözde denizkızı boyun çizgisi özellikle günceldir. Bir korsaj veya askılı bir üst olsun – straplez elbiseler, özellikle etek geniş veya etkili bir trenle alevlendiğinde nefes kesici görünüyor. Güzel bir zincir veya klasik bir kabarıklık ile zarif yakanın altını çizebilirsiniz. Böyle bir elbise, eşarp veya ceketlerle de mükemmel bir şekilde birleştirilebilir. Ancak tek dezavantajı omuzsuz modellerin omzu daha geniş gösterdiği için her bedene uymamasıdır..

Sade gelinlik modelleri

sade asimetrik gelinlik

kısa gelinlik

Dantelli sade gelinlik

kısa gelinlik sade model

güzel gelinlik

sade gelinlik güzel gelinlikler

güzel gelinlik

Günümüzde giderek daha fazla kadın, fazla süsleme ve ek aksesuar içermeyen sade gelinlik modellerini tercih ediyor. Böyle bir elbise zarif bir şekilde vurgulayarak güzelliğinizi daha iyi gösterebilir. Bu tür gelinlik modellerinin sadeliği ve inceliği onları bu kadar güzel ve şık yapan şeydir. Bugün, boyu dizlerin üzerinde olan daha kısa gelinlikler çok revaçta. Elbisenin ön kısmının daha kısa ve arka kısmının daha uzun olduğu asimetrik modeller özellikle moderndir. Bu sayede gelinlik treni varmış gibi görünür. Aslında çok çeşitli sade gelinlik modelleri var ve seçim sadece gelinin kişisel tercihlerine bağlı..