Noel ağacı benzersiz fikirleri süsleyin

Birçok insan için Noel ağacını süslemek, Noel’in en popüler anıdır. Bu yıl dekorasyonunuzun benzersiz olmasını ister misiniz? O zaman tam buradasın! Bu yazıda size Noel ağacınızı nasıl çok etkili bir şekilde dekore edebileceğinizi göstereceğiz, böylece gerçek bir göz alıcı olacak. Kendinize ilham verin ve ipuçlarımızı takip edin! Size mutlu noeller diliyoruz!

Bir Noel ağacı süslemek – çekici ve şık süslemeler için fikirler

Noel ağacı süslemeleri ombre

Noel ağacı ipuçlarını ve fikirlerini süsleyin

Noel ağacı büyüleyici fikirleri süsleyin

Noel ağacı benzersiz fikirleri süsleyin

Noel ağacı süslemeleri kumaş çiçekler + büyük boy Noel ağacı peri ışıklarını süsle

Noel ağacı renkli hediyelerle süsleyin

Noel ağacı süslemeleri dantel yay organze

Noel ağacı deniz süsleyin

Noel ağacı ilham verici fikirleri süsleyin

Noel ağacı fikirleri ve önerileri süsleyin

Noel ağacı hıristiyan süslemek

Noel ağacı kırmızı ve yeşil süsleyin

Noel ağacı süsler kumaş orijinal görünüm süslemeleri

Noel ağacı peri ışıklarını süsle

Noel ağacını gerçekten çekici ve etkileyici görünecek şekilde nasıl dekore edebilirsiniz? Bu yazımızda başarılı bir Noel ağacı süslemesinin sırrını açıklıyoruz! Ayrıca birçok insanın dekorasyon yaparken yaptığı hatalardan sizi haberdar edeceğiz. Süslerin boyutuyla başlayalım. Büyük bir Noel ağacı için, genellikle çok küçük ve neredeyse farkedilmeyen süsler seçilir. Bu etkiyi önlemek için köknar ağacınızın boyutuna uygun süslemeler seçmelisiniz. Her yıl yapay bir Noel ağacı kullanırsanız görev çok kolaydır, ancak kural doğal bir köknar ağacı için geçerlidir – önce ağacı ve ardından süsleri seçin. Çoğu zaman, çok etkileyici görünen büyük boy askılar da tercih edilir. Ancak Noel ağacı oldukça küçükse, aşırıya kaçmamalısınız – yalnızca 5-6 orijinal vurgu eklemek daha iyidir..

Noel ağacını süsleyin – renkler önemli bir rol oynar

Noel ağacı yapay olarak pembe süsleyin

Noel ağacı yapay olarak kırmızı ve beyazı süsler

Noel ağacı tek renkli ombre görünümünü süslemek

Noel ağacı yapay olarak beyaz gümüşü süsleyin

Noel ağacı yapay olarak şık bir görünümle süsleyin

Noel ağacı süsler altın büyük süsler

Noel ağacı büyük boy süsleri süsleyin

Dikkat edilmesi gereken bir sonraki önemli an, renk şemasıdır. Son zamanlarda, Noel ağacını süslerken sadece bir veya iki belirli rengi seçmek ve bunlara tutunmak – örneğin kırmızı, gümüş, altın, mavi vb. – Gittikçe daha modern hale geldi. Sonuç çok şık görünüyor – sadece fotoğraflarımıza bakın. kendini ikna etmek için! İdeal olarak, ağaç süslemeleri odanın dekoruyla da uyumlu olmalıdır – bu şekilde Noel için gerçekten rahat ve davetkar bir atmosfer elde edersiniz. Son yıllarda hakim olan bir diğer trend ise “tek renkli” Noel ağacı. Aslında süper şık görünen, aynı renklerde kolyelerle süslenmiş, belirli bir renkte yapay bir Noel ağacı hakkında. Örneğin, beyaz bir yapay ağaç ve beyaz ve gümüş renginde bir dekorasyon tercih edebilirsiniz – ancak istediğiniz diğer renk kombinasyonlarını da kullanabilirsiniz..

Noel ağacını süsleyin – dekorasyon yaparken “altın ortalamayı” bulun

Noel ağacı süsleri geometrik olarak harika bir görünümle süsleyin

Noel ağacı net çizgilerle dekore edilmiştir.

Noel ağacı kırmızı aksanlarla süslenir

Noel ağacı altın süslemeleri süsleyin

Noel ağacı süslemeleri koyu mavi vurgular

Noel ağacı süslemeleri Noel ağacı topları koyu mavi kar taneleri

Noel ağacı süslemeleri orijinal süsler dantel yıldızı

Noel ağacı süslemeleri gümüş pastel mavi

Organze, çelenk yerine Noel ağacını süsleyin

Noel ağacı harika süs eşyaları küçük hediyeler süsleyin

Noel ağacı süslemeleri orijinal süsler eldiven kızak

Noel ağacı ev yapımı süslemeleri süsleyin

Yılbaşı ağacını süslerken aklınızda bulundurmanız gereken bir diğer kural da dekorasyonla aşırıya kaçmamaktır. Çok fazla Noel topları, çelenkler ve diğer süs eşyaları ile ağaç dağınık görünüyor ve bireysel süslemeler kendi başlarına gelemiyor. Daha az ama aynı zamanda net çizgiler sağlayacak şık kolyeleri tercih etmek çok daha iyi olurdu. Bir başka harika fikir de belirli aksanları tekrarlamaktır. Büyük ve göz alıcı 5-6 ila 10 aynı süs eşyası satın alın ve bunları ağacı süslemek için kullanın – bu, orijinal bir ana tema yaratmanın kolay bir yoludur. Süsleme yaparken, Noel ağacı topları ve diğer süs eşyaları ile başlayın, ardından ağacı çelenklerle süsleyin, hiçbir süslemenin görünmez kalmadığından emin olun ve sonunda bir dizi ışık da ekleyin. Beyaz, sarı veya renkli ışıklar Noel ağacınıza parlak bir görünüm kazandıracak ve böylece parlaklığın daha da güçlü olması için peri ışıklarını biraz örtebilirsiniz..

Noel ağacını süsleyin – doğal unsurları ekleyin

Noel ağacı organze çam kozalakları süslemeleri

Noel ağacı çam kozalakları süslemeleri Noel ağacı topları

Noel ağacı doğal görünümlü çam kozalakları süslüyor

Doğal malzemeler kullanarak Noel ağacını süsleyin

Doğal malzemelerle süslenmiş bir Noel ağacı çok orijinal görünüyor. Bu fikir çevre dostu ve ucuzdur ve süslemeleri yapmaktan oldukça keyif alabilirsiniz. Örneğin, sonbaharda topladığınız çam kozalakları, kuru yapraklar, meşe palamudu, kestane, yeşil köknar ve dut dalları ve diğer malzemeleri kullanabilirsiniz. Çocuklarınızın el sanatlarına ve dekorasyona katılmasına izin verin – böylece eğlence kesinlikle iki kat daha büyük olacak! Bireysel süslemeler arasındaki boşlukları ışıklarla doldurabilirsiniz ve neden olmasın taze çiçeklerle. Doğru miktarda dekorasyon çok önemli bir rol oynadığı için – ağacınız çok çıplak veya çok kitschy görünmemelidir..