Bir ev inşa ederken, onu çok güzel hale getirmek için her yönüne özen gösterilmelidir. Bir ev sahibi olarak evin herhangi bir bölümünü dilediğiniz gibi yenileyebilirsiniz. Herhangi bir evin önemli bir parçası olarak kabul edilen mutfak tasarımı söz konusu olduğunda, mutfak armatürlerine gerçekten önem vermelisiniz. En iyi mutfak musluklarını seçtiğinizde mutfak gerçekten büyüleyici ve güzel görünecek. Bu mutlaka kredi almak anlamına gelmez.

Büyüleyici mutfak armatürleri

Mutfak muslukları

En iyi mutfak musluklarını düşük bir maliyetle satın alabilirsiniz. Çoğumuz mutfakta çok fazla zaman harcadığımız için mutfak musluğuna biraz para harcamak para kaybı değildir, bu nedenle mutfak musluğunuzu güncellerken mutfak fikirlerinizle mükemmel bir şekilde uyuştuğundan emin olun. Bu nispeten basit bir süreç ve kolay bir iş olsa da, en iyi mutfak bataryalarını satın almadan önce göz önünde bulundurmanız gereken birkaç faktör vardır..

Yüksek kaliteli mutfak armatürleri

Mutfak muslukları

Güzel ve kaliteli bir mutfak bataryası ile mutfağınız gerçekten çekici görünecek. Orada çok zaman geçireceğimiz için çok keyifli olacak. Etrafımızdaki her şey çarpıcı göründüğünde evimiz de rahat olur. En iyi mutfak bataryalarını seçerek, mutfakta vakit geçiren insanlara yansıyan bir nezaket ve memnuniyeti gerçekten geri alırsınız..

Mutfak için tasarım musluk

Mutfak muslukları

Mutfak musluğunun musluğu alçak, yüksek ve çok yüksek olabilir. Nozul ne kadar yüksek olursa, üzerine o kadar fazla su püskürtülür ve basınç o kadar yüksek olur. Düşük çıkış ucu ile musluk, daha büyük bulaşıkları yıkamak için son derece rahatsız edicidir. Muslukla donatılmış lavaboya bulaşık koyamazsınız. Bu nedenle musluğun musluğunun yüksekliği ile lavabonun derinliği arasında doğrudan bir ilişki vardır. Musluk ne kadar alçaksa, kase o kadar derin olmalıdır. Hata yapmaktan korkuyor musun? Soruna kapsamlı bir yaklaşım getiren ve lavabo, musluk ve çeşitli aksesuarlar içeren serileri üreten üreticileri arayın..

Profesyonel görünüm

Mutfak muslukları

Çekilebilir musluğa sahip musluk, büyük tabakları ve karmaşık şekillerdeki tabakları tek bir lavaboda yıkamanıza olanak tanır.

Kır evi sahipleri lavaboyu pencere önüne yerleştirmek istiyor. Şimdi bu sorun çözüldü. Modern mutfak armatürleri süngü kilit ile kilitlenir. Vinç kapaktan çekilip tezgahın üzerine yerleştiriliyor. Bu sorunun başka bir çözümü var. Kendi ekseninde dönmeyen, ancak lavabonun üzerine yerleştirilmiş (yatay eksende dönen) bir musluğu olan bir mutfak musluğu satın alabilirsiniz. Elbette bu ürünler standarttan çok daha pahalı ama tam istediğiniz mutfak tasarımını yapmanızı sağlıyor..

Modern mutfak armatürlerinin diğer işlevleri

Mutfak muslukları

Satılık çamaşır makineleri veya bulaşık makineleri, pirinç ocakları veya kahve makineleri (örneğin Oras “Safir Klassiker” musluk) için yerleşik anahtarlara sahip çok çeşitli modern mutfak armatürleri bulabilirsiniz. Bu fonksiyon ile makine için herhangi bir ek boruya ihtiyaç duymazsınız, ayrıca sizi kazara su basmasına karşı korur. Suyun cihazlara girmesini engellemek için mikserin gövdesini açan küçük bir kol vardır. Böylece, bu mikser ile suyu kapatmak için lavabonun altına girmenize gerek kalmaz ve kolun durumu her zaman kontrol altında tutulabilir..

Mutfak muslukları

Bazı markalar, entegre su filtreleme sistemine sahip mutfak bataryaları sunar. Bu, iki musluk armatürünü içerir: bulaşıkları yıkamak için kullanılan, içinden normal musluk suyu akan bir musluk ve içme suyu ile başka bir musluk. Tek bir çıkışta düzenlenmiş iki su akışının aktığı vinçler de vardır. Böylece filtrelenmemiş su, filtrelenmiş su ile karışmaz..

Mutfak muslukları

mutfak-teçhizat-fikirler-pratik-mutfak-teçhizatları

Mutfak muslukları

Mutfak muslukları

Mutfak muslukları

Mutfak muslukları Mutfak muslukları

Mutfak muslukları

Mutfak muslukları Mutfak muslukları

Mutfak muslukları

Mutfak muslukları

mutfak-aksesuarları-fikirler-grohe-eurostyle-kozmopolit-tek-el-lavabo-mikser-çekmeli çıkış ucu

mutfak-musluk-fikirler-grohe-eurosmart-kozmopolit-tek-el-lavabo-mikser-yüksek emzik

mutfak-musluk-fikirler-grohe-eurosmart-kozmopolit-tek kumandalı lavabo bataryası

mutfak-musluk-fikirler-grohe-kosta-tek delikli lavabo bataryası

mutfak-musluk-fikirler-fonksiyonel-musluk

mutfak-aksesuarları-fikirler-esans-evye-mikser-çekmeli-çift-duş-başlık-krom

mutfak-musluk-fikirler-zarif-tasarım

mutfak-aksesuar-fikirler-grohe-eurostyle-kozmopolit-tek-el-lavabo-mikser-orta-yüksek çıkış ucu

Mutfak muslukları

mutfak musluk fikirleri tek elle

mutfak-musluk-fikirler-20

mutfak armatürleri-fikirler-köprü-mutfak armatürleri-yorks

mutfak-musluk-fikirler-17

mutfak armatürleri-fikirler-tek el-ankastre mutfak

Mutfak muslukları

yatay eksenli mutfak muslukları

Modern mutfak muslukları

Safir klasik mutfak armatürleri

büyüleyici mutfak muslukları

Nezaket mutfak muslukları

mutfak-musluk-fikirler-6

Ev Sahibi Mutfak Muslukları

Mutfak musluk tadilatı Mutfak muslukları yüksek kalite

Mutfak muslukları

Ülke evleri mutfak muslukları

Mutfak muslukları Grohe

Mutfak muslukları siyah

fikirler mutfak muslukları

Mutfak muslukları karmaşık şekli

Mutfak muslukları

Dikkat, sıcak: Yeni mutfak armatürleri doğrudan musluktan kaynar su vaat ediyor

europlus mutfak armatürleri

lavabo bataryası mutfak muslukları