Nasi koledzy z magazynu internetowego http://vurni.com  niedawno ułożyła świetną listę wielofunkcyjnych mebli. Są super nowoczesne i idealne do małych mieszkań. Dlatego chętnie publikujemy je również tutaj na naszej stronie internetowej.

Prezentowane meble wielofunkcyjne są również reprezentatywne dla wielu aktualnych trendów. Posiadają coraz prostsze mechanizmy, które nadają się do ciągłego użytkowania. Projekt odpowiada najnowszym trendom w produkcji mebli. Pokazuje wyraźne linie, elementy retro i kolory, które są jednocześnie żywe i neutralne.

Składane krzesło Cortesi Home Savion

Mebel wielofunkcyjny rozkładany rozkładany fotel Cortesi Savion

Rozkładana sofa Cortesi

Elegancką i wygodną sofę można łatwo i łatwo złożyć w rozkładaną sofę. Staje się wygodnym łóżkiem. W obu formach prezentuje piękną estetykę i atrakcyjny wygląd.

Jasnoniebieski kolor i prosty design są w tym roku bardzo popularne. Jednocześnie mają uniwersalny charakter i prawdopodobnie nie stracą na aktualności w kontekście kolejnych trendów.

Stolik kawowy Vegetal taca pozioma meble wielofunkcyjne

wielofunkcyjny stół warzywny

Rozkładany stolik kawowy Vegetale

Konstrukcja tego stolika kawowego Vegetale wygląda bardzo prosto. Można go przekształcić na różne sposoby. Służy również jako stół do pracy, regał na książki i stół w jadalni.

Dwie tace mogą być używane oddzielnie lub jednocześnie. W pokazanym salonie stół ujawnia swój pełny potencjał. Różne wysokości obu tac dają dużo miejsca do ich wykorzystania. Jednocześnie, dzięki modnemu wzornictwu i ciekawej konstrukcji, stół pełni rolę centralnego elementu w pomieszczeniu.

Wielofunkcyjne meble rozkładany stolik kawowy Daniel Pearlman

Stolik kawowy ze zintegrowanym fotelem i stolikiem bocznym

Mieszkasz w jednopokojowym mieszkaniu? Wtedy prawdopodobnie miałeś już wybór między zainwestowaniem w kilka małych stolików a wykorzystaniem większego, który możesz wykorzystać do różnych celów. W tym modelu masz wszystko w jednym. Może być używany na różne sposoby. W zależności od przypadku masz większy stół, przy którym może usiąść kilka osób lub tylko mały, który służy jako biurko lub do picia kawy. Możesz również skorzystać ze zintegrowanej sofy lub ukryć ją wygodnie, jeśli chcesz.

szafka za lustrem meble wielofunkcyjne

lustro o innej funkcji lustro i szafka

Kompaktowa i uniwersalna szafka od Duty Box

Jeśli szukasz wielofunkcyjnej szafy, może być trudno znaleźć coś lepszego niż ten model skrzyni ładunkowej. Estetyka wydaje się prosta, ale jednocześnie jakoś super nowoczesna.

Dzięki temu schowkowi wiele drobnych przedmiotów można wygodnie schować w korytarzu, salonie lub innym pomieszczeniu. Projekt jest bardzo uniwersalny i dobrze wpisuje się w różne style.

magiczny stół i tace

Lubi stół

Stół Mag to nazwa drugiego mebla, który wygląda wielofunkcyjnie, a jednocześnie super prosto i elegancko. Możesz na nim postawić laptopa lub dowolny inny przedmiot. Z boku masz wygodny schowek, w którym możesz schować książki lub dokumenty.

W zależności od tego, jak dokładnie ustawisz stół, masz półkę na różnych wysokościach.

lustro z deską do prasowania

lustro przed deską do prasowania

Stół pełniący funkcję lustra

Stoły do ​​jadalni to coś, bez czego nie można się obejść w małym mieszkaniu. Ale zajmują tyle miejsca. Oczywiście nie dotyczy to sytuacji, gdy stół można złożyć. W tym konkretnym przypadku może również służyć jako lustro.

Ten pomysł doskonale sprawdza się również w małych jednopokojowych mieszkaniach, w których od czasu do czasu potrzebujesz stołu jadalnego lub roboczego.

wielofunkcyjny stolik meblowy-stolik kawowy

wielofunkcyjne-meble-przed-stolik-teraz-stół do pracy

Tabela HUK

Również genialna prosta konstrukcja. Możesz używać tego stołu do wielu różnych celów: nadaje się jako miejsce do przechowywania czasopism, jako półka na książki i taboret. Czy możesz pomyśleć o innych możliwych funkcjach??

Podobnie do pokazanego powyżej stołu Mag, można go ustawić na różne sposoby. W zależności od przypadku użytkownik ma różne poziomy przestrzeni magazynowej i nową przestrzeń magazynową. Aby mógł sam decydować, co jest najlepsze dla jego potrzeb.

meble-do-sof-podlokietniki

Dodatek do podłokietnika sofy

Lubisz pracować z kanapy? A może wolisz tam napić się kawy?Zamiast zapełniać ograniczoną przestrzeń bocznymi stolikami, podłokietniki sofy mogą być użyte funkcjonalnie. Tutaj widzimy przykład tego, jak dobrze to może działać.

Taki dodatek możesz zintegrować na podłokietniku – możesz go z powodzeniem wykorzystać jako tacę lub jako kolejne dodatkowe urządzenie. Możesz na nim postawić filiżankę kawy, telefon komórkowy i wiele więcej.

składany-stół-wielofunkcyjny-meble-bardzo-kompaktowe

składany-stół-do-stołu-jadalnego

Składany stół konsolowy Drop Leaf

Tutaj widzimy nowoczesne podejście do bardzo tradycyjnego designu. Stoły składane nie są nowością. Pytanie brzmi, jak zaprojektować taką, aby była praktyczna we wszystkich formach?.

Konsola Drop Leaf to idealne miejsce do przechowywania, gdy boczne skrzydła są zamknięte. Po przedłużeniu wystarczy na prawie 6 osób i można usiąść ze znajomymi na wspaniały obiad.

stół wielofunkcyjny trzyczęściowy

trzyczęściowy stół teraz półką

Stół złożony z trzech modułów

Te trzy stoły razem tworzą konstrukcję. Nadają się jako miejsce do przechowywania lub świetna półka. Jednocześnie mogą być używane pojedynczo jako stoliki boczne. I we wszystkich przypadkach są wspaniałym akcentem w pokoju.

Zarówno stoły, jak i półka doskonale sprawdzają się w różnych nowoczesnych aranżacjach wnętrz. Nadałyby się szczególnie do mieszkania w stylu skandynawskim.

łóżko przed sofą meble wielofunkcyjne

Sofa rozkładana Gold Sparrow meble wielofunkcyjne

Meble wielofunkcyjne Gold Sparrow

Rozkładana sofa Westminster

Ta sofa prezentuje super elegancki, klasyczny design i idealne wymiary do małego pokoju. Wspaniale nadaje się do wąskiego mieszkania lub jako dodatkowe miejsce do spania dla gości.

Kolor ciemnoniebieski jest zawsze aktualny. W tej nowoczesnej aranżacji wnętrze wygląda nieco retro, a pokój nabiera oryginalnego eklektycznego wyglądu.

deska do prasowania lustro

Deska do prasowania i lustro w jednym

Lustra są oczywiście potrzebne w małym mieszkaniu, ale rzadko masz dla nich naprawdę odpowiednie miejsce. Wciąż jest dobre rozwiązanie tej sytuacji: ta deska do prasowania świetnie sprawdza się również jako lustro. Wspaniałą rzeczą jest to, że nie potrzebujesz do tego miejsca do przechowywania. Możesz ustawić deskę do prasowania lub lustro w dowolnym miejscu na środku pokoju.

Wszystkie przedstawione tu pomysły są świetnymi wzorami do naśladowania, które mogą również służyć jako podstawa do realizacji własnych projektów DIY. Możliwe byłoby również zamawianie elementów o podobnej funkcjonalności przez Internet lub wyszukiwanie elementów wyprodukowanych przez innych producentów na rynku.