Rafaello ananas

Tatlılardan ananas: adım adım fotoğraflarla ana sınıf

Tatlı hediyeler sadece kadınlar tarafından değil, erkekler tarafından da sevilir. Sevdiğiniz birine güzel bir hediye vermek istiyorsanız, Rafaello tatlılarından ananas. Usta sınıfı adım adım bir fotoğrafla, bu eşsiz zanaatı kendi ellerinizle yapmak için gerekli tüm adımları gerçekleştirmenize izin verecektir..

Rafaello’dan ananas nasıl yapılır

Rafaello, hindistancevizi aromalı en lezzetli tatlılardan biridir. Onlardan ananas yapmak için bir tabana ihtiyacınız var. Hediye bir yetişkin içinse, bir şişe şampanya alıp üzerine şeker yapıştırabilirsiniz. Baz olarak boş bir köpük kullanırsanız, çocukların alkolsüz ananasları ortaya çıkacaktır. Her durumda, temel ilke kalır: ananas şeklinde el sanatları elde etmek için rafaello tatlılarını tabana yapıştırmak.

Aşağıdaki malzemelere ihtiyacınız olacak:

  • Rafaello kutu çikolata
  • Zanaatın temeli
  • Organze veya tül
  • Oluklu kağıt
  • Dekoratif elemanlar

Ayrıca okuyun: Altın Zambak Şekerinden Ananas Nasıl Yapılır

Temeli hazırlayarak başlayın. Polistirenden bir oval keserseniz, onu tül veya organzeye sarmanız ve üstüne bir kurdele ile bağlamanız gerekir. Üstteki salkım ananas gibi düzgün olmalıdır. Ananas yaprakları oluklu kağıttan veya çiçekli kurdelelerden de yapılabilir..

Temeli hazırlayarak başlayın. Polistirenden bir oval keserseniz, tül veya organze içine sarmanız ve üstüne bir kurdele ile bağlamanız gerekir. Üstteki salkım ananas gibi düzgün olmalıdır.

Şampanya şişesi kullanıyorsanız, sarmanıza gerek yoktur. Raffaello şekerlerini alttan bir daire şeklinde yapıştırarak başlayın. İkinci sıra, bir dama tahtası deseninde yapıştırılmıştır. Şişenin görünmediğinden emin olun. Kötü sonuçlanırsa, şampanyayı beyaz tülle sarmak daha iyidir. Şişenin ağzına yaklaşana kadar şekerleri yapıştırın. Bu andan itibaren, yaprak oluşumu ile uğraşmak zorunda kalacaksınız..

Şampanya şişesi kullanıyorsanız, sarmanıza gerek yoktur. Raffaello şekerlerini alttan bir daire şeklinde yapıştırarak başlayın. İkinci sıra, bir dama tahtası deseninde yapıştırılmıştır. buna dikkat et

Videodan tatlılardan ananas yapmayı öğrenin

Raffaello tatlılarını tabanın üzerine tamamen yapıştırdıktan sonra, ananası tatlılarla süslemeye devam edin. Bunu yapmak için uğur böceği, çiçek, kurdele şeklinde dekoratif boncuklar kullanabilirsiniz. Her şey sizin yaratıcılığınıza bağlı, çünkü sahte olanın bireysel olduğu ortaya çıkmalı..

Raffaello tatlılarını tabanın üzerine tamamen yapıştırdıktan sonra, ananası tatlılarla süslemeye devam edin.

Tatlılardan ananas yapmak kolay ve basittir, asıl şey ana sınıfın adım adım talimatlarını takip etmek, fotoğrafa bakmak ve tüm adımları tekrarlamaktır. Basit ve orijinal bir zanaat, uzun süre hatırlanacak hoş bir tatlı hediye olacak..