Patchwork fayans eklektik mutfakEvinizi patchwork fayanslarla dekore edin

Bu kesinlikle çılgın bir çözüm değil, çok akıllıca bir çözüm. Sıra dışı karolar duvarlara, çalışma yüzeylerine ve zeminlere enerji ve eğlence getiriyor.

Patchwork tarzı zeminleri sever misiniz? Bu etkiyi evde de elde edebilirsiniz. Bunu yapmak için duvarda farklı şekil ve renklerde desenleri karıştırmalısınız..

Sonuç olarak, geleneksel Fas ve Akdeniz sanatlarıyla ilgili büyüleyici bir sonuç elde edeceksiniz..

Duvarda farklı şekil ve renklerde desenler

Patchwork kiremit mutfak duvarı

Evet, doğru: bu yöntem, en sevdiğiniz renk ve desenlerin tümünü aynı anda kullanmanıza olanak tanır..

Böyle bir kombinasyonu nerede kullanırsınız? Belki mutfakta arka duvarda, girişin önündeki yerde veya yıpranmış masa yüzeyinde? Herkes bu sanat eserine bakmak için dönecek!

Desenli Küba çinilerinin karışımı sayesinde Denvar’daki bu mutfak köşesi güzel bir şekilde dekore edilmiştir. Arka duvara sanatsal ve neşeli bir kolaj yapıştırılmıştır. Odadaki katı simetriyi harika bir şekilde gevşetir. Arka duvarın bu kolajın yapıştırılması için mükemmel bir yer olduğu kanıtlanmıştır. Bu sanat eseri orada güzel görünüyor, ama hiçbir şekilde müdahaleci değil.

Desenli Küba çinilerinin karışımı sayesinde bu mutfak köşesi harika bir şekilde dekore edilmiştir.

Patchwork fayans geleneksel olarak mutfak

Küçük bir ipucu: Mutfağınızdaki fayanslar için doğru renkleri seçmek çok sıkıcı bir iş olabilir. Nedeni, diğer şeylerin yanı sıra, renklerin fazlalığıdır. Patchwork duvar aynı anda birçok nüans içerebilir ve bu nedenle renkli tasarım için iyi bir başlangıçtır. Etkisine göre mutfağınızdaki ek renk tonlarına daha sonra karar verebilirsiniz..

Renkler birbiriyle uyumlu olmalı

Patchwork fayans merdiven

Aynı boyuttaki kare karoları seçmek harika bir yaklaşım olacaktır. Bunlardaki renkler birbiriyle uyumlu olmalıdır. Güçlü ve neşeli bir görünüm elde edeceksiniz ve bu beyaz zemin ve zemin ile harika bir şekilde birleşecek. Bu tür bir dekorasyon, hem modern mobilyaların hem de ekonomik ekipmanların etkisini büyük ölçüde vurgulayabilir ve dramatik bir salınım yaratabilir..

Patchwork duvar aynı anda birçok nüansı içerebilir ve bu nedenle renkli tasarım için iyi bir başlangıçtır.

Patchwork fayans eklektik yemek odası

2. İpucu: Geleneksel ve çok geleneksel olmayan tasarım çözümlerinde desenli karolar, balmumu boyama ile porselen, pişmiş toprak ve çimento olarak satın alınabilir. Tasarım elde üretilip boyanabileceği gibi makine ile de uygulanabilmektedir..

Geleneksel ve çok geleneksel olmayan tasarım çözümlerindeki desenli karolar, balmumu boyama ile porselen, pişmiş toprak ve çimento olarak satın alınabilir.

Patchwork fayans akdeniz döşeme

Bu örnekte desenli ve küçük porselen karolarla Fransız stilini anımsatan oldukça geleneksel bir patchwork stili görüyoruz. Aynı renklerde karolar seçerseniz, dikkat dağıtıcı ve süslü renk tonları kullanmadan birçok renk vurgusunu karıştırıyor olacaksınız..

Bu tür bir dekorasyon, hem modern mobilyaların hem de ekonomik ekipmanların etkisini büyük ölçüde vurgulayabilir.

Patchwork Çini Masa Sandalye Lavabo

3. İpucu: Desenli karolar farklı kalınlıklar göstermektedir. Kullanımınıza uygun karoları arayın. Bunları değiştirmeniz gerekirse, daha sonra kesinlikle aynı tipte bir karoya ihtiyacınız olacaktır. Tamamen yeni bir inşaat için bir patchwork tesisi mi kuruyorsunuz? Tasarımcınızla, sunulan karoların standart mı yoksa biraz daha kalın mı yoksa daha ince mi olduğu hakkında konuşun..

Desenli karolar farklı kalınlıklar gösteriyor

Patchwork fayans banyo

Seramik ve pişmiş toprak karolar çok incedir. Bu, daha sonra dolapları veya diğer yapısal detayları kullanırken zorluklara neden olabilir..

Basamaklar, pişmiş toprak karoları yerleştirmek için mükemmel bir yerdir. Bu, buradaki örnekle harika bir şekilde gösterilmiştir. Desenli karolar güçlü bir mesaj iletir. Ayrıca bakış açısına bağlı olarak farklı bir etkiye sahiptirler. Patchwork aynı zamanda iç mekana da bir referans oluşturuyor..

Mutfağınızdaki fayanslar için doğru renkleri seçmek çok sıkıcı bir iş olabilir.

Patchwork karo mutfak

4. ipucu: Kesinlikle, önce her bir döşemenin tam içeriğini anlamalısınız. Bu nedenle, tam olarak bu amaç için yapıldıklarından emin olmadan yer karolarına aşık olmayın. Çok ince olan fayanslar zeminde çok kolay kırılabilir..

Yukarıdaki resimde Kudüs’te bir kafe pastel renklerde çinilerle tasvir edilmiştir. Bunlar farklı nüanslar, boyutlar ve desenler gösterir. Görünüşleri ilginç ama sizi çıldırtmıyor. Bu arada, bir izleyici olarak, kombinasyonla ilgili olarak herhangi bir temel düzen veya kural göremez..

Bu keyfi bir sanat! Modern ve güzel, değil mi??

Alışverişe çıkmadan önce kaç farklı renk, boyut ve desende karo kullanacağınızı öğrenmek ister misiniz? Ardından önce PC’de bir grafik hazırlığı yapın. Mozaiğinizi en sevdiğiniz çinilerden önceden dikkatlice düzenleyin ve ustaya verin. Bu sayede mükemmel sonuçlar garanti edilir ve istenmeyen yanlış anlamaların önüne geçersiniz..

Kesinlikle, önce her bir döşemenin tam içeriğini anlamalısınız.

Patchwork karo yatak odası

Soldaki bu resimdeki gibi renkli bir patchwork, her türlü atmosferi aydınlatacak ve canlandıracak bir şeydir. Ayrıca insanların ilgisini çekecek ve bu manzarayı asla unutmayacaklardır. Bu zemin açıkça alanı bunaltıyor. Bu benim için de bir şey olurdu, ama muhtemelen küçük bir banyoda en iyi şekilde çalışırdı. Dar koridorlarda veya mutfaklarda da çalışabilirsiniz..

5. ipucu: Başarılı bir patchwork sanatı yaratmak için kaç desen ve renk kullanmanız gerektiğini merak ediyor musunuz? Bunun net bir cevabı yok. Bu, elde etmek istediğiniz etkiye bağlıdır. Deneyimden sadece şunu söyleyebilirim: Bence en etkileyici kombinasyonlar 10 veya neredeyse on element içeriyor. Bu şekilde gerçekten keyfi bir görünüm elde edebilirsiniz. Bu, farklı desenler ve renkler arasında görsel bir boşluk yaratır..

Farklı karoları denemek için başka bir yer de dış mekanlardır. Bu Brezilya avlusundaki yerleşik mutfak adasının temiz tutulması kolaydır. Bu aynı zamanda fayansların en büyük avantajlarından biridir..

Soldaki resim, banyodaki başka bir sanatsal keyfiliğin sonucunu göstermektedir. Bu Manhattan dairesindeki parlak renklerin benzersiz eklektik karışımına göz atın! Çok güzel görünüyor değil mi?

Patchwork işlerini seviyorsunuz, ancak bunlarla çok geniş bir alanı kaplamaktan mı korkuyorsunuz? Ardından, aynı tip karolarla daha küçük bir alan tasarlamak için bu yöntemi kullanın. O güzel mutfağın içinde harika bir sanat eseri ya da?

Böyle renkli bir patchwork niyet her türlü atmosferi aydınlatın ve canlandırın

Patchwork karolar

Kenarlık veya dekoratif çerçeve olarak bir patchwork fayans şeridi bile süper modern ve şık olurdu. Örneğe bir göz atın!

Yukarıdaki resimde şekil ve renklerin muhteşem bir kombinasyonunu görüyoruz. Fayanslar bu kare şeklinde çok iyi görünüyor, ancak bunları kullanmadan önce daha geniş alanlarda muhtemelen ezici etkinin farkında olmalısınız..

Bir odayı tazelemek mi yoksa baştan çok renkli mi yapmak istiyorsunuz? Patchwork karoların bunaltıcı etkisi daha geniş alanlarda sizi veya misafirlerinizi rahatsız etmeyecek mi? Cesur olmak ve tamamen patchwork fayanslarla bir oda tasarlamak ister misiniz? Sonra kimileri tarafından sevilir, kimileri tarafından nefret edilir. bunu anlıyorsun değil mi?

Ya da sadece sınırlarını süslemek istediğiniz küçük bir odanız var mı? Patchwork karoların geniş bir kullanım alanı vardır.!

Hayal gücünüzü serbest bırakın ve evinizi benzersiz bir şekilde tasarlayın!

Tasarım platformu

www.LÜXURYSTYLE.es

Filmore Clark

Texas İngiliz Miras Evleri

Sara Rivka Dahan

Marco Antunio

TURETT İŞBİRLİĞİ MİMARLARI

CIR

Jeolojik Mağaza

iris seramik

Terrazzo fayans

Terrazo fayans