Przygotowanie do podróży dookoła świata ma kluczowe znaczenie dla jej sukcesu. Zajmuje to dużo czasu, dużo kosztuje i rzadko powtarza się po raz drugi. Dlatego powinniśmy wybierać spośród wszystkich możliwych tras podróży po świecie te, które naprawdę nam się podobają. Dzisiejszy artykuł zawiera cenne wskazówki dla wszystkich zainteresowanych podróżami, którzy chcą zwiedzać duże miasta i wybrzeże.

Na kilku przykładach pokażemy, jak wydobyć to, co najlepsze ze światowej metropolii na wybrzeżu. Następnie możesz sam zdecydować, czy uwzględnić te miasta i inne podobne miejsca docelowe na swojej trasie światowej trasy.

Uderzające zabytki w Helsinkach

Helsinki

Cele podróży na wielkie światowe podróże: Helsinki, Finlandia

Helsinki to najdalej na północ wysunięta stolica w UE. Już z tego powodu podróż tam jest bardzo ekscytująca. Helsinki to także jedna z najspokojniejszych metropolii na świecie. Ale na wycieczkach po całym świecie, zwłaszcza z metropoliami, tak naprawdę nie szukasz takiej atmosfery.

Więc udaj się do Helsinek w czerwiec lipiec lub sierpień. Przede wszystkim doświadczysz stosunkowo wysokich temperatur. Ponadto możesz cieszyć się ekscytującym życiem kulturalnym. Latem w Helsinkach odbywa się kilka festiwali. W połączeniu z innymi miejscami kultury i Zabytki UNESCO, będziesz mógł znacznie poszerzyć swoje horyzonty intelektualne.

W Nowym Jorku jest znacznie więcej niż zwykłe atrakcje turystyczne

Nowy Jork statua

Nowy Jork, USA

Wielu z was prawdopodobnie mówi w tym momencie coś do siebie: „Tak, to jasne!”. Że to jest jedno To miasto, które nigdy nie śpi i tym podobne, nie musimy ci wyjaśniać. Ale chcielibyśmy Wam polecić, jeden z licznych festiwali odwiedzić tam. Zapytaj o to, co się dzieje w tym roku. Zaplanuj przynajmniej jedno wydarzenie kulturalne, które brzmi dla Ciebie szczególnie ekscytująco. Możesz więc doświadczyć tego kosmopolitycznego miasta w swój wyjątkowy sposób.

Singapur ma jeden z najbardziej atrakcyjnych pejzaży miejskich nocą

spektakularna noc miasta

Singapur, Singapur

Jedno miasto-państwo, 63 różne wyspy, różnorodność. Musisz coś takiego zobaczyć, prawda? To także jedno z tych miast, które zachwyca wyjątkowym połączeniem nowoczesnej architektury i natury. Poczujesz to szczególnie dobrze, jeśli odwiedzasz miasto w czasie Festiwale ogrodowe odwiedzać. Na 10 hektarach, na terenach zielonych w bezpośrednim sąsiedztwie zatoki, artyści z całego świata tworzą prawdziwe cuda.

Barcelona: kultura i bajeczne wybrzeże

widok na miasto barcelona

Barcelona, ​​​​Hiszpania

W Barcelonie nie możesz się pomylić ze swoją wizytą. Nieważne, czy jesteś na placu „España”, czy na jakiejkolwiek małej uliczce, zawsze oddychaj niepowtarzalna atmosfera a. Ale sezon letni jest szczególnie ekscytujący. Przez całe lato W Fort de Montjuïc . odbywa się wiele tradycyjnych imprez i plenerowych pokazów filmowych.

Atmosfera w centrum Auckland

atmosfera miasta

Auckland, Nowa Zelandia

Ta metropolia również będzie  w wielu światowych podróżach Trasy w cenie. Znajduje się pomiędzy dwoma portami i wieńczy wulkaniczny krajobraz. Znane jest również jako miasto fanów. Tutaj możesz cieszyć się kilkoma plażami ze wspaniałym piaskiem. Miłośnicy sztuki nie powinni przegapić wizyty w galerii sztuki. Na wystawie znajduje się ponad 15 000 eksponatów. W pobliżu można również odwiedzić miejsce, w którym “Władca Pierścieni” został nakręcony.

Kultura, niepowtarzalna, kosmopolityczna atmosfera, jakiej nie znajdziesz nigdzie indziej. Wraz z pięknym wybrzeżem takie metropolie oferują niezapomniane wrażenia z podróży. Przeważnie te miejsca są odpowiednie dla różnych rodzajów turystyki, a stamtąd można łatwo dotrzeć również do innych ciekawych miejsc.

Dlatego też wiele światowych podróży powinno obejmować miasta nadmorskie, jeśli planuje się również inne cele podróży. Mamy nadzieję, że nasze wskazówki dotyczące jedynego w swoim rodzaju doświadczenia pomogą Ci.

Więcej z Helsinek

nowoczesne kościoły

festiwale muzyczne

kawiarnie w stylu północnym

piękne nadmorskie miasto

Nowy Jork

wydarzenia kulturalne nowy jork

żadne miasto, które nigdy nie śpi

pejzaż miejski

katedra św

Singapur

Widok dnia

Singapur super nowoczesna architektura

Festiwal ogrodniczy

festiwal ogrodowy w singapurze

festiwal ogrodniczy-singapur-2

festiwal ogrodowy-singapur-3

Barcelona

Sagrada Familia

sagrada familia

Kino na świeżym powietrzu

kino-plenerowe-barcelona

Park Gaudi

park gaudi

Okland

widok na Auckland

władca pierścieni obszar toczenia