W naszych jesiennych artykułach staramy się rozweselić m.in. dobrą wiadomością. A oto kolejna: na sezon jesień/zima 2018/2019 masz do wyboru kilka modnych, wesołych kolorów, dzięki którym możesz szerzyć pozytywizm i dobry nastrój w swoim domu. Przychodzą oboje modny, jak również w aranżacji wnętrz. Uważamy, że są bardzo uniwersalne pod względem smaku. Jest więc duża szansa, że ​​uda Ci się je znaleźć i utrzymać przez kilka sezonów.

Kolorystyka trendów w modzie i wystroju wnętrz jest dość podobna

kolorowe kolory w modnych kolorach

Stonowane pastele i nowe odcienie niebieskiego jako modne kolory

Są to dwa różne trendy, które stosuje się osobno, ale często również razem. Prawdopodobnie nawet bez zdjęć możesz sobie wyobrazić, że efekt końcowy jest wyjątkowy i wspaniały. W pastelach dominują kredowe niuanse. Osiąga to bardzo aktualną kobiecą charyzmę w pokoju.

Oto pomysł: aby uzyskać wspaniały efekt, połącz to z materiałami, które mają dramatyczny wygląd. Pojawiają się odcienie niebieskiego: antracytowy, lodowy, szaroniebieski. Możesz cudownie sparować ze sobą różne warianty. Można by połączyć bardziej nowoczesne i tradycyjne?.

Neutralne, modne kolory są dobrym tłem dla odważnych akcentów

egzotyczny blask wspaniałe modne kolory

Miękka glinka, orzech laskowy i ciemnoszary

Oto trzy kolejne modne kolory na nadchodzący sezon jesień/zima. Odcienie zieleni to powrót znanego odcienia z lat dziewięćdziesiątych. Znajdziemy je zarówno w stonowanych, jak i krzykliwych, bardzo jasnych wersjach. Miękki kaolin oznacza włóczęgę i kosmopolityzm. Daje to nieformalny wygląd i elegancję. Orzech laskowy to najbardziej klasyczny wybór na kolejny sezon jesienno-zimowy. Wydaje się, że jest tam, aby zapewnić równowagę i poczucie wysokiej klasy.

Neutralne pastele i odcienie niebieskiego można łączyć jesienią/zimą

ciemne kolory trendów meblowych

Zieleń i brązy – równie świetne połączenie modnych kolorów

zielone tapety modne kolory

Fioletowo-szary, „mgiełka”, cynamon

Mgiełka lub „łajno” po angielsku to jeden z modnych kolorów sezonu. Mamy też dużo fioletowych szarości, które są używane w tym sezonie. Są również używane jako neutralne kolory tła. Wcześniej pojawiają się jaskrawe odcienie z tego i poprzednich sezonów. Kilka takich przykładów znajdziecie pod naszymi zdjęciami! Musztarda jest również używana jako kolor tła. Ale ma swój własny, orzeźwiający charakter. Oto wskazówka: możesz użyć szarości i „gówna” z kolorowymi akcentami. Musztarda też byłaby idealna.

Fioletowo-szare i złote odcienie tworzą razem wspaniały projekt

świetne szare kolory trendu

Grzyby i puszka

Trendowy kolor „grzybek” ma ożywić lata 70. Pasuje do innych odcieni brązu i rdzy. Przy takich paletach kolorystycznych wszystko wydaje się neutralne i jednocześnie pełne charakteru. Wszystkie te kolory są świetnym wyborem, jeśli chcesz wyglądać neutralnie pod względem płci i globalnie. Podobnie sytuacja wygląda z modnym kolorem cyny „cyna”.

Grzyby i cyna to kolejne modne kolory na jesień

pilezn nowoczesne kolory trendówTrendowe kolory i aktualne trendy wyposażenia

Pomysły na umeblowanie i modne kolory są oczywiście bardzo ściśle powiązane. Wiele nowoczesnych odcieni jest determinowanych m.in. przez wybrane materiały i tekstylia. Dodatkowo w sezonie 2018/2019 panuje atmosfera lasu, która niesie ze sobą kolejne nowoczesne niuanse. To są jagody i inne kolory lasu. Wypalone niuanse i nowoczesne metalizacje wprowadzają światło i ciepło pod ciemne, żywe pomysły, które również są bardzo aktualne. Więcej o tych tendencjach przeczytasz tutaj i tutaj. Masz już swoich faworytów wśród jesiennych kolorów? Być może możesz je wybrać po zapoznaniu się z innymi pomysłami w tym artykule!

„Jagodowe” kolory sprawiają, że ta jesień jest szczególnie żywa

sukienki w świetnych modnych kolorach

Chcesz trochę retro klimat? Z pewnością możesz to osiągnąć dzięki nowoczesnym kolorom

świetne złote artykuły w modnych kolorach

Oto połączenie nowoczesnych zieleni i brązów

świetne zielone sofy modne kolory

Rdzawe niuanse i kolory „nocnego lasu” wspaniale łączą się w tej ekskluzywnej atmosferze

świetne kolory trendów w meblach

modne kolory designerskie krzesła

modne kolory ciemne luksusowe odcienie

Musztarda – kolejny nowoczesny kolor w modzie i designie

świetne żółte trendy kolorów

modne kolory do wyposażenia sypialni

modne kolory wzorzyste tapety

Obiekty artystyczne jako nowoczesne pomysły na kolorowe dekoracje 

modne kolory ozdobne przedmioty

modne kolory metaliczne niuanse

modne kolory nowoczesne wyposażenie kuchni

Rosy są równie nowoczesne w sezonie 2018/2019

modne kolory świetny wystrój wnętrz

modne kolory wielka próżność

cudowne odcienie modnych kolorów

Żywe pomysły w musztardzie są szczególnie aktualne tej jesieni

pomysł na dekorację musztardy

subtelne, neutralne, modne kolory