Dövme aslan mandala önkol kadın

Uzun zamandır erkeklere mahsus olan ama artık kadınlar arasında da popülerlik kazanan bir dövme motifi aslandır. Bu yazıda aslan dövmesinin sembolizmini açıklayacağız ve ayrıca size her iki cinsiyet için de ilham alabileceğiniz bazı özgün tasarım fikirleri vereceğiz. Umarız aşağıdaki önerileri beğenirsiniz ve umarız onları okumaktan zevk alırsınız.!

Dövme aslan – erkekler ve kadınlar için şık fikirler

Dövme aslan sulu boya muhteşem bir görünüm

Dövme aslan gerçekçi

Tüm hayvan dövmeleri gibi, aslan dövmesi de aslanın tipik özelliklerini sembolize eder – güç, cesaret, gurur. Ve tasarım söz konusu olduğunda, seçim yapabileceğiniz seçenekler gerçekten çok büyük. Gölgelendirme ve detaylı çalışma nedeniyle aslan dövmeleri çoğunlukla büyük ve göz alıcı dövmeler olarak tasarlanmıştır – bu nedenle motifin başkalarıyla birleştirilmesi daha zordur, ancak imkansız değildir. 3D efektli aslan dövmesi özellikle gerçekçi görünebilir veya geometrik şekillerle soyut bir temsili tercih ederseniz süper şık ve modern bir görünümle etkileyebilir. Suluboya aslan dövmeleri gerçekten harika ve romantik görünüyor – bu fikir bayanlar için mükemmel! Ya bütün aslan ya da sadece başı gösterilebilir – bu bir zevk meselesi. Bazen aslan dövmeleri bir taçla da tasvir edilir – aslan diğer şeylerin yanı sıra hayvanların kralıdır.!

Cesaret, gurur ve gücün sembolü olarak aslan dövmesi

Dövme aslan dört tasarım

Dövme aslan önkol

Dövme aslan saati

Dövme aslan üst kol güvercin

Aslanın gezegenimizdeki en korkulan hayvanlardan biri olması tesadüf değildir – güçlü, çok hızlı ve özellikle zekidir – onu hayvanlar alemindeki en büyük yırtıcı yapan niteliklerdir. Aslan dövmeleri genellikle, kullanıcıya tehlikeli hayvanın bazı özelliklerini kazandıracak bir tılsım olarak görülür – bu tür dövmelerin özellikle erkekler arasında popüler olmasının nedeni budur. Bayanlar için aslan dövmeleri de başka anlamları olduğu için iyi bir seçimdir. Prensip olarak, aslan aşağıdakilerin sembolüdür:

 • kuvvet
 • cesaret
 • saflık
 • bağlılık
 • dürüstlük
 • Soylu
 • koruma
 • yetki
 • Gurur duymak
 • özgürlük
 • bilgelik
 • bağımsızlık
 • kraliyet

Aslanın sizin için doğru dövme teması olduğundan emin olmak için anlamları dikkatlice okuyun. Her dövme elbette ki yazı, tarih veya seçtiğiniz diğer motiflerle birleştirilerek kişiselleştirilebilir. Her şeyden önce Tattoo Leo, dostluk ve aile ilişkilerinde dürüstlük ve sadakate en çok değer veren, güçlü, özgürlüğü seven kişilikler için uygundur. Burcunuz Aslan olsa bile dövme sizin için uygun bir seçimdir – zodyak dövmeleri günümüzde giderek daha popüler hale geliyor! Aslan, yabancı kültürlerde de önemli bir semboldür ve aşağıda bununla ilgili bazı ilginç gerçekler bulunmaktadır..

Dövme aslan: sembolün yabancı kültürlerde ne anlamı var??

Dövme aslan

Dövme aslan şablonu

Dövme aslan şablonu stilize

Aslan, Taş Devri’nden beri tasvir edilmiştir ve antik çağda Akdeniz’de korkusuzluğun ve gücün sembolü olarak yaygındı. Aslan figürü İncil’de ve Hıristiyan ikonografisinde (genellikle kanatlı) bile bulunabilir ve eski Mısır’da bazı firavunlar aslan başlı olarak tasvir edilmiştir. Aslanlar ayrıca Babil, Asur, Çin ve Japonya’da kutsal hayvanlar olarak onurlandırıldılar ve gücün sembolü olarak kabul edildikleri için bugün hala birçok ülkenin armalarının bir parçası. Aşağıda size kendi dövmeniz için ilham alabileceğiniz harika aslan dövmesi fikirleri sunuyoruz.!

Dövme aslan – soyut resim

Dövme aslan soyut özgün görünüm

Aslan dövmeleri özellikle erkekler arasında popülerdir.

Dövme aslan kaplan göğüs üst kol

Aslan dövmeleri, aralarından seçim yapabileceğiniz çok çeşitli renk ve tasarımlarda gelir.

Dövme aslan 3 harika tasarım

Ailenin en önemli olduğu insanlar için muhteşem dövme fikri

Dövme aslan ailesi orijinal fikir

Dövme aslan – sevenler için harika bir fikir

Dövme aslan parmak evli çift

Aslan dövmeleri de bayanlar için harika seçeneklerdir.

Dövme aslan kadın alt bacak

Aslan dövmesi – süper zarif, stilize edilmiş temsil

Dövme aslan geometrik olarak şık bir görünüm

Dövme aslan – erkekler için geometrik tasarım

Dövme aslan geometrik suluboya

Üst kolda büyük aslan dövmesi

Dövme aslan üst kol adam

Dövme aslan büyük yazı tipi geri

Dövme aslan şablonu küçük soyut

Taç şablonu ile dövme aslan

Dövme aslanı mandala ile birleştirin

Dövme aslan tasarım fikirleri adam

Dövme aslan adam özgün tasarım

Aslan fare dövmesi harika bir fikir

Taç ve yazı ile dövme aslan

Dövme aslan üst kol orijinal görünüm

Dövme aslan üst kol omuz

Dövme aslan uyluk

dövme aslan çift

Dövme aslan göğsü gül

Geometrik olarak stilize edilmiş aslan dövmesi

Dövme aslan stilize taşlar

Dövme aslan stilize önkol

Dövme aslan suluboya adam