havalı parmak dövmeleri sevenler

Ortaklık dövmeleri son zamanlarda giderek daha popüler hale geliyor ve bu tesadüf değil. Süper romantikler ve hala “Ölüm bizi ayırana kadar” sözüne inanan çiftler için mükemmeller. Partner dövmeleri özellikle çeşitlidir ve bu yazıda size 30’dan fazla ilham verici fikir ve motif sunuyoruz. Eşler, nişanlılar veya sadece aşıklar için önerilerimiz mükemmel ve ilişkinin zamanla bozulmamasını sağlıyor. Umarım aşağıdaki fotoğraflar arasında siz ve eşiniz için en iyi konuyu bulabilirsiniz.!

Aşkın gerçek kanıtı olarak partner dövmeleri

Dövme kırmızı kalp eller ortak

Partner dövmeleri, aşkın gerçek kanıtıdır. Romantik olmanın yanı sıra çok şık da olabilirsiniz. Kendiniz görmek için fikirlerimize bakmanız yeterli! Ve yukarıda söylediğim gibi, bu tür dövmeler özellikle çeşitlidir. Partnerinizin adını bir kalbe kazımak klasik olabilir, ancak orijinal olmanın başka yolları da var! Örneğin, kesinlikle güzel görünen ince parmak dövmeleri. Veya bilekte, ayak bileğinde, boyunda, kulağın arkasında orijinal dövmeler – olasılıklar neredeyse sınırsız! Vücudun kısmı ve motifin boyutu, dövmenin dikkat çekici mi yoksa oldukça ince mi olması gerektiğine, kişisel tercihlerinize ve arzunuza bağlıdır. Renkli bir motifin yanı sıra zarif bir siyah beyaz dövmeyi de tercih edebilirsiniz..

Ortak dövmeleri: çapa

Çapa dövmeleri parmakları yana doğru evli çift

Eşinizle birlikte dövmenin tasarımını seçmenizi öneririz – bu, hem hoşunuza giden hem de kişiliğinize ve mizacınıza karşılık gelen bir motif olmalıdır. Örneğin, çok romantik görüyorlar çapa dövmeler NS. Çapa evi simgeliyor, bu yüzden bu dövme evli çiftler için mükemmel. Küçük parmak dövmeleri yapabilir veya çapayı başka bir motifle birleştirebilirsiniz – örneğin parmaklarda dövme olarak eşinizin baş harfleri veya doğum tarihi.

Sonsuzluk sembolü dövme

romantik dövmeler gül sonsuzluk işareti

Romantik motifler, partner dövmeleri için çok popülerdir. Örneğin, sonsuz aşk anlamına gelen sonsuzluk işareti bunlardan biridir. Motifi başkalarıyla da birleştirebilirsiniz – örneğin küçük çiçekler, kalpler vb. Çay poşetleri ve çay fincanları gibi birbirini tamamlayan iki farklı motif eşit derecede harika bir fikir olabilir. Siz ve eşiniz vücudun aynı bölgesine dövme yaptıramazsınız. Hayal gücünüzü serbest bırakın ve yaratıcılığınızı ifade edin!

Partnerin el yazısıyla yazı yazmak

Kelimeler el yazısı ile dövme ok

Partnerinizin el yazısının üzerinize kazınması özellikle özgün ve kişisel olacaktır. Bunları elbette seçtiğiniz diğer motiflerle kombinleyebilirsiniz. Tek yapmanız gereken kelimeleri bir kağıda yazmak ve bunları vücudunuza aktarabilecek deneyimli bir dövme sanatçısı bulmak. Baş harfleri olan bir dövme çok şık ve ince görünüyor. İki varyant vardır – her bir ortak diğerinin baş harflerini veya her ikisinin harflerinin bir kombinasyonunu alır. Oldukça ilginç bir dövme yapmak için baş harflerini diğer güzel tasarımlarla birleştirin.

Evli çiftler için yüzük dövmeleri

Yüzük dövmeleri evli çift orijinal

Evli çiftler için bir başka harika fikir de yüzük dövmesidir. Bu özellikle fark edilmez ve oldukça şık görünebilir. Sadece yüzükleri değil, aynı zamanda küçük elmasları veya çiçekleri de dövme yapabilirsiniz. Parmağındaki partnerin adının ilk harfi de özellikle romantik olurdu..

Ortak bir hobi veya mesleğe sahip çiftler için dövmeler

Partner dövmeleri kimyasal formülü

Aynı işiniz veya aynı hobiniz mi var? Bağlı olan partnerinizle size bir dövme yaptırın! İkisi de fotoğrafçılık, kimya, psişik vb. ile ilgileniyorsa, havalı ve sıra dışı görünecek uygun konular düşünebilirsiniz. En sevdiğiniz filmlerden veya kitaplardan derin sözler ve alıntılar almak daha az romantik olmayan bir fikir olacaktır. Çiftler için diğer romantik fikirler için fotoğraflarımıza göz atın. Sebep aslında önemli değil – ikisinin de beğenmesi önemlidir!

Dövme orijinal motifler çay poşetleri çay bardağı

Dövme koordinatları sevgi dolu çift romantik

Partner dövmeleri ilham verici alıntılar

Partner dövmeleri tuş kilidi

Partner dövmeleri havalı evli çift

Partner dövmeleri fotoğrafçılığı

Aşıklar için dövmeler

Darbe dövme orijinal görünüm

Çiftler için dövmeler stilize oklar

Ortak dövmeler harika yeşillik yaprakları

ilginç dövmeler çapraz aşıklar

Ortak dövmeler kalpleri ilk

Kalpli fil çiftler için dövmeler

harika dövmeler çiftler tilkiler

Ortak dövmeler hilal ve yıldız

Çiftler için parmak dövmeleri

romantik dövmeler evli çift kalpler mektuplar

Çiftler için dövmeler şık üçgenler

Partner dövmeleri parmak elmasları

Çapa dövmeleri romen rakamları doğum tarihi

Bilek yazı dövme

dövmeler romen rakamları düğün tarihi

Partner dövmeleri origami muhteşem bir görünüm

Ortak dövmeler parmak baş harfi

Ortak dövmeler parmaklar

Ortaklar ve arkadaşlar için dövmeler

Ayak dövmeleri çift dalgalar harika bir fikir

Partner dövmeleri şık tüy

Çift renkli daireler seven dövmeler

Aşık çiçek stilize dövme çifti

Ortak dövmeler çiçekler

Ortak dövmeler mandala motifi