Paskalya dekorasyonu katlanır peçeteler

Paskalya yakında köşede olacak, bu yüzden festival hazırlıklarını zamanında düşünmelisiniz. Bu, elbette, kendi dört duvarınıza mutlu bir atmosfer getireceğiniz yaratıcı Paskalya süslerini de içerir. Bu gönderide, özellikle hızlı ve kolay bir şekilde kopyalanabilen harika Paskalya süsleri için birkaç yaratıcı zanaat fikri sunuyoruz. Ek olarak, ihtiyacınız olan tek şey ucuz malzemelerdir – örneğin Paskalya hediyelerinde çok para biriktirmenin mükemmel yolu! Ayrıca el işi yapmak gerçekten eğlencelidir ve size hayal gücünüzü ve yaratıcılığınızı ifade etme fırsatı verir. Ve çocuklarınızın katılmasına izin verirseniz, birlikte harika zaman geçirirsiniz! Önerilerimizi beğeneceğinizi umuyor ve el sanatlarınızı beğeneceğinizi umuyoruz.!

Paskalya süslerini kendin yap – harika kendin yap fikirleri

Paskalya dekorasyon kumaş sepet

Kendi Paskalya dekorasyon sepetinizi yapın

Taze çiçeklerle Paskalya dekorasyon sepeti

Paskalya dekorasyon sepeti çiçekleri süslemek

Paskalya dekorasyonu sepeti süslemek

Paskalya süsleri çiçek aranjmanlarını kendiniz yapın

Paskalya, hayal gücünüzü serbest bırakmak ve evinizi ve bahçenizi güzelce dekore etmek için ideal bir zamandır. Daha önce de belirtildiği gibi, Paskalya süslerini kendiniz yapmak, size çok fazla eğlence ve neşe verecek gerçekten hoş bir iştir – DIY projelerinde o kadar yetenekli olmasanız bile. Bu gönderiden ilham alabilirsiniz – burada özellikle sizin için bazı orijinal zanaat fikirleri topladık. Kendiniz bir Paskalya sepeti yapmakla başlayalım – örneğin bayram masasını veya şömineyi süslemek için kullanabilirsiniz. Tek ihtiyacınız olan dokuma bir sepet, tek kullanımlık bir cam ve seçtiğiniz güzel bahar çiçekleri – laleler, sümbüller, kardelenler. Sepeti Paskalya otuyla doldurun (bir yaprak yeşil inşaat kağıdından kendiniz yapmak da çok kolaydır) ve tek kullanımlık bardağı ortasına yerleştirin. Bunu yarısına kadar suyla doldurun ve çiçekleri içine yerleştirin. Tamamlayınız! Belki yapay çiçekler de kullanabilirsiniz – böylece gelecek yıllarda kullanabileceğiniz harika bir dekorasyon elde edersiniz. Çiçekleri sepetin sadece bir tarafına veya sapın etrafına tutturmak en iyisidir, böylece sonuç çok çirkin görünmez. Çiçekler yerine, Paskalya yumurtalarınızı sepete koyabilirsiniz – Paskalya çimi veya yumuşak bir bez üzerine. Biraz daha yetenekliyseniz, sepeti kumaşla da kaplayabilirsiniz: bunun için eski giysiler veya kumaş artıkları kullanın – tercihen çiçekler ve diğer bahar motifleri ile.

Paskalya süsleri yapın – sevimli Paskalya tavşanları, masa süsleri ve çok daha fazlası

Paskalya dekorasyonu çiçek aranjmanları

şenlikli paskalya masa dekorasyonu

Kumaştan Paskalya süsleri tavşanları yapın

Kumaş ile Paskalya dekorasyon fikirleri

Yumurta kabukları ile Paskalya dekorasyon fikirleri

Paskalya dekorasyonu eve giriş yapmak

Paskalya dekorasyonu quilling yapmak

Eski çoraplardan Paskalya dekorasyonu tavşanları

Paskalya dekorasyon kağıt çelenk

Paskalya dekorasyonu mumluk

Keçeden yapılmış Paskalya dekorasyonu

Çocuklar kağıttan Paskalya süsleri yaparlar

Paskalya süsleri tavşanları yapın

Paskalya dekorasyonu en iyi fikirler

Paskalya’daki şenlikli masa en iyi çiçek aranjmanları ile dekore edilmiştir. Bunları kendiniz yapmak çok kolay: Küçük çiçek buketlerini fiyonklarla bağlayın ve vazolara veya cam şişelere koyun. Şeffaf vazoları tercih edebilir ve içlerine limon dilimleri koyabilirsiniz – sonuç gerçekten orijinal görünüyor! Masa örtüsü veya bez peçeteler (eğer kullanıyorsanız) şenlikli bir şekilde dekore edilebilir – örneğin, tavşan silüetlerini keçeden kesebilir ve figürleri peçetelere dikebilirsiniz. Ayrıca inşaat kağıtlarından sevimli tavşanları veya civcivleri kesip çocuk odası için muhteşem çelenkler yapmak için kullanabilirsiniz. Ve küçükleri mutlu etmek istiyorsanız, birlikte Paskalya tavşanları yapın! Bunu yapmanın en kolay yolu kağıtla (örneğin internetten indirdiğiniz bir şablonla) veya eski çoraplarla – bu durumda artık giymediğiniz birkaç çoraba ek olarak iğne ve iplik, makas, Gözler için pörtlek gözler veya düğmeler ve ayrıca tavşanı doldurmak için biraz pamuk. Yeni yürümeye başlayan çocuklar için harika bir hediye olan orijinal bir oyuncağı bu şekilde elde edersiniz. Ev yapımı tavşanlarla dilerseniz salondaki şömineyi veya sehpayı da süsleyebilirsiniz. Keçeden dikilmiş küçük figürler, geleneksel çiçek çelengi ile değiştirebileceğiniz giriş kapısı için de harika bir dekorasyon. Paskalya süslemeleri için büyüleyici zanaat fikirleri ne yazık ki tek bir makaleye dahil edilemeyecek kadar çok. Bununla birlikte, önerilerimizden bazılarını kendiniz taklit etmeniz için size ilham verdiğimizi umuyoruz.!