Şampanya ve tatlılar ile kendin yap ananas. Adım adım fotoğraf

Birine bir şişe şampanya ve şeker hediye etmek ister misiniz? Neden alışılmadık bir şekilde yapmıyorsun. Şampanyayı güzelce dekore etmek için deneyimli bir tasarımcı veya çiçekçi olmanıza gerek yok. En önemli şey doğru şekerleri seçmek ve sonra sadece hayal gücünüzü göstermek. Şampanya ve şekerlemelerle ananas yapmayı öğrenin ve kendi ellerinizle tatlı ve alkollü bir meyve yapmayı deneyin..

Şampanya ve tatlılar ile kendin yap ananas. Adım adım fotoğraf

Şekerden ananas yapmak için folyoya sarılmış normal yer mantarlarına ihtiyacınız olacak. Tatlıların ambalajının sarı veya kahverengi olması arzu edilir, yani ananas kabuğu gibi görünür. Bundan sonra, sarı bir kağıt alın ve aynı karelere kesin. Karelerin boyutu şekerlerin boyutuna bağlıdır..

Şekerden ananas yapmak için folyoya sarılmış normal yer mantarına ihtiyacınız olacak. Tatlıların ambalajının sarı veya kahverengi olması arzu edilir, yani ananas kabuğu gibi görünür. Bundan sonra sarı bir kağıt alın ve aynı karelere kesin. Karelerin boyutu şekerin boyutuna bağlıdır.

Ardından şekeri papirüs kağıdına yapıştırmak için bir tutkal tabancası kullanın. Şişeyi hemen yapıştırmaya başlayabilmeniz için bu boşlukların çoğunu hazırlayın. Şekerler folyoyu kapatmaya başlayana kadar alttan bir daire içinde şekerleri yapıştırmaya başlayın..

Sonra yeşil kağıt alın ve ananas yapraklarını kesin. Kağıdın yırtılmaması için birkaç kat katlanması tavsiye edilir..

Sonra yeşil kağıt alın ve ananas yapraklarını kesin. Kağıdın yırtılmaması için birkaç kat halinde katlanması tavsiye edilir.

Yapraklar hazır olduğunda, folyonun yapıştırıldığı şişenin boynuna yapıştırın..

Yaprakların ve tatlıların derzleri sicim ile süslenebilir. Ananasın hazır.

Yaprakların ve tatlıların derzleri sicim ile süslenebilir. Ananasın hazır.Şeker ve şampanyadan yapılan ananas

Kendi elinizle tatlılardan ananas nasıl yapılır

Bir şişe şampanya vermeyi planlamıyorsanız, ancak şekerleri alışılmadık bir şekilde sunmak istiyorsanız, bunları hazırlanmış bir köpük kalıba yapıştırmayı deneyin..

Bir şişe şampanya vermeyi düşünmüyorsanız, ancak şekerleri alışılmadık bir şekilde sunmak istiyorsanız, bunları hazırlanmış bir köpük kalıba yapıştırmayı deneyin.

Köpükten bir oval kesmeniz gerekir. Birkaç parça köpüğü koli bandıyla yapıştırabilirsiniz. Küçük parçacıklar ondan uçmayacağından ıslak köpükle çalışmak daha uygundur..

Köpük boşluğunun yeşil folyoya sarılması gerekecektir. Bu aşamada, gelecekteki ananasın şeklini düzeltebilirsiniz. Filmi bantla sarın. Üst kısımda egzotik bir meyvenin yapraklarını yapıştıracağımız özel bir kuyruk yapmanız gerekiyor..

Aspidistrayı (dekoratif şerit) alın ve ananasımız için yapraklarını kesin. Bundan sonra, onları meyvenin üstüne sabitleyin ve bantla süsleyin. Tüm iş parçasını çift taraflı bantla yapıştırmanız gerekir, ardından şekerler tutkal tabancası olmadan yapıştırılabilir..

Aspidistrayı (dekoratif şerit) alın ve ananasımız için yapraklarını kesin. Bundan sonra, onları meyvenin üstüne sabitleyin ve bantla süsleyin. Tüm iş parçasını çift taraflı bantla yapıştırmanız gerekir, ardından şekerler tutkal tabancası olmadan yapıştırılabilir.

Şimdi en ilginç aşamaya geçin – şekeri yapıştırın. Ananası güzelleştirmek için en baştan başlasan iyi olur.

Şimdi en ilginç aşamaya geçin - şekeri yapıştırın. Ananası güzelleştirmek için en baştan başlasan iyi olur.

Tüm şekerler yapıştırıldığında, şekerler arasındaki boşluklardaki kuyrukları şeker ambalajlarından gizlemek için tahta bir çubuk kullanın..

Tüm şekerler yapıştırıldığında, şekerler arasındaki boşluklardaki şeker ambalajlarından kuyrukları gizlemek için tahta bir çubuk kullanın.

Bir ananas daha hazır.

Bir ananas daha hazır.Çocuklar için ananaslı şeker

Böylece tatile iki ananas getirebilirsiniz: bir şampanya ve çikolata ile ananas yetişkinler için ve ikincisi – sadece çocuklar için tatlılardan yapılmıştır. Kendin yap el sanatları sadece güzel değil, aynı zamanda lezzetli de olabilir.