Anaokulunda yeni yıl el sanatları

İstisnasız tüm çocuklar güzel ve parlak el sanatları yapmayı sever. Ve özellikle bu çocuklar için pek çok zanaat fikri var. Ancak hepsi esas olarak daha büyük çocuklar için tasarlanmıştır. Ve okula gitmeyen çocukların bunu yapması çok zor. Ancak bugün bu yazıda bahçede yapılabilecek Yılbaşı el sanatlarını topladık. Tüm bu fikirlerin uygulanması çok basittir. Bu nedenle anaokuluna giden çocuğunuz onları severek yapacaktır..

Anaokulu için basit el sanatları.

Konilerden bahçeye el sanatları.

Koniler, el sanatları oluşturmak için en sık kullanılan doğal malzemedir. Gerçekten de, konilerden birçok ilginç el işi yapabileceksiniz. Özellikle balıksırtı yapmak için koniyi yeşile boyamak gerekir. Ayrıca, stand görevi görecek kalın kartona yapıştırılmalıdır. Ama ağacı süslemek hamuru toplara değer.

Bahçede kendin yap Noel zanaat

Ve cüceler yapmak için, zanaatın başı olacak koniye bir hamuru top takmalısınız. Tahta bir top da kullanabilirsiniz. Topa yüz özelliklerini çizdiğinizden emin olun. Hamuru bir şapka yapın ve komik bir cüceye sahip olacaksınız..

Anaokulunda yeni yıl el sanatları

Ayrıca, anaokulu için bir kardan adam kayakçısı yapmak için bir koniden çıkacak. Bunun için tomurcuğu beyaza boyamanız yeterlidir. Ürüne bir hamuru havuç takın. El sanatını keçeden yaptığımız bir eşarp ve kulaklıkla tamamlıyoruz..

anaokulunda kendin yap Noel el sanatları

Tutkaldan yapılmış balıksırtı.

Evde kurabiye kalıplarınız varsa, onlardan orijinal bir şeyler yaratabilirsiniz. Ofis yapıştırıcısı kullanın. Bir kalıba sıkın ve üzerine boncuklar ve boncuklar serpin. Şimdi Noel ağacının kuruduğu anı beklemeye değer. Böylece bahçedeki Noel ağacına güzel bir kolye yapabileceksiniz..

yeni yıl için basit el sanatları

Plastik bardaklardan Noel çanları.

Noel ağacı için bir sonraki kolye basit plastik bardaklardan yapılacak. Onları altın boya ile boyamalısın. Bundan sonra, çanlar kurumalıdır. Camın dibine şönil teli geçirip içeriden sabitliyoruz. Ve dışarıda bir döngü oluşturuyoruz. Zanaatın etrafına kırmızı bir saten kurdele bağla ve zilin hazır olacak.

noel zanaat ve anaokulu

Basit ve parlak balıksırtı.

Anaokulunu Yeni Yıl için dekore etmek için çocuğunuzla bir Noel ağacı yapın. Bunu yapmak çok basit. Bunu yapmak için renkli kağıttan 3 üçgen kesin. Bu ağacın temeli olacak. Şimdi Noel ağacımızı kağıt el sanatları ile süslüyoruz. Yapması çok kolaydır ve çocuğunuz kesinlikle böyle bir zanaat yaratma sürecini sevecektir..

anaokulunda Noel zanaat

Anaokulu için basit Noel ağaçları

Hacimli bir balıksırtı yapmak da çok kolay. Bunu yapmak için bir karton koni yaparız ve yeşil dairelerle yapıştırırız..

anaokulu için yılbaşı el sanatları

Koniyi bir zımba ile sabitlerseniz. Ve yeşil kum veya diğer unsurlarla süsleyin, ayrıca sevimli el sanatları da alabilirsiniz..

Anaokulu için kendin yap Noel el sanatları

Yeşil kartondan çocuklarla başka bir sevimli Noel ağacı yapılabilir. Sadece döndürün ve bir zımba ile sabitleyin. Şimdi sadece Noel ağacını süsle.

Anaokulu için yeni yıl el sanatları

Bir sonraki Noel ağacı şönil telden yapılmalıdır. Süslemeyi ve kolye takmayı unutmayın..

Anaokulu için kendin yap Noel zanaat

Uygulama – eldivenler.

Bir sonraki durumda, bir karton levha alıp çocuğun avuçlarını üzerine daire içine alıyoruz. Avuç içlerini düğmeler ve pamukla kesin ve süsleyin.

basit yılbaşı el sanatları

Plastik plakalardan yapılmış kardan adam.

Birkaç tek kullanımlık plakayı birbirine bağlarız. Üzerine yüz detaylarını ve diğer detayları yapıştırıyoruz. Kağıt manşonları el sanatlarına yapıştırmak unutulmaz.

anaokulu için yılbaşı zanaat

Eski bir koldan kar tanesi.

Silindiri birkaç parçaya kesin. Silindirin parçalarını tutkalla birbirine bağlayın. Sonra sprinkles veya parıltılarla süsleyin.

yeni yıl için anaokulunda el sanatları

Nihayet

Gördüğünüz gibi, anaokulu için DIY Yılbaşı el sanatları yapmak için sadece hayal gücünüzü açmanız gerekiyor. Çocuğunuzun el sanatları yaratmasına yardımcı olun. Elbette bu aktiviteyi sevecek ve tatil için Yeni Yıl niteliklerini yaratmaktan mutlu olacak..