Anaokulunu bilgi günü için dekore etmek için ne kullanılır

Dünyaca ünlü tatil – 1 Eylül veya bilgi günü ülkemizin her köşesinde kutlanmaktadır. Birçoğunun bildiği gibi, bu tatile önceden hazırlanmak gelenekseldir. Böyle bir tatilin bugün sadece okullarda kutlanmadığını belirtmekte fayda var. 1 Eylül’ün anaokullarında bile kutlandığı ortaya çıktı. Bu gün, eğitimciler çocuklarla yaratıcı dersler veriyor ve gelecekteki okul çocuklarını bu tatilin gelenekleriyle tanıştırmak için onlar için ciddi çizgiler düzenliyor. Ve bu gün çocukları büyülü bir atmosfere sokmak için anaokulu dönüştürülmektedir. Ve bu yazıda size 1 Eylül’de bir anaokulunu nasıl dekore edeceğinizi anlatmaya karar verdik. Fikirlerimizi kesinlikle beğeneceğinizi ve bu günkü çocukların bu tatille tam olarak tanışabileceklerini umuyoruz..

1 Eylül’de anaokulunda pencereleri süslüyoruz

Çocuklar anaokulu bahçesine girdiklerinde binanın pencerelerine dikkat ederler. Bu nedenle, bilgi gününde, önce süslenmeleri gerekir..

Anaokulunda pencereleri süslemek için ilginç bir seçenek sonbahar yapraklarıdır. Bu tür broşürler, yaratıcı bir derste bir grup öğrenciyle bile yapılabilir..

İş için aşağıdakileri hazırlamanız gerekir:

 • ince şeffaf film,
 • PVA tutkalı,
 • parlak renkli renkli polietilen,
 • boş albüm sayfası,
 • koyu işaretleyici ve basit kalem.

bilgi günü için anaokulu dekorasyonu

İlerlemek:

 1. Bu nedenle, bir yarının yaklaşık boyutlarını görmek için şeffaf film yarıya katlanmalıdır..
 2. Tutkal bir yarısına uygulanmalıdır..
 3. Bu yapıştırıcının üzerine bir renkli film tabakası döşenmelidir..
 4. Şimdi sarı kağıt filme.
 5. Kırmızı kağıt veya polietilen parçaları sarı kağıda veya polietilene yapıştırılmalıdır..
 6. Polietilenin diğer yarısı da yapıştırıcı ile kaplanmalıdır. Ardından kırmızı-sarı tabakayı bu yarımla kaplayın. Şimdi aplike ellerinizle düzeltilmelidir..
 7. Şimdi film kurumaya bırakılmalıdır..
 8. Film kururken, albüm sayfasında sonbahar yaprağının konturlarını bir kalemle çizmeye değer. Yaprak desenleri kesmeye değer.
 9. Bundan sonra, boşluklar sarı-kırmızı polietilen levhaya bağlanmalı ve bitmiş yaprağı ondan kesmelidir..

bilgi günü için anaokulu dekorasyonu1 Eylül'de bir anaokulu nasıl dekore ediliranaokulu nasıl dekore edilir bilgi günübilgi günü için anaokulu dekoru1 Eylül'de bir anaokulu nasıl dekore edilirbilgi günü için anaokulu nasıl dekore ediliranaokulunu bilgi günü için dekore etmek için ne kullanılır

bilgi günü anaokulu dekorasyonu

Bilgi günü için anaokulunda bir grup nasıl dekore edilir

Bu yayından 1 Eylül’de bir anaokulunu nasıl dekore edeceğinizi öğrenebilirsiniz. Burada ilginç dekorasyon fikirleri sunacağız. Balonsuz nasıl bir tatil hayal edebilirsiniz? Ve bir anaokulunu dekore etmek için ilginç bir fikir bulmak istiyorsanız, grubu 1 Eylül’de parlak renkli balonlarla süsleyin..1 Eylül'de bir anaokulu nasıl dekore edilir

Toplardan ilginç şekiller oluşturun ve onları çocukların nişanlandığı odalara yerleştirin..

Ve bu zaten bilgi günü için sınıfın dekorasyonu. Bak – bu çok harika bir fikir. Anaokulundaki çocuk masa ve sandalyelerini de aynı şekilde dekore edebilirsiniz. Ve tatilin bitiminden sonra bu topları evlerine götürebilecekler..

anaokulunda bir grubu süslemek için ne kullanılır

1 Eylül'de bir anaokulunu kendi ellerinizle nasıl dekore edersiniz

Anaokulunda bir grubu süslemek için parlak renkli kağıttan kesilmiş figürler kullanabilirsiniz. Örneğin, ebeveynlerle, bir anaokulunun koridoruna yerleştirilebilecek kadar parlak ve muhteşem bir kompozisyon oluşturabilirsiniz..

1 Eylül'de bir anaokulu nasıl dekore edilir

İlginç bir duvar kompozisyonunun başka bir örneği. Ayrıca treylerlerin üzerine hayatın kuralları olan bazı çizimler yerleştirmek mümkün olacak..

kendin yap bahçe dekoru

Ve işte bir anaokulunun duvarlarını dekore etmek için başka bir ilginç seçenek. Ancak böyle bir kompozisyon oluşturmak için gelecekteki birinci sınıf öğrencilerinin tüm fotoğraflarını önceden toplamaya değer..

Bilgi gününde kendin yap anaokulu dekorasyonu

Ayrıca grubun duvarlarına “1 Eylül’den itibaren” yazıtları yerleştirmeye değer..

bilgi günü için anaokulu nasıl dekore edilir

anaokulunu bilgi günü için dekore etmek için ne kullanılırVe bu sevimli kalemler ayrıca herhangi bir anaokulu için değerli bir dekorasyon olabilir..

anaokulunda bir grup nasıl dekore edilir

Nihayet

Bu yazıda, Bilgi Günü için anaokulunuzu dekore etmek için ne kullanacağınızı anlatabildik. İlginç fikirlerimizin, 1 Eylül’de anaokulundaki grubu daha parlak ve daha ilginç hale getirmenize yardımcı olacağını umuyoruz. Ve tatildeki çocuklar büyülü atmosfere dalabilecek ve biraz daha yaşlı olabilecekler..

Bu makalenin sonunda, tatillerde herkese hediye vermenin geleneksel olduğu söylenmelidir. Bu nedenle, bu günde okul öncesi çocuklara yaratıcılık derslerinde aktif olarak kullanacakları çeşitli kırtasiye malzemeleri verin..