telefon kılıfı nasıl yapılır

Günümüzde modern bir insanın hayatı cep telefonu olmadan imkansızdır. Nitekim birinci sınıf öğrencilerinde bile cep telefonları görülmektedir. Birçok kişi, telefonunu güvenli bir şekilde saklamak için özel kılıflar kullanır. Ancak bu yazımızda telefonunuza kılıf almamanızı öneriyoruz. Bugün sizi kendin yapmaya davet etmek istiyoruz. Elbette böyle bir süreç size olumlu duygular verebilir. Genel olarak, bir telefon kılıfından ne yapacağınızı bilmek istiyorsanız, bu makaleyi dikkatlice okuyun. Elbette, burada kendiniz için birçok ilginç bilgi bulacaksınız..

Telefon kılıfı ne yapılır

Örme kapaklar.

Günümüzde birçok insan örgü bağımlısı olmuştur. Örme eşyaların ve diğer aksesuarların popülerliğini hiçbir zaman kaybetmeyeceği söylenmelidir. Bu nedenle, kendin yap davası harika görünecek. Sadece beğendiğiniz modeli seçin, iplik satın alın ve çevrenizdeki herkesin ilgisini çekecek eşsiz bir ürünü örmeye başlayın. Kapağı sadece şişle değil, tığ işi ile de örebileceğinizi unutmayın. Aşağıda sizler için birbirinden şirin iplik kılıf modellerini vereceğiz. Burada sadece basit modeller değil, aynı zamanda yaratılması çok çalışmak zorunda kalacak ilginç durumlar da var..

evde güzel bir telefon kılıfı nasıl yapılır

evde kendi elinizle bir kapak ne yapılır

telefon kılıfı yapmak için ne kullanılabilir

hızlı bir şekilde bir telefon kılıfı ne yapılır

telefon kılıfı nasıl yapılır

kendi ellerinizle telefon kılıfı yapabileceklerinizden

evde kendi elinizle bir kapak ne yapılır

DIY telefon kılıfı

Deri artıkları kapakları. 

Bu makale, bir telefon kılıfının neyden yapılabileceğini size bildirecektir. Yukarıda size telefonu kendi elinizle kolayca bağlayabileceğinizi söylemiştik. Ancak kendi elinizle bir telefon yapmanın tek yolu bu değil. Gereksiz cilt artıklarınız varsa, bunları ilginç bir ürün oluşturmak için kullanın..

Bu nedenle, bir kapak oluşturmak için şunları hazırlamanız gerekir:

 • bız, makas, iğne, yüksük, kurşun kalem ve cetvel;
 • fermuar;
 • korsaj bandı.

İlerlemek:

 1. Deri artıkları kapağı şık bir çözümdür. Bu yüzden kendin yapmaya çalış..
 2. Öncelikle telefonunuzun ölçülerini almalısınız. Bundan sonra, hesaplamalara göre bir kalıp yapmaya değer..
 3. Artık gelecekteki detayların konturlarının cilde uygulanması gerekiyor. Bu içten dışa hatasız yapılmalıdır. Daha sonra kesmeye başlıyoruz.
 4. Daha sonra elimize bir bız alıp dikiş için kullanılacak delikler açıyoruz. Daha sonra parçaları dikkatli bir şekilde ip yardımıyla sabitliyoruz..
 5. Kapak hazırsa, dekore edilmesi gerekir. Bunu kendi takdirinize bağlı olarak yapabilirsiniz. Dekoratif bir düğme veya toka burada çalışacaktır. Dekoratif dikiş de kullanabilirsiniz..
 6. Çalışmanın sonunda, telefonu deri kılıfından kolayca çıkarmanıza yardımcı olacak bir korsaj halkası yapmaya değer..

evde güzel bir telefon kılıfı nasıl yapılır

kendi ellerinizle güzel bir telefon kılıfı nasıl yapılır

Kumaş kapak.

Hala hızlı bir şekilde nasıl telefon kılıfı yapacağınızı bilmiyorsanız, bu makale size en önemli şeyleri bildirecektir..

Bir kumaş örtü yapmaya karar verirseniz, o zaman bir parça parlak kumaş bulmalısınız. Dekorasyon ve kordonlar için boncuk bulmaya da değer..

İlerlemek:

 1. Kumaştan her şeyden önce bir çanta dikmelisiniz..
 2. O zaman çantanın üst kısmını sıkıştırmaya ve dantel için bir büzme ipi yapmaya değer. Bu deliğe sıkı bir dantel yerleştirin..
 3. Eh, şimdi kapak dekore edilebilir. Burada hayal kurabilir ve orijinal bir şeyler yapabilirsiniz..

dava nasıl yapılır

Boncuklu kılıf.

Muhtemelen her modern moda kadını, diğerlerinin kalabalığından sıyrılmak ister. Bu nedenle, bu tür kızlar kesinlikle modaya uygun boncuklu örtüleri takdir edeceklerdir. Bu tür kapaklar farklı versiyonlarda yapılabilir. Ve her durumda, kendiniz için bu ürünün ideal versiyonunu bulabilirsiniz..

telefon kılıfı yapmak için ne kullanılabilir

güzel bir telefon kılıfı nasıl yapılır

telefon kılıfı ne yapılır

Kauçuk kapaklar.

Lastik bantlar bugün hala popüler. Lastik bantlardan insanlar, çekiciliği ve parlaklığı ile herkesi memnun eden çeşitli gizemler yaratır. Lastik bantlardan yapılan kapaklar farklıdır. Ve burada eğlenceli yaratıcılık için bazı orijinal fikirler veriyoruz..

kendi elinizle bir telefon kılıfı nasıl yapılır

evde telefon kılıfı nasıl yapılır

kendi elinizle hızlı bir şekilde telefon kılıfı nasıl yapılır

Nihayet

Yaratıcılığı seviyorsanız. Orijinal ürünler yaratmayı seviyorsanız, kesinlikle kendi ellerinizle bir telefon kılıfı yapmalısınız. Bu makaleden güzel bir telefon kılıfı yapmayı öğrenebildiniz. Bu nedenle, size tam bir mutluluk getirecek orijinal kapaklar yaratın ve yaratın..