Düzenli bir tarak teli yardımıyla saç stilinize şekil verebilirsiniz.

Her kız, önemli bir toplantıya acilen gitmesi gereken bir durumdaydı ve kafasını yıkayacak zamanı yoktu. Kirli bir kafa ile nasıl çekici görünebilirim? Bu yazımızda neler yapabileceğinizden bahsedeceğiz. kirli saçlar için saç modelleri. Sadece 10-15 dakika içinde, kendiniz kafanıza bir şeyler koyacak ve kendi ellerinizle güzel bir şekillendirme yapacaksınız..

Backbrush - yıkanmamış saçlar için ilk yardım

Backbrush – yıkanmamış saçlar için ilk yardım

Yıkanmamış saçın hızla hacmini kaybettiği ve “buz sarkıtları” gibi sarktığı bir sır değil. Saç stilinize, taraklı olağan tel yığını yardımıyla şekil verebilirsiniz. Ardından saçınızı topuz veya at kuyruğu şeklinde toplayın. Polar sayesinde yıkanmamış bir kafanız olduğu görülmeyecektir. Farklı uzunluklardaki telleri bu şekilde gizleyebilirsiniz, ancak bunu kötüye kullanmayın, çünkü yapağı saçın yapısını olumsuz etkiler..

Kirli saç fotoğrafı için saç modelleri, kendin yap

Islak saç efekti nasıl oluşturulur

Uzun yolculuklarda saçlarınız çok kirli olsa bile, köpük imdadınıza yetişecektir. Saçınızın tüm uzunluğuna uygulayın ve ardından bukleler oluşturmak için fönleyin veya bir difüzör kullanın. Kıvırcık veya hafif kıvırcık bukle sahiplerinin yıkanmamış saçlarda bile köpük yardımıyla bukleler yapması çok daha kolaydır..

Saçınız düzse veya çok uzun değilse, bir köpük kullanarak düzleştirin ve geriye doğru tarayın.

Saçınız düzse veya çok uzun değilse, düzleştirmek için köpük kullanın ve geriye doğru tarayın. Bir at kuyruğu bağlayabilir veya bir kabuk yapabilirsiniz, düzleştirilmiş saç modeli ise oldukça kadınsı ve zarif görünecek..

Yıkanmamış saçlar için kabuk saç modeli

Deniz kabuğu saç modeli

Bu, hem yetişkin kadınların hem de kızların kendi başlarına yapabilecekleri en popüler saç stillerinden biridir. Oldukça basit bir şekilde yapılır: saçı bir kabuğa bükmeniz ve saç tokası veya saç tokası ile sabitlemeniz gerekir. Telleri ikiye böler ve her birini bükerseniz, çift bir kabuk elde edersiniz..

Kozmetik mağazalarında satılan hazır silindirlerde kabuklar orijinal görünüyor

Kabuklar, kozmetik mağazalarında satılan hazır silindirlerde orijinal görünüyor. Kirli saçları, saç tellerini patlamalardan bükerek ve geri sararak gizleyebilirsiniz. Yunan saç modelleri benzer şekilde yapılır..

Kirli saçlar için saç aksesuarlarıKirli saçlar için saç aksesuarları

Ayrıca okuyun: Aceleyle moda saç modelleri

Kirli saçlar için saç aksesuarları

Patlamalarınız varsa, eşarplı saç modelleri orijinal görünecektir. Patlamalar en kısa saç olduğundan, yağlılıkları en belirgindir. Fırsatınız varsa, en azından patlamaları yıkamaya çalışın, değilse, bıçaklanması veya bir şekilde gizlenmesi gerekecektir. Eşarplı saç modelleri, toplanmış veya gevşek saçlarda orijinal görünüyor. Ayrıca kısa saç sahipleri için gerçek bir kurtuluş olacaklar..

Patlama varsa, eşarplı saç modelleri orijinal görünecek

Saç için çiçekli çeşitli saç tokaları veya saç bantları kirli saçları gizlemeye yardımcı olacaktır. En beklenmedik anda yardımcı olacak çeşitli aksesuarları kendiniz yapabilirsiniz..

Yararlı bir video izleyin: Dağınık Saçlar İçin Saç Modelleri

Artık kirli saçlar için kendi ellerinizle farklı saç modelleri yapabileceğinizi biliyorsunuz, asıl mesele bir tarak ve çeşitli saç tokalarına sahip olmak..