Yeni başlayanlar için kendin yap deri çiçekler, ana sınıf

Deri, acemi bir zanaatkarın bile çalışabileceği iğne işi için en uygun malzemelerden biridir. Bu yazıda yeni başlayanlar için bir ana sınıf bulacaksınız, deriden çiçek nasıl yapılır kendin Yap. Eski deri şeyleri atmak için acele etmeyin, çünkü oldukça orijinal el sanatları yapabilirler..

Ayrıca Okuyun: Balon Çiçekleri Nasıl Yapılır

Deriden basit bir çiçek nasıl yapılır

Bir çiçek yapmaya başlamadan önce aşağıdaki malzemeleri hazırlayın:

  • deri parçaları
  • makas
  • kalem, cetvel
  • cımbız
  • tutkal tabancası
  • mum ve kibrit

Bir kağıt parçası üzerinde gelecekteki çiçek için bir desen yapmanız gerekecek, aksi takdirde ürün özensiz olacaktır. Yaprakları aynı boyutta yapmak için bir pusula veya madeni para kullanın. İlk üç yaprağın aynı olması çok önemlidir..

Bir kağıt parçası üzerinde gelecekteki çiçek için bir desen yapmanız gerekecek, aksi takdirde ürün özensiz olacaktır.

İş parçası hazır olduktan sonra deriye aktarabilir ve kesebilirsiniz. Kesintileri neredeyse sonuna kadar yapın, sonra gül oldukça gür olacak..

İş parçası hazır olduktan sonra deriye aktarabilir ve kesebilirsiniz. Yarıkları neredeyse sonuna kadar yapın, sonra gül çıkacak d

Şimdi bir mum alevi kullanarak yapraklara uygun bir şekil vermeniz gerekiyor. Süet kullanıyorsanız, deri tarafı ateşe doğru çevirin. Kömürleşmemesi için cildi ateşe çok yaklaştırmamak önemlidir..

Şimdi bir mum alevi kullanarak yapraklara uygun bir şekil vermeniz gerekiyor. Süet kullanıyorsanız, deri tarafı ateşe doğru çevirin. Kömürleşmemesi için cildi ateşe çok yaklaştırmamak önemlidir.

Bir ruloya sarılması gereken hafif kavisli yaprakları olan bir kurdeleniz var. Yaprakları sendeleyecek şekilde katlamaya çalışın..

Bir ruloya sarılması gereken hafif kavisli yaprakları olan bir kurdeleniz var. Yaprakların döşenmesi için katlamaya çalışın

Bundan sonra, çiçeği bir iğne veya saç tokası ile tabana sabitleyin. Şimdi iş parçasını ters çevirin ve altından tutkal veya silikonla iyice yapıştırın. Tutkal kuruduktan sonra saç tokasını çıkarabilirsiniz, tomurcuk iyi tutacaktır..

Bundan sonra, çiçeği bir iğne veya saç tokası ile tabana sabitleyin. Şimdi iş parçasını çevirin

Ayrı olarak bir yoncayı boşaltın ve cilde aktarın. Aynı şekilde, mumun üzerindeki kenarları hafifçe katlanacak şekilde işleyin..

Ayrı olarak bir yoncayı boşaltın ve cilde aktarın. Aynı şekilde, mumun üzerindeki kenarları hafifçe katlanacak şekilde işleyin.

Ardından, zanaattaki kusurları gizlemek için yoncayı tomurcuk tabanına yapıştırmanız gerekir. Deriden bir anahtarlık yapmak istiyorsanız, halkayı yonca ile yapıştırın..

Ardından, zanaattaki kusurları gizlemek için yoncayı tomurcuk tabanına yapıştırmanız gerekir. Anahtarlık yapmak istiyorsanız ve

Bu kendin yap deri çiçekler ayakkabı, çanta veya kıyafetleri süslemek için kullanılabilir. Bu tür güllerle saç tokası veya lastik bant yapmaya çalışın ve arkadaşınıza veya annenize verin.. Bir ana sınıfta yeni başlayanlar için kendin yap deri çiçekler yapmak oldukça basittir. Basit çiçek yapmayı öğrendikten sonra, küçük elementlerden oluşan daha karmaşık olanları deneyin. Hayal gücünüzü gösterin, o zaman eski ve gereksiz şeylere ikinci bir hayat verebilirsiniz..