Her yaştan ve milletten moda kadınları için bir diğer acil sorun, eski kıyafetlerden yapılmış bir çantadır.

Yıllarca dolapta saklanan, artık ihtiyaç duyulmayan kıyafetlerden ne kadar faydalı şeyler yapılabileceğini biliyor musunuz??

Hayal gücünüzü çalıştırarak, en sevdiğiniz kot pantolon, tişört veya gömleğinize ikinci bir hayat vermekle kalmayacak, aynı zamanda yeni bir orijinal giysi veya iç mekan parçası elde edeceksiniz.!

Örneğin, eski, gergin ama sevilen bir kazaktan dekoratif yastıklar için yastık kılıflarını kendi ellerinizle dikebilirsiniz:

Eski kıyafetlerden kendin yap el işleri

Çok fazla iş ve zaman almayacak, sadece gelecekteki yastığın boyutuna karar vermek, süveteri kareler veya dikdörtgenler halinde kesmek ve dikişleri zımparalamak yeterli. Bir süveterden bir yastık kılıfını çıkarmayı ve giymeyi kolaylaştırmak için, bir tarafa bir fermuar dikmenizi veya düğmelerle düzgün ilmekler yapmanızı öneririz..

Ayrıca çeşitli parçalardan ve artıklardan mutfak için kancalar dikebilirsiniz:

Ayrıca çeşitli parçalardan ve artıklardan mutfak için kancalar dikebilirsiniz.

Her renkteki eski kot pantolon bu amaç için mükemmeldir – kalın kumaş, elleriniz için gerekli korumayı sağlayacaktır. Böylece eski kotları karelere, dikdörtgenlere böldük, önceden planlanmış bir sıraya koyduk ve … sadece diktik. Patchwork tekniğinde kendini daha önce denemiş olanlar bu yönde gelişmeye devam edebilirler..

Ancak eski bir favori tişört veya tişörtten hafif, rahat, dayanıklı ve orijinal bir alışveriş çantası dikebilirsiniz:

Ancak eski bir favori tişört veya tişörtten hafif, rahat, dayanıklı ve orijinal bir alışveriş çantası dikebilirsiniz.Eski kıyafetlerden kendin yap el sanatları, fotoğraf

Bunun için ne gerekli? Sadece biraz! En sevdiğimiz tişörtümüzü katlıyoruz, böylece kayışlar el rolünü oynamaya başlıyor, ardından tişörtün altını düzeltip hizalamanız ve içten dışa dikmeniz gerekiyor..

Çanta hazır! AMA … gerçekten istiyorsanız, onu biraz süsleyebilir ve çantanıza biraz çekicilik verebilirsiniz. Bunun için çeşitli malzeme ve araçlar kullanabilirsiniz! En basit şey, torbanın orta kısmında bir dama tahtası deseninde 1.5-2 cm’lik tek tip ve eşit segmentleri çizmek ve ardından bunları makasla dikkatlice kesmektir. Ayrıca kurdeleler, yapay elmaslar, fiyonklar ve çok daha fazlası yardımınıza gelebilir..

Her yaştan ve milletten moda kadınları için bir diğer acil sorun da çanta! Kot pantolon söz konusu olduğunda eziyet başlar: sığmaz, iyi görünmüyor, o zaman başka ne sebep var ki uygun çanta yok! Derhal ve tereddüt etmeden dolaba girmenizi ve orada eski yıpranmış kot pantolonları bulmanızı, acımasızca “bacaklarını” kesmenizi, gerisini hizalamanızı ve dikmenizi öneririz! Yeni kot çanta neredeyse hazır. Şimdi düşünebilirsiniz: ya eski kemeri pantolonun kemerindeki koşum içinden çantanın sapı çıkacak şekilde geçirin ya da sadece bacaklardan şeritler kesin, dikin, dikin ve dikiş yapın. naneli çanta ve – şey hazır!

Her yaştan ve milletten moda kadınları için bir diğer acil sorun, eski kıyafetlerden yapılmış bir çantadır.

Ortada en sevdiğiniz gömlek, etek, bluzdan basma bir alt dikebilir, kemerinize modası geçmiş bir eşarp bağlayabilirsiniz – özel bir kot çanta hazır! Kot pantolonunuzun altına ne giyeceğinizi seçmekte artık sorun yok.

Pekala, şimdi kendimize kolay, rahat ve sıcak olmayan bir yazlık hafif kıyafet yapalım. Bunu yapmak için, aynı dolapta tüm eski yazlık kot pantolonları bulmanız ve pantolonlarını istediğiniz yükseklikte çıkarmanız ve kesmeniz yeterlidir. Katı bir stili seviyorsanız, kesimleri sıkıştırın ve bir daktiloda dikin ve stiliniz sokak stiliyse, hiçbir şey yapmanıza gerek yok, şortların kesilmemiş kenarları hafifçe kırışacak ve “resimsel” bir görünüm yaratacaktır. ” karışıklık.

Pekala, şimdi kendimize kolay, rahat ve sıcak olmayan bir yazlık hafif kıyafet yapalım.

Şortlar bitti, hadi tişörte geçelim. Normal bir tişört alıyoruz, göbeğin hemen üstüne bir çizgi çiziyoruz ve ondan 2 cm’lik tek tip şeritler çekmeye başlıyoruz.Sonra yarasayı elimize alıyoruz, bu şeritleri saçak yapmak için kesiyoruz. Ve şimdi çok heyecan verici bir işimiz var, makrome gibi dokumak! İki bitişik şerit alırız, onları bir düğüme bağlarız, sonra sonraki ikisini ve böylece ilk sıranın tamamında. İkinci sıraya gidiyoruz ve tüm eylemleri düğümlerle, ancak bir dama tahtası düzeninde tekrarlıyoruz. Düğümleri, düğümden şeridin uzunluğu 2 veya 3 cm olacak şekilde düğümleriz, ancak hepsi aynıdır. Böylece, elin hafif bir hareketi ile eski gereksiz şeyler yeni ve favori el sanatlarına dönüşür.!