DIY masa oyunları. Fikirler ve fotoğraflar

Masa oyunları özel eğitim veya herhangi bir özel beceri gerektirmez. Gürültülü bir şirkette boş zaman geçirmek için idealdir ve unutulmaz bir zaman geçirmenize yardımcı olur. Bugün mağazalarda çocuklar ve yetişkinler için çok sayıda farklı oyun bulabilirsiniz, ancak bazen maliyetleri beklenenden çok daha yüksektir. size sunuyoruz kendi ellerinizle çocuklar için masa oyunları yapın.

Masa oyununun aileyi birleştirmeye yardımcı olacağını, mantıklı düşünmeyi öğreteceğini ve çocuğunuzun gelişimini olumlu yönde etkileyeceğini unutmayın..

Masa Oyunu Fikirleri

Domino yapmak için 28 fişe ihtiyacınız var. Onlar için malzemeyi kendiniz seçebilirsiniz. Görüntünün nokta şeklinde uygulandığı aynı çakıl taşlarını kullanmak en uygunudur..

Keçeden yapılan dominolar orijinal görünecek. Bu malzemenin avantajı, kenarların işlenmesine gerek olmamasıdır. Noktalar işlenebilir veya bir işaretleyici ile uygulanabilir.

Domino yapmak için 28 fişe ihtiyacınız var. Onlar için malzemeyi kendiniz seçebilirsiniz. Görüntünün nokta şeklinde uygulandığı aynı çakıl taşlarının kullanılması en uygunudur.

5 yaşından küçük çocukların domino oynayamayacaklarını varsaymayın. Onlar için farklı yan renklere sahip DIY çipleri yapabilirsiniz. Bu yongaların karton veya dondurma çubuklarından tasarlanması kolaydır..

5 yaşından küçük çocukların domino oynayamayacaklarını varsaymayın. Onlar için farklı yan renklere sahip DIY çipleri yapabilirsiniz. Bu cipsleri karton veya dondurma çubuklarından yapmak kolaydır.

Ayrıca okuyun: Çocuklar için kendin yap masa oyunları

Satranç ve dama, hafızanızı, mantığınızı ve yaratıcılığınızı geliştiren en iyi oyunlardan bazılarıdır. Bu oyunlar için koli bandı veya scotch bant ile bir alan bile oluşturabilirsiniz..

Satranç ve dama, hafızanızı, mantığınızı ve yaratıcılığınızı geliştiren en iyi oyunlardan bazılarıdır. Bu oyunlar için koli bandı veya scotch bant ile bir alan bile oluşturabilirsiniz.

Karelerle keçe bulursanız, alanı kesin. Veya kumaş kareler dikin. Dama tahtası yapmanın başka bir yolu, sert bir yüzeyi kendinden yapışkanlı yapıştırmak ve ardından çerçeveyi çizmek ve kareleri kesmektir..

Dama tahtası yapmanın başka bir yolu, sert bir yüzeyi kendinden yapışkanlı yapıştırmak ve ardından çerçeveyi çizip kareleri kesmektir.

Demir şişe kapakları, dama tahtası olarak veya yumurta tepsilerinden cips yapmak için idealdir. Bunu yapmak için karton yumurta tepsileri satın almanız ve hücrelere kesmeniz gerekir. Onları renklendirin ve süsleyin ve orijinal dama hazır. Bu tür çiplerle uğraşamayacak kadar tembelseniz, normal düğmeleri kullanın..

Bir başka ilginç oyun da görsel hafızanın geliştirilmesine yardımcı olacaktır. Onun için aynı resimleri karton veya kağıttan yapılmış yongalara seçmeniz veya çizmeniz gerekiyor. Bu talaşlar düz bir yüzeye yüzleri yukarı bakacak şekilde serilir ve sonra ters çevrilir. Amaç, mümkün olduğu kadar çok resmi hatırlamak ve aynı resimleri açmaktır..

Bir başka ilginç oyun da görsel hafızanın geliştirilmesine yardımcı olacaktır. Onun için aynı resimleri karton veya kağıttan yapılmış yongalara seçmeniz veya çizmeniz gerekiyor. Bu talaşlar düz bir yüzeye yüzleri yukarı bakacak şekilde serilir ve sonra ters çevrilir. Amaç, mümkün olduğu kadar çok resmi ezberlemek ve aynı olanları açmaktır.

Topun yan kenarlar arasında yuvarlandığı labirentleri unutmayın. Uygun bir kutunuz varsa, böyle bir labirent yapmak zor olmayacaktır..

Topun yan kenarlar arasında yuvarlandığı labirentleri unutmayın. Uygun bir kutunuz varsa, böyle bir labirent yapmak zor olmayacaktır.

Kendin Yap masa oyunu fikirleri çok fazla. Kendi oyunlarınızı oluşturarak tüm ailenizle birlikte mevcut oyunları yükseltebilirsiniz. Ailenizle bir masa oyununda geçirdiğiniz zamanın, boş zamanınızı geçirmenin en ödüllendirici yolu olduğunu unutmayın..

oyunlar için fikirler

Kendi elinizle masa oyunları için birçok fikir var. Kendi oyunlarınızı oluşturarak tüm ailenizle birlikte mevcut oyunları yükseltebilirsiniz. Ailenizle bir masa oyununda geçirdiğiniz zamanın, boş zamanınızı geçirmenin en ödüllendirici yolu olduğunu unutmayın.

masa oyunları kendin yap photo

kendin yap krettik ayak parmağı

kendi elleriyle karmaşık çocuk masa oyunları

masa oyunları fikirleri nasıl yapılır