Plastik bir tuval üzerine nakış, fotoğraflı bir ana sınıf

Eşsiz el sanatları yapabilmek için nakışınızın sertliğini nasıl artıracağınızdan emin değil misiniz? Artık karton kullanmanıza gerek yok çünkü plastik bir kanvas var. Çapraz dikiş için kumaşın dokusunu doğru bir şekilde simüle eden sentetik bir malzemedir.. Ana sınıfa sahip plastik bir tuval üzerine nakış – birçok ihtiyaç sahibi kadının sevdiği bir yenilik.

Neden plastik bir tuval üzerine nakış

Nakış, belirli beceriler gerektiren oldukça özenli bir iştir. Geleneksel bir kasnak üzerindeki nakıştan farklı olarak, plastik bir kanvas üzerine nakışın yadsınamaz avantajları vardır:

  1. Kenarlar kırılmaz.
  2. Ürünler daha dayanıklıdır.
  3. Çember kullanmaya gerek yok.
  4. İpli ve saten kurdeleli nakışlar için uygundur.
  5. Hacimli DIY nakış el sanatları yaratmanıza izin verir.

Plastik tuval bugün herhangi bir zanaat mağazasından satın alınabilir. Aynı zamanda, bazı boşluklar şeklinde seçebilir, metre cinsinden rulo halinde veya A4 yaprak formatında satın alabilirsiniz. Çok sert bir tuvale ihtiyacınız varsa

Plastik tuval bugün herhangi bir zanaat mağazasından satın alınabilir. Aynı zamanda, bazı boşluklar şeklinde seçebilir, metre cinsinden rulo halinde veya A4 yaprak formatında satın alabilirsiniz. Çok sert bir tuvale ihtiyacınız varsa, plastik bir tane seçin ve güçlü sertliğin gerekli olmadığı el sanatları için vinil tuval uygundur. Plastik kanvasın farklı renklerde olabileceğini lütfen unutmayın, bu nedenle zanaat fikrini dikkate alarak seçin.

Fotoğraflı plastik bir tuval üzerine adım adım nakış ana sınıfı

Orijinal bir çanta istiyorsanız, aynı motiflerden yapmaya çalışın. Altıgen şeklinde plastik bir kanvas alın, doğru ipliği bulun ve işlemeye başlayın. Tuvalin iplik renginde seçilmesi ve çift iplikle oyalanması tavsiye edilir, o zaman boşluk olmaz ve çanta mağazadan daha kötü olmaz.

Orijinal bir çanta istiyorsanız, aynı motiflerden yapmaya çalışın. Altıgen şeklinde plastik bir kanvas alın, doğru ipliği bulun ve işlemeye başlayın. Tuvalin iplik renginde seçilmesi ve çift iplikle oyalanması tavsiye edilir, o zaman boşluk olmaz ve çanta m'den daha kötü olmaz

Düzgün bir çiçek yaprağı oluşturmak için plastik kanvas üzerine üstten işlemeye başlayın. İlk yaprağı işledikten sonra ikinciye geçebilir ve çiçek hazır olana kadar bir daire içinde devam edebilirsiniz..

Düzgün bir çiçek yaprağı oluşturmak için plastik kanvas üzerine üstten işlemeye başlayın. İlk yaprağı işledikten sonra ikinciye geçebilir ve çiçek hazır olana kadar bir daire içinde devam edebilirsiniz.

Torbanın dış hatlarını kontrast ipliklerle doldurmaya başlayın. Nakış ilkesi, tüm motifi yavaş yavaş dolduran eşkenar dörtgenlerin işlenmesine dayanmaktadır..

Torbanın dış hatlarını kontrast ipliklerle doldurmaya başlayın. Nakış ilkesi, tüm motifi yavaş yavaş dolduran eşkenar dörtgenlerin işlenmesine dayanmaktadır. Rulmanlarınızı almak için çantayı önceden tasarlayın

Kaç motife ihtiyacınız olduğunu bulmak için çantanın ön tasarımını yapın. Motiflerin kenarları beyaz iplikle veya arka planla aynı şekilde kesilebilir..

Kaç motife ihtiyacınız olduğunu bulmak için çantanın ön tasarımını yapın. Motiflerin kenarları beyaz iplikle veya arka planla aynı şekilde kesilebilir.

Şimdi geriye plastik bir kanvas üzerine nakışlı bir motifi aralarına dikmek ve bir çanta oluşturmak kalıyor..

kanvas fotoğraf

Plastik şişelerden yapılabilen ve ayrıca iplikle kesilebilen kolları ayrı olarak dikin.

Şimdi geriye plastik bir kanvas üzerine nakışlı bir motifi aralarına dikmek ve bir çanta oluşturmak kalıyor. Plastik şişelerden yapılabilen kulpları ayrı dikin ve ayrıca

Ayrıca okuyun: Fotoğraflı yeni başlayanlar için kurdele nakışı

Bu ana sınıfa göre plastik bir tuval üzerine nakış, acemi iğne kadınları için bile çalışacaktır. Yeni malzemelerle deneyler yapın ve kendin yap zanaatınızı geliştirin.