Lastik bantlardan dokuma Lumigurumi: köleler, midilliler ...

Lumigurumi, iğne oyasında amigurumi’ye çok benzeyen yeni bir yön. Tığ işi sevenler çok iyi bilirler ki amigurumi iplerden çeşitli figürlerin örülmesidir. Bugün, Rainbow Loom lastik bantlarının popülaritesi sayesinde, iğne kadınları iplik yerine bunları kullanmayı denemeye başladı. Lumigurumi yönü bu şekilde ortaya çıktı. Bu yazıda size lastik bantlardan kendi elinizle hangi oyuncakları örebileceğinizi anlatacağız..

Lastik bantlardan bir köle nasıl örülür

Kauçuk midilli nasıl örülür

El yapımı bir lastik at, sevdikleriniz için iyi bir hediye olacaktır. Ayrıca bir çocuk odasını süsleyecek bir anahtarlık veya hatıra olarak kullanılabilir. Bugün birçok çocuk pembe bir midilli hakkında bir çizgi film izliyor, bu yüzden bir sakız zanaat onlar için satın alınan oyuncakların yerini alacak. Lumigurumi tekniğini kullanarak lastik bantlardan oyuncak yapmak için profesyonel bir makineye sahip olmanıza gerek yok. Ana şey sabırlı olmaktır, ancak hem sapan hem de çatal üzerinde örebilirsiniz..

Yararlı bir video izleyin: At. Lastik bantlardan rakamlar

Makinedeki lastik bantlardan midilli

Midillileri kendi ellerimizle örün

Piyasada bir çok #My_Little_Pony oyuncağı var ama şimdi detaylı video sayesinde onları kendiniz yapabilirsiniz. Lastik bantlı at koleksiyonu, Rainbow Loom’dan dokumaya da katılabilecek hem erkek hem de kız çocuklarına hitap edecek. Herhangi bir el işi çocuğun gelişimine katkıda bulunur, bu nedenle bugün ebeveynler dokuma kitleri satın almaktan ve çocuklarına temel bilgileri öğretmekten mutluluk duyarlar..

Lastik bantlardan Mickey Mouse nasıl yapılır?

Mickey Mouse, ana karakteri tüm dünyada tanınır hale getiren oldukça popüler bir çizgi filmdir. İlk bakışta, bu sıradan bir faredir, ancak birçoğu onu çocuklukla ilişkilendirir. Günümüzde Mickey Mouse’un yerini yavaş yavaş başka oyuncaklar aldığı için mağazalarda bulmak zor ama Rainbow Loom lastik bantlarla kendiniz yapabilirsiniz..

Yararlı bir video izleyin: Lastik Bant Mickey Mouse

Bir tezgahta Mickey Mouse nasıl örülür

Lastik bantlardan Mickey Mouse yapımı

Walt Disney karakterleri detaylı videolar ile raflarınızda hayat bulabilir. Artık oyuncaklar sadece örülmekle kalmıyor, aynı zamanda bilezikler için elastik bantlardan da dokunabiliyor. Oyuncakları sevmiyorsanız, ortasında çizgi film karakterlerinin bulunacağı bilezikleri örmeye çalışın. Mickey Mouse nasıl örülür videoyu izleyin.

Lastik bantlardan bir köle nasıl örülür

Bugün Minyonlarla ilgili çizgi film sadece çocuklar tarafından değil yetişkinler tarafından da beğeniliyor. Lastik bant köleleri, bir anahtarlık olarak veya bir çocuk odasını süslemek için kullanılabilir. Lastik bantlardan kölelerin görüntüsü ile bir telefon kılıfı bile dokunabilir. Ana şey sarı ve mavi lastik bantları stoklamaktır..

Gökkuşağı Tezgahı MİNYON

Lastik bantlardan yapılmış neşeli minion anahtarlık

MONSTER TEIL makinesinde MINION anahtarlık

Kölelerin veya küçük hacimli bir figürün olduğu bir bilezik orijinal görünecek. Lastik bant minionunun nasıl yapılacağına ilişkin videoyu izleyin ve kendiniz tekrar etmeye çalışın. Lastik bantlar ve bir makine ile ne kadar sık ​​çalışırsanız, çeşitli figürler ve bilezikler yapmanız o kadar kolay olacaktır..

Elastik bantlardan dokuma lumigurumi unicorn

Lastik bantlardan yapılmış hantal hayvanlar tüm dünyayı fethetti. Artık çocuklar, en sevdikleri çizgi film karakterlerini dokumak ve çeşitli kalem figürlerini dokumak için ustalık sınıfları bulmaya çalışıyorlar. Bir tek boynuzlu at veya su aygırı örmek için, bir renkten yaklaşık 580 ve farklı bir renkten 38 elastik banda ihtiyacınız olacak. Ayrıca düz renk bir zanaat yapabilirsiniz. Bitmiş oyuncak, dolgu polyesteri veya pamuk yünü ile doldurulur..

Lastik bantlardan tek boynuzlu at yapmak

Lumigurumi’nin aşamalı üretimi – bir tek boynuzlu at. Bölüm 2

Tek Boynuzlu At – Lumigurumi Bölüm 3

#RainbowLoom lastik bantlar, çocuklar ve yetişkinler için ilginç bir aktivitedir. Dokumanın temellerine hakim olduktan sonra, çeşitli hayvanlar için bağımsız olarak şemalar oluşturabilirsiniz. Lastik bantlardan yapılmış hacimsel figürler, modern bir iç dekorasyon veya yaratıcı bir hediye olacak. Yazarların tek boynuzlu at veya su aygırı nasıl örüleceğini adım adım açıkladığı videoyu izleyin. Yazarla birlikte dokumak ve gerekirse takip edilmeyen parçaları tekrar görmek en iyisidir. Aynı zanaatı birkaç kez ördükten sonra, istemsiz olarak kendiniz de örebilirsiniz..

Şunlarla da ilgileneceksiniz:

Lastik bantlardan hello kitty nasıl örülür?

HelloKitty, okul çağındaki kızlar arasında popülerdir. Bu çizgi film karakterine sahip üreticiler çantalar, tişörtler, saç tokaları ve diğer birçok aksesuarı piyasaya sürdü. Artık her kız kendi başına Hello Kitty’yi lastik bantlarla örebiliyor. İlk önce, basit ana sınıflara göre lastik bantlardan el sanatlarının üretimini tekrarlamaya çalışın ve ardından hacimsel rakamların uygulanmasına devam edebilirsiniz..

merhaba kedicik nasıl örülür

Merhaba kedicik dokuma

merhaba kedicik nasıl yapılır

Rainbow Loom lastik bantları, el sanatları için kullanılan en popüler malzemedir. Artık çeşitli 3D el sanatları dokuyabilir ve ailenizi ve arkadaşlarınızı güzel hediyeler ve hediyelik eşyalarla şaşırtabilirsiniz. Lastik bantlardan lumigurumi oyuncaklar yapmayı denediniz mi? Videolu ayrıntılı ustalık sınıfları, bu iğne işi yönünde ustalaşmanıza yardımcı olacaktır. Ayrıca, size iyi beceriler kazandıracak ve gelecekte ipliklerden ilginç el sanatları yapabileceksiniz. Lumigurumi, minimum maliyetle kendi başınıza oyuncak yapmayı öğrenmek için bir fırsattır..