Sualtı dünyası - kendin yap kağıt işi

Çocuğunuzu kendi akvaryumu ve kendisinin yapabileceği haberleri ile lütfen. DIY sualtı dünyası sizi deniz yaşamının krallığına sürükleyecek ve çocukların yaratıcı yeteneklerini ortaya çıkarmaya yardımcı olacak. Ayakkabıların altından kalan eski bir kutudan ev akvaryumu yapmanızı öneririz. Karton veya plastik tabaklardan kendi ellerinizle kolayca yapabileceğiniz deniz hayvanlarını unutmayın..

Karton veya plastik tabaklardan kendi ellerinizle kolayca yapabileceğiniz deniz hayvanlarını unutmayın.

Su dünyası malzemeleri:

– ayakkabı kutusu;

– dekoratif ambalaj kağıdı;

– bir dizi renkli kağıt;

– karton;

– makas;

– PVA tutkalı;

– bir iğne ve mavi iplik;

– mavi veya yeşil renkli boncuklar;

– denizden deniz kabukları;

– boyalar;

– püsküller.

Ayrıca okuyun: DIY origami balık zanaat

Kendin Yap El İşi: Sualtı Dünyası

Kendin yap zanaat sualtı dünyası veya ev akvaryumu.

1. Kutunun estetik açıdan hoş görünmesini sağlamak için, dekoratif kağıtla dışına yapıştırın..

2. Şimdi kutunun içine geçelim. Üst ve yanları mavi renkli kağıtla, altını sarı ile yapıştırıyoruz. Deniz ve kumlu dibi çıkıyor. Kutunun içi beyazsa, yapıştırırken olduğu gibi aynı renkleri kullanarak üzerini boyayabilirsiniz..

Kendi ellerimizle bir sualtı dünyası veya ev akvaryumu yapıyoruz.

3. Ardından kabukları denizin dibine yapıştırın. Kabuk yoksa, boya ile boyayın. Küçük taşları da yapıştırabilirsiniz. İstenirse, deniz tabanına büyülü bir görünüm vererek kabukları ve çakılları istediğiniz renge boyayın..

4. Yeşil renkli kağıttan yosunları kesin ve deniz tabanına yapıştırın. Yeşil yağmuru yosun olarak veya ağaçlardan dibe yapıştırılması ve ayrıca yeşile boyanması gereken kuru dallar olarak kullanabilirsiniz..

kağıttan sualtı dünyası el sanatları yapmak için seçenekler

5. Kartondan balık, ahtapot, yengeç, denizatı ve denizanasını kesin. Veya derin denizin diğer sakinleri.

6. Şimdi onları her iki taraftan da boyuyoruz. Elinde olanlar için göz, ağız, terazi çiziyoruz. Balıkların canlı görünmesi için parlak renkler kullanın. Boşlukları kurumaya bırakın.

7. Boşlukların üst kısımlarında dikkatlice delikler açın ve farklı kutu yüksekliklerine asın, ipliği bantla deniz tabanının karşı tarafına sabitleyin. Biraz balık köpürtün. Bunu yapmak için ipliği mavi boncuklardan geçirin ve ardından balığı kutuya sabitleyin..

Konuyla ilgili videoyu izleyin: El sanatları sergisi "Sualtı Dünyası"

Sualtı dünyası zanaatı, kendi akvaryumunuzun hissini yaratmanız için bir rafa konabilir. Çocuğa akvaryumu yeni balıklarla doldurma görevini verin, ancak zaten daha büyük boyutta, o zaman sakinlerin büyümesinin yanılsaması ortaya çıkacaktır..

Sitemizin tüm el sanatlarını burada görebilirsiniz. " kendin yap kataloğu "