yeni yıl için köpek el sanatları

Doğu takvimine göre 2018 bir köpeğin himayesinde geçecek. Tabii ki, bir yarışma için bir köpek yapmalı veya evinizi kendi ellerinizle dekore etmelisiniz. Zanaatın 2018 Yeni Yılı’nın bir sembolü olduğunu belirtmekte fayda var – Köpek oldukça basit bir şekilde kendi ellerinizle yapılır. Ve bu makaleyi dikkatlice okursanız, bundan emin olabilirsiniz..

El Sanatları Fikirleri – Köpek

Noel ağacı oyuncak.

Mantardan yapılmış bir mini köpek, herkese sevgi hissettirmelidir. Ayrıca, en iyi Noel ağacı oyuncağı olabilir. Sadece küçük bir ağaca değil, aynı zamanda büyük bir ladin üzerine de asabilirsiniz. Üretim için hazırlayın:

  • Çoklu trafik sıkışıklığı,
  • Kürdan, boncuk ve tel,
  • Boya, tabanca sicimi veya iplik.

Bir oyuncak yapmak gerçekçi değildir. Ve birkaç dakikanızı almaz. İlk olarak, köpeğin detayları kartondan kesilir. Yani: pençeler, kulaklar, kuyruk. Tüm parçalar bir tutkal tabancası ile birbirine yapıştırılır. Ayrıca burnu ve gözleri de unutmayın. Parçalar bir tel üzerine gerilirse, hareket edebilirler..

Kuyruk küçük bir sicim halkasıdır. Ama dil ve atkı yün ipliklerden yapılmıştır..

yeni yıl için köpek el sanatları

atık köpek.

İstisnasız çocuklar her türlü el sanatını yaratmayı severler. Aynı zamanda, ebeveynlerin materyallere para harcamasına gerek yoktur. Hurda malzemeler bile doğru ellerde orijinal bir şeye dönüşebilir. Örneğin, tuvalet kağıdı kılıfının kenarları katlanır ve yapıştırılırsa, diğer manipülasyonların yanı sıra güzel bir köpek elde edebilirsiniz..köpek sembolü 2018 nasıl yapılır

Bu nedenle, manşonun bükülmüş köşeleri yapıştırılmalıdır. Tüm burç maviye boyanmıştır. Guaj veya akrilik boyalar yapacaktır. Boya kurumalıdır. Kururken, köpeğin tüm detaylarını kağıttan kesmeniz gerekir. 10 cm’lik bir kuyruğa, gözlere, kulaklara ve bir buruna ihtiyacınız var. Ayrıca bir damla şekline benzeyecek olan dili de kesin. Ayrıca bir yakaya da ihtiyacınız olacak. Boyutları: 0,6 x 17,5 cm.

hamuru köpek.

Bu yazımızda 2018’in sembolü bir köpeğin nasıl yapılacağından bahsediyoruz. Bu karakteri oluşturmak için tamamen farklı malzemeler kullanabilirsiniz. Hamuru da kullanılır. Bir köpek yapmak için hamuru alın: siyah, beyaz, kırmızı ve kahverengi.

İlk önce siyah ve kahverengi hamuru alıyoruz. Her parçayı ikiye bölün ve sonra tekrar ikiye bölün. Gövdeyi oluşturmak için kahverengi hamuru kullanılır. Uzatılmış veya kalın olabilir. O zaman kafanı kör etmelisin. Kahverengi hamurun geri kalanı pençeleri yapmak için kullanılır..yeni yıl için köpek el sanatları

bir notta! Heykel yaparken acele etmemelisiniz. Her şeyi hızlı yaparsanız, güzel olmayacak bir ürün elde edersiniz..

Siyah hamuru burnu, kulakları ve kuyruğu şekillendirmek için kullanılır. Bundan sonra tüm detaylar bir araya getirilir ve köpek hazır kabul edilir..

Köpek bir oyuncak.

Köpek sembolü 2018’in güzel görünmesi için nasıl yapılacağını bilmeniz gerekir. Tilde tarzı oyuncakların sadece yetişkinler tarafından değil, çocuklar tarafından da sevildiğini biliyor muydunuz? Dikiş becerileriniz varsa, böyle bir oyuncak dikmelisiniz..

Desene dikkat edin. Tüm detayların polar kumaşa aktarılması önerilir. Kafa için detaylar da kesilir. Önce dart dikilir, ardından sağ taraflarla birkaç parça katlanır ve tekrar dikilir. Kolaylık sağlamak için emniyet pimlerini kullanın.Kendin Yap yeni yıl 2018 kendin yap zanaat

Ayrıntıların geri kalanı da ofisin etrafına dikilir. Bu, kesmeden önce yapılmalıdır. Onları diktikten sonra makasla kesin. Kulaklarda ve uzuvlarda küçük kesiler yapılır. Vücuda dokunacakları taraflardan yapılmaları gerekir. Tüm parçalar ters çevrilir ve dolgu polyester ile doldurulur. Bundan sonra, delikler dikilir..

Önce kulaklar başa dikilir, ardından başın kendisi vücuda dikilir. Bacaklar bir düğme ile vücuda dikilir.2018 için bir köpek nasıl yapılır

Tilde oyuncağının tabanı hazır. Şimdi bir elbise dikmeye başlama zamanı. Kumaşı alın ve iki dikdörtgene kesin. Bir eleman gövdenin büyüklüğü, diğeri gövdenin 3 katı olmalıdır. Dantel yukarıdan ilk dikdörtgene dikilir. İkincisini montaja monte etmek gerekir. Bir dikiş makinesi ile bir çift dikdörtgen dikilir..köpek sembolü 2018 nasıl yapılır

Başka bir dikdörtgen de kesilir. HE, ikinciden daha büyük olmalıdır. Ortadan ikiye katlanır ve montaj yapılır. Dantelli fırfır dikdörtgene dikilir. Kıyafet bir tilde oyuncağına konur. Boynuna yakın toplayın. Ve sonra süsleyin. Dekorasyon için saten ve organze kurdeleler kullanılmıştır..

Kollar birbirine dikilir ve tabanda köpeğin kulplarının üzerinden çekilir. Pimler vasıtasıyla gövdeye sabitlenirler. Ve takmak için bir düğme sabitleme kullanılır.

Pantolon dikmek için iki parça kesilir ve ütülenir. Alttan çift dikişle dikilirler. Detaylar birleştirilir ve dikilir. Tekrar iğneleyin ve dikin. Sonra onu çıkar ve oyuncağın üzerine koy.

Sonunda, köpeğin yüzünü ipliklerle işlemek gerekir..

Keçe köpek.

Dikiş dikmeyi seviyorsanız, bir çocuk veya sevilen biri için sevimli yumuşak bir oyuncak dikebilirsiniz..

Her şeyden önce, desenler yapmanız gerekir. Yazdırın veya çizin. Bu durumda, armut köpeğinin büyüklüğüne karar vermek gerekir. Zaten kumaşa kağıt desen uygulanıyor ve keçeli kalem yardımı ile konturları kumaşa aktarılıyor..köpek sembolü 2018 nasıl yapılır

Kafa ile birlikte birkaç gövde detayını kesin. Kuyruk için bir parça, kulaklar için 4 parça gereklidir. Ayrıca 1 adet burun parçasına da ihtiyacınız olacak. Her bölüm için ödenekleri unutmayın. Ek olarak, her biri 0,5 cm almaya değer, parçaları elle ve bir daktiloda dikebilirsiniz. Acele etmeye gerek yok ve ipler kumaşın rengine uygun olacak şekilde kullanılmalıdır..

Oyuncağı dikmek için parçalar yanlış tarafa yerleştirilir. Öncelikle yan kısımlar dikilir, önce alt kısım sonra kulaklar. Alt ve yanları birbirine bağlayın. Çıkın, sonra kuyruğu ve kulakları dikin.

Doldurma olarak sentetik bir kışlayıcı veya özel pamuk yünü kullanılır. Kulaklar doldurulmuş değil. Köpeği doldurduktan sonra delik dikilir. Gözetleme deliği için siyah düğmeler kullanılır..

Orijinal kartpostal-köpek.

2018 Yeni Yılı için her hediyeye bir kartpostal eşlik etmek gelenekseldir. Ancak kartpostalınızın olağandışı olmasına izin verin. Güzel bir kart yapmak için herhangi bir renkteki bir karton levha ikiye bükülür. Köpeğin kulaklarının ve yüzünün ana hatlarını daire içine alın. Aynı zamanda, kafa şablonunu doğrudan kıvrıma uygulayın. Kıvrımın yanı sıra kulaklar boyunca bir kafa detayı kesilir.

2018 için bir köpek nasıl yapılırElemanların kenarlarının renklendirilmesi önerilir. Boya kullanın. Kartpostal ürününün iç kısmına kulaklar yapıştırılmıştır..

Karton üzerinde burnu, yanakları ve gözleri ayrı ayrı daire içine alın. Önce her şeyi kesmeye ve sonra yüzüne yapıştırmaya değer. Siyah kağıttan iki göz kesilir. Yüze yapıştırılırlar ve fırça ve beyaz boya ile parlama yapılır. Daha sonra fırça siyah guaj boyaya batırılır ve sağa ve sola noktalar yerleştirilir..

Kırmızı kağıttan bir dil kesilir. Kartpostalın içinden yapıştırın. Ve dil üzerinde bir şerit siyah boya ile bir fırça ile çizilir.

çorap köpek.

En temel çoraplar el sanatları oluşturmak için kullanılabilir. Çoraplar oldukça sevimli köpekler olacak. Zanaat için bir çorap gereklidir. Uzun bir tane almak daha iyidir. Parmak bir yay şeklinde kesilir. Gelecekte, kulakları oluşturmak için kullanacaksınız. Öte yandan, kuyruk ve pençeler için elemanlar kesilir..Kendin Yap yeni yıl 2018 kendin yap zanaat

Kalan kısım ters çevrilir ve yüzün yanından dikilir. Daha sonra ürün ters çevrilir ve dolgu polyesteri ile doldurulur. Kumaş dikilir, ancak bu at kuyruğu için bir delik bırakır. Sonra her şey birbirine dikilir ve ters çevrilir.köpek sembolü 2018 nasıl yapılır

Deniz kabuğu köpeği.

Yeni Yıl için Craft Dogs herkes için iyi bir hediye olabilir. Kesinlikle herhangi bir malzemeden bir köpek yapmak mümkündür. Örneğin, bir tatilden sonra çok fazla deniz kabuğunuz kaldıysa, bunlar iyi bir amaç için kullanılır. İş yerinde 14 deniz kabuğuna ihtiyacınız olacak. Ayrıca, bir kabuk farklı bir şekle sahip olmalıdır. Ek olarak, plastik gözlere ihtiyacınız olacak..köpek sembolü 2018 nasıl yapılır

Öncelikle tüm kabukları güzelce yıkayıp kurulayın. Ayrıca bir tutkal tabancasına da ihtiyacınız olacak. Daha sonra 4 büyük kabuk çiftler halinde yapıştırılmalıdır. Vücut ve kafa olacaklar. Baş ve gövdeyi birbirine bağlayın. Aynı boyutta 4 adet kabuk tabana yapıştırılır. Bunlar bacaklar olacak. Yüze 2 özdeş kabuk daha yapıştırılır. Burnu da onlara yapıştırın. Ağzın altına başka bir kabuk yapıştırılır – ağız. 2 kulak kabuğuna daha ihtiyacınız olacak. Onları dar bir parça ile kafaya yapıştırın. Arkaya bir kuyruk için spiral bir kabuk takılır.

Hayal gücünüzü ve hayal gücünüzü kullanarak bitmiş zanaatı süsleyin.

Çocuklar için zanaat.

Tüm el sanatları zor olmayabilir. Bu el sanatlarının birçoğunun gerçekleştirilmesi basit olabilir. İlginç bir şey yapmak için eski bir disk kullanılabilir. Küçük bir şey yaratmak için ihtiyacınız olan: yapıştırıcı, makas, diskin kendisi, ayrıca keçeli kalemler ve renkli karton.

İlerlemek:

  1. El sanatları için her bir karton parçası ayrı ayrı kesilir..
  2. Sonra her şey diske yapıştırılır. Daha sonra keçeli kalemlerle süslenir..

yeni yıl için köpek el sanatları

Pamuklu köpek.

Çocukla birlikte zanaat son derece hızlı bir şekilde yapılabilir. Üstelik zor değil. İhtiyacınız olacak: Pamuk yünü, karton, yapıştırıcı, beyaz bir A4 kağıt yaprağı.Kendin Yap yeni yıl 2018 kendin yap zanaat

İlerlemek:

  1. İlk olarak, köpeğin şablonu çizilir. Ayrıca sadece yazdırabilirsiniz..
  2. Köpek ofisin etrafından kesilir ve bir kartona yapıştırılır..
  3. Pamuk yünü küçük parçalar halinde kesilir. Sonra yapıştırılır: kulaklar, gövde ve kuyruk.

Kendin Yap yeni yıl 2018 kendin yap zanaat

Plastik bir şişeden bir köpek.

Artık 2018 için nasıl köpek yapılacağını biliyorsunuz. Şimdi basit bir zanaat için başka bir seçenek sunacağız. Bu durumda, minimum malzeme gerekli olacaktır. Ve üretim süreci çok basittir..köpek sembolü 2018 nasıl yapılır

Nihayet

Genel olarak, tatil için kendinize harika bir şey yapın. Sevdiklerinize bu tür hediyeler verin. Böyle bir hediyenin kesinlikle iyi bir ruh hali getirebileceğini unutmayın..