Yetişkinler için kendin yap Noel kostümleri

Yeni Yıl, mucizelerin büyülü bir zamanıdır. Bu nedenle, her insan etrafındaki her şeyi dönüştürmek ister. Evdeki olağan atmosferi kendi ellerinizle olağanüstü bir peri masalına dönüştürebilirsiniz. Ancak bu resim tam olmayacak. Burada masal karakterlerine ihtiyaç var. Yetişkinlerin bu tatilin gelmesinden daha az mutlu olmadığını belirtmekte fayda var. Bu nedenle, çocuklar için kostümlerle birlikte Yeni Yıl için yetişkin kostümleri de alakalı olacaktır..

Tabii ki, herhangi bir modern mağazada her türlü takım elbise satılmaktadır. Bu nedenle, bu ürünün satın alınmasına sorunlar eşlik etmeyecektir. Ve hepsi bu, çünkü Yeni Yıl için yetişkin kostümleri şu anda bu festivali hayal etmenin zor olduğu popüler bir özellik olarak kabul ediliyor. Bugün sadece bu şeyi satın alamayacağınızı, aynı zamanda kendiniz dikebileceğinizi söylemeye değer. Ve bu makaleyi okursanız, yetişkinler için Noel kostümlerini kendi ellerinizle nasıl oluşturacağınızı öğreneceksiniz..

Yayınımızda, yeni bir ürün dikmeniz gerekmeyecek birkaç basit fikir olacak. Örneğin, uzun süredir giymediğiniz bir şeyden orijinal bir kostüm çıkacaktır. Biraz çaba, ek malzemeler ve biraz hayal gücü, çok şey başarmanıza izin verecektir. Ama sırayla her şey hakkında konuşalım.

balıksırtı kostüm

Çeşitli masallara bayılıyorsanız ve harika bir mizah anlayışınız varsa, sadece kendiniz için değil, ailenizin tüm üyeleri için de kolayca bir takım elbise dikebilirsiniz. Aynı zamanda, burada herhangi bir özel beceri gerekli değildir. Bu tür ürünlerin yaratılması inanılmaz derecede kolaydır. Ayrıca, süreç eğlencelidir..

Bir Noel ağacı kostümü yapmak için ihtiyacınız olacak:

  • Eski ceket yeşil.
  • Tinsel ve Noel topları.
  • İş Parçacığı.

İlerlemek:

  • Kostüm yapma süreci çok basittir. Bunu yapmak için, bir Noel ağacında bir çelenk taklit ederek parlak cicili bicili bir bluz kaplıyoruz..
  • Ayrıca, bluza toplar ve yıldız işareti dikilir.

yetişkin Noel kostümlerinin fotoğrafı

Snow Maiden ve Noel Baba kostümü

Eğer ilgini çektiyse yetişkin Noel kostümlerinin fotoğrafı, o zaman bu makalede bu tür görüntüleri görebilirsiniz. Ancak ek olarak, burada onları nasıl oluşturacağınıza dair bir talimat var. Yeni Yıl, Snow Maiden gibi bir karakter olmadan tam teşekküllü bir tatil olamaz..

Bu karakter için bir kostüm sıradan bir bornozdan yapılabilir. Bu durumda, bornozun malzemesi ve uzunluğu önemli bir rol oynamaz. Ama tabi ki cübbenin rengi mavi veya açık mavi olmalıdır..

Sıradan bir bornozun güzel bir ürüne dönüşmesi için ona beyaz kürk veya pamuk yünü dikmeniz gerekir. Bu süreçte karmaşık bir şey yoktur. Ancak renklerin kombinasyonunda bazı özellikler var..

  • Kar beyazı kürkün koyu mavi bir bornoza yapıştırılması tavsiye edilir. Ayrıca çalışır: payetler ve gümüş cicili bicili.
  • Bornozun açık mavi tonu, beyazın sıcak tonları ile birleştirilmiştir. Krem tonları kullanmak da mümkündür..

yetişkin Noel kostümlerinin fotoğrafı

Bu tür bir elbisenin üzerine yapay elmaslarla yapıştırmak iyidir. Ayrıca ürüne kaotik bir şekilde takılabilirler..

Noel Baba kostümü yukarıda açıklanan prensibe göre yapılır. Ancak bu durumda, zaten kırmızı bir bornoz kullanılıyor. Üzerine kürk de dikilir ve ayrıca kırmızı kumaştan bir şapka ve sakal yapılır..

yeni yıl için bir takım elbise yapmak

Böylece, Yeni Yıl’ın ana karakterleri için nasıl kostüm yaratılacağını anladınız. Ama hepsi bu değil. Bazen bir kadın sıradan bir cübbeyi takım elbise olarak giyemez. Sonuçta, erkeğine çekici görünmesine izin vermeyecek. Bu nedenle, burada renk olarak farklılık gösterecek diğer seçenekleri kullanabilirsiniz..

yeni yıl için bir takım elbise yapmak

Masal kahramanlarının Yılbaşı kostümleri

Yeni Yıl için nasıl kostüm yapılacağını bilmiyorsanız, bu yayın birçok fikir topladı. Bu tür kostümlerin sıkıcı olamayacağını belirtmekte fayda var. Aynı zamanda, kesinlikle herhangi bir konuda oluşturulmalıdırlar. Yeni Yıl’ın bir peri masalları zamanı olduğunu unutmayın. Bir şaheser yaratmak için, eşyalarınızla dolabı açmanız yeterlidir. Eski eşyalarınızdan neler gelebileceğini hayal etmek için hayal gücünüzü kullanın..

DIY güzel Noel kostümü

Yeni Yıl için uygun. haydut korsan

Bir korsan soyguncu kostümü yapın ve kendinizi kesinlikle spot ışığında bulacaksınız. Bunu oluşturmak için muhtemelen evde sahip olduğunuz minimum şeylere ihtiyacınız olacak. Yani olabilir:

  • koyu pantolon,
  • Yelek gömlek,
  • Kafa bandı ve siyah göz bandı.

hızlı bir şekilde kendin yap Noel kostümü fotoğrafı

Kostümün eksiksiz görünmesi için üzerine güzel bir plaket olan bir kemer eklenir. İyi bir genişliğe sahip olacak en yaygın kayış da uygundur. Bu durumda, bağlantı elemanı yana doğru hareket ettirilmelidir. Bu durumda dikkatsiz ve mücadeleci bir görünüm elde etmek mümkün olacaktır. Ayrıca gömleğe birkaç delik açabilir veya omuz bölgesinde küçük bir çizgi kırabilirsiniz. Genel olarak, birçok seçenek var..

hızlı bir şekilde kendin yap Noel kostümü fotoğrafı

Gerçek silahşör kostümü

Kendi elinizle güzel bir Yılbaşı kostümü yapmak için biraz sabra ihtiyacınız var. Bir erkek, gerçek bir silahşör kostümü içinde bir tatil geçirebilir. Bu takımın temeli bir yelek ve sıradan bir klasik gömlek olacak. Bu durumda, pelerini mavi kumaştan yapmanız gerekecektir..

Böyle bir yağmurluk dikmek zor değil. Arka ve ön iki büyük dikdörtgen kesimdir. Omuzlarda birleştirilirler. Bu durumda, ön dikdörtgen arkadan daha kısa olmalıdır..

tamircilerden kendin yap Noel kostümleri

Etek köşeleri kesilmiş ve yuvarlatılmıştır. 2 dikdörtgen kesim ve pelerin kolları omuzlara dikilir. Daha sonra, kolun alt kısmı boyunca dikilirler. Bu durumda uzunluk bileğe ulaşır. Dilimler bir biye bant ile işlenmelidir. Renk, kumaşın rengiyle eşleşmeli veya altın, gümüş olmalıdır..hızlı bir şekilde kendin yap Noel kostümü fotoğrafı

Önde ve arkada bulunan haçlar, opak olması gereken astar kumaştan yapılmıştır. Rengi altın olmalıdır. Yapıştırmak için kullanmanız gerekir: bir ütü ve ayrıca çift taraflı dublerin.

Şapkasız bir Yeni Yıl silahşörünü hayal etmek imkansız. Evde, elbette, bu tip gereksiz ürünler var. Özel bir mağazadan satın alınabilecek tüylerle süslenmiştir..

hızlı bir şekilde kendin yap Noel kostümü fotoğrafı

Noel perisi

Bu makale sayesinde ve fotoğraftan kendi elinizle bir Yeni Yıl kostümü yapabileceksiniz. Aynı zamanda, bu görevle hızlı bir şekilde başa çıkacaksınız. Bir peri kostümü için geniş eteği olan uzun bir elbiseye ihtiyacınız var. Bir kombinezon da gerekli olacaktır. Üzerine bir daire dikilir, metal telden oluşturulmalıdır..

Ve böylece bu ürün şeklini daha iyi koruyor. nişastalı.

tamircilerden kendin yap Noel kostümleri

Bu kostümün ana özelliği sihirli bir değnek. Ve görüntü saç modeli ve makyaj ile tamamlanmaktadır..

hızlı bir şekilde kendin yap Noel kostümü fotoğrafı

Noel kar tanesi kostümü

Çoğumuz büyümüş olsak da, yeni yılı karşılarken yeniden kar tanesi gibi hissetmek için asla geç değildir. Kar tanesi kostümü için balıkçı yaka gereklidir. Ayrıca etek ve sert tel için tül ihtiyacınız olacak. Dekorasyon kullanımı için: kar beyazı cicili bicili ve payetler.

Etek için bir kesim tül gereklidir. Genişliği 1,5 metre olmalıdır. Gereken eteğin boyutunda olması gereken 3 bölüm kesilir. Artı, ayrıca 2 ile çarpılmaları gerekiyor..

her kesim uzunlamasına ikiye katlanır. Ardından, ilk kesim kat boyunca dikilir. Lastik için de 11,5 cm boşluk bırakmalısınız. İkinci ve üçüncü kesim ile aynı şeyi yapın. Bu durumda, kenarlar bir öncekinin kenarlarının biraz üzerine gitmelidir..

Şimdi belinizi ölçmeye ve ihtiyacınız olan malzeme miktarını + elastik banttan 3 cm daha kesmeye değer.Ayrıca, lastik eteğe geçirilir ve dikilir.

Daha sonra eteğin düzeltilmesi ve cicili bicili ile süslenmesi gerekir. Ayrıca her türlü uygundur: çakıl taşları, payetler ve payetler. Balıkçı yakanın kendisi de bu unsurlarla süslenmiştir..

Kostüm için ayrıca bir tel başlık yapmanız gerekecek. Başlamak için, başın çevresini ölçün ve buna 2 cm daha ekleyin, bundan sonra bu kenar cicili bicili ile sarılır. Aynı zamanda, kenarlar bir iplikle sabitlenir..

Yetişkinler için kendin yap Noel kostümleri

Özetliyor

Artık Yılbaşı kostümlerinin hurda malzemelerden kendi ellerinizle herhangi bir zorluk çekmeden yapılabileceğini biliyorsunuz. Bu durumda, sadece fantezi gereklidir..