basit Noel ev yapımı ürünler

Kendinizi sokakta, evde veya anaokulunda yapabileceğiniz 2021 yeni yılı için en özgün ve ilginç el sanatları, uygulamalarında çok basit olacaktır. Bugünkü yazımızda sizlere büyük harcamalar ve emekler gerektirmeyecek birçok ilginç fikir sunacağız..

mandal kutusu

hangisi olduğunu bilmiyorsan el sanatları yapılabilir yeni yıla, o zaman bu makalede tüm ilgili fikirleri bulabilirsiniz. Tatil öncesi dönemdeki en basit ve en ilginç aktivite, eldeki çeşitli malzemelerden kendi başınıza 2021 yeni yılı için el sanatları yapmaktır. Bunları kendi evinizi dekore etmek için kullanabilir veya arkadaşlarınıza ve ailenize sunabilirsiniz..

Basit mandallardan benzersiz bir Yılbaşı dekoruna sahip sıradan bir kutuyu çok basit ve hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Bunu yapmak için ihtiyacınız olacak:

 • Ahşap mandallar.
 • Beş santimetre genişliğinde viski makarası.
 • Altın akrilik boya ve vernik.
 • kalın karton.
 • çul.
 • jüt ipi.
 • Ahşap boncuklar.
 • Çeşitli dekoratif öğeler: küçük toplar, meşe palamutları, koniler, plastik meyveler ve ladin dalları.
 • Zamk. Tabancaya Moment yapıştırıcı, Titanyum veya sıcak yapıştırıcı alabilirsiniz..

İlerlemek:

 1. Önceden mandalları ikiye bölmeli ve metal yayı çıkarmalısınız..
 2. O zaman işi şu şekilde yapmalısınız:
 3. Kalın bir karton almanız ve bant makarasının çevresine uyacak şekilde iki daire kesmeniz gerekir. Bu kapak ve alt olacak.
 4. Bir yandan, altını yapıştırmanız gerekiyor.
 5. Ardından, bant makarasını mandallarla bir daireye yapıştırmanız gerekir. Bu kutunun temeli olacak.
 6. Ardından, ikinci karton çemberi çuvalla yapıştırmanız gerekir. Ve kutunun kenarları, çevresine yapıştırılmış jüt ipinden yapılmış bir helezonla süslenmelidir. Güzel bir ton ve parlaklık vermek için kapağın yüzeyini akrilik altın boya ile fırça veya süngerle de sürebilirsiniz..
 7. Aynı örgüyü, kutunun tüm çevresi boyunca mandalların oluğuna yapıştırabilirsiniz..
 8. Şimdi kutu kapağının üstünü süslemek için kalır. Bu iş için kapağın yüzeyine ince dallar, meyveler, koniler vb. yapıştırabilirsiniz..noel makarnası el sanatlarısokak için yılbaşı el sanatlarıbasit Noel el sanatlarıYeni Yıl için konilerden el sanatlarıYılbaşı havası için el sanatlarımakarna el sanatları

Sadece birkaç kat jüt ipinden bir yay yapmanız, uçlara boncuklar geçirmeniz ve düğümlerle tutturmanız yeterlidir. Bitmiş yay kutunun tabanına yapıştırılmalıdır. Her şey. Zanaatınız hazır! Çok orijinal ve güzel olduğu ortaya çıktı.

Yeni Yıl tatilleri için basit el sanatları

Plastik bir şişeden kış evi

Makalemiz Yeni Yıl için her türlü el sanatını içermektedir. En sıra dışı ve orijinal basit el sanatlarından biri, kendiniz bir PVC şişeden yapılmış bir el işi olabilir. Zanaat bir kış evi olarak adlandırılacak. Yapılışı çok kolay ve basittir. Üretim için minimum malzeme gereklidir.

Sadece hazırlamanız gerekir:

 • Beyaz akrilik boya.
 • PVC şişe
 • Beyaz peçete veya kanvas kağıt.
 • Donmuş cam etkisi yaratan sprey.
 • Parıltılı kırmızı foamarin.
 • Zamk.
 • kabarık beyaz tel.

Noel süsleri için her türlü el işi

Üretim süreci aşağıdaki gibidir:

 1. İlk olarak, bir plastik şişe hazırlamanız ve çatının ve evin ana kısmı için iki parçaya ayırmanız gerekir. Ana parçanın bir buz spreyi ile işlenmesi gerekiyor.
 2. Ardından, pencere şablonunu kağıttan kesmeniz ve her iki taraftaki şişede işaretlemeniz gerekir..
 3. Kapağı üstten çıkarın. O zaman kabarık beyaz bir tel almalı ve spiral şeklinde bükmelisiniz. Evden duman çıkacak. Ardından, bir kağıt peçete almanız ve dumanın etrafına sararak bir şerit kesmeniz gerekir. Bu yapıyı şişenin üst açıklığına yerleştirin..
 4. Ardından, evin kapağının dekorunu yapmalısınız. Bunu yapmak için, papirüs kağıdını veya peçeteleri kareler halinde kesmeniz ve bunları şişenin üst kısmının tüm yüzeyine kaplama yardımı ile yapıştırmanız gerekir. Boşluk bırakmadan mümkün olduğunca birbirine yakın yapıştırılmalıdır..
 5. Evin ana kısmında, pencereleri beyaz boya ile güzelce boyamalı, üzerlerine desen yapmalı, noktalarla çerçevelemelisiniz..
 6. Ardından, kırmızı foamarini almanız ve evin kapı detayını kesmeniz gerekiyor. Şişenin üzerine yapıştırın. Kapıyı beyaz akrilik boya noktalarıyla da çerçevelemelisiniz..
 7. Daha sonra çatı kısmını evin tabanı ile üste yapıştırmalısınız. Her şey! eviniz hazır!

basit şişe el sanatlarıyeni gelenler için her türlü el işiyeni 2021 için hangi el sanatları yapacakyeni yıl için her türlü el işi

Konilerin bileşimi

Ayrıca makalemizde Yeni Yıl için konilerden el sanatları olacak. Ladin kozalaklarından veya diğer alt malzemelerden yapılmış çeşitli el sanatları çok güzel, özgün ve rahattır. Örneğin, Yeni Yıl için elle yapılmış böyle bir kompozisyon, bunu yapmak için ihtiyacınız olacak:

 • Gelecekteki el sanatlarının temeli. Belki plastik bir tabak veya kalın kartondan yapılmış bir tabak olacaktır..
 • gümüş cicili bicili.
 • Büyük tomurcuklar – 6 adet.
 • Mor ve gümüş küçük toplar ve çanlar.
 • Mum. Şamdansız büyük bir silindirik mum veya güzel bir cam şamdan içinde başka herhangi bir mum alabilirsiniz..
 • Sprey parıltı.
 • Mor ve gümüş boya. Boyayı bir sprey kutusuna uygulamak daha iyidir. Ayrıca basit bir akrilik boya da alabilirsiniz..
 • Sıcak tutkal.

Böyle bir kompozisyon yapmak gereklidir:

 1. Her şeyden önce, mor ve gümüş renginde üç koni boyamanız gerekir. Sprey boya kullanıyorsanız, bu çalışmalar açık havada yapılmalıdır. Ve tamamen kurumasına izin verin.
 2. Tabak tabanı gümüşe boyanmalı ve kurutulmalıdır..
 3. Tabanın ortasına bir mum yapıştırmanız gerekir..
 4. Tabanın etrafına değişen renklerle altı koni yerleştirilmelidir. Yapıştırıcı ile yapıştırılmalıdırlar..
 5. Koniler arasına cicili bicili tutturmanız gerekir. Ardından, çanları ve topları kendi aralarında değiştirerek yapıştırın.

konilerden bir dekorasyon nasıl yapılır

Ayrıca, yeni yıl için aşağıdaki renkler çok ilginç ve orijinal kombinasyonlar olacak:

 • altın ve yeşil.
 • altın ve kırmızı.
 • yeşil ve kırmızı.
 • gümüş ve mavi.
 • Beyaz ile çeşitli tonlar.
 • gümüş ve pembe.

Anaokulu için basit kağıt zanaat

Tabii ki, çocuklar yaratmak için basit Yılbaşı el sanatlarını seçerler. Kural olarak, anaokulu için bağımsız olarak yapılan 2021 Yeni Yılı için bu tür ürünler kağıttan elde edilir. Bir çocuk, basit bir işle bağımsız olarak başa çıkabilir ve elde ettiği sonuçtan memnun olabilir. Yılbaşı aplikesi yapmak için renkli kağıt ve kartona ek olarak PVA tutkalı ve pamuklu pedlere ihtiyacınız olacak..

 1. Bu çalışmaların ilk aşamasında, bir yetişkin kesinlikle çocuğunun çeşitli tonlarda ve farklı boyutlarda renkli kağıtlardan ve küçük karelerden dikdörtgenler kesmesine yardımcı olmalıdır..
 2. Ardından, kompozisyonu şu şekilde yapmalısınız:
 3. Sırasıyla, dikdörtgenlerin her birini arkadan tabana renkli karton şeklinde birbiri ardına tutkalla kaplamak gerekir. Dikdörtgenler, düşük ve yüksek dönüşümlü olarak birbirine sıkıca yapıştırılmalıdır..
 4. Dikdörtgenlerin her birinde, pencere görevi görecek kareler üste yapıştırılmalıdır. Her seferinde bir tane, iki kare yapıştırabilirsiniz. dikdörtgenin boyutuna bağlı olacaktır.
 5. Ardından, pamuklu pedleri ikiye bölün..
 6. Kompozisyonun alt kısmında, disklerin yarısı üst üste yapıştırılmalı, böylece kar sürüklenmeleri gösterilmelidir..
 7. Her dikdörtgenin üstüne – ev, kompozisyondaki karda bir çatıyı gösteren bir pamuklu pedin yarısını yapıştırmak gerekir..

ebeveynler için çocuk zanaat 2021 Mutlu Yıllar

Her şey! Kompozisyonunuz hazır!

Lastiklerden sokağa kardan adam

Ayrıca, bu makale sayesinde, sokak için Yılbaşı el sanatlarının nasıl yapıldığını öğreneceksiniz. Sokaktaki Yeni Yıl için en ilginç ve basit el sanatları araba lastiklerinden gelebilir. Onları kendin yapabilirsin.

Olağandışı kardan adamlar veya Noel ağaçları yapmak için ihtiyacınız olacak:

 • Kauçuk için yapıştırıcı veya kendinden kılavuzlu vidalar.
 • Çeşitli ebatlarda lastikler.
 • Büyük makas.
 • Akrilik boya siyah, beyaz kırmızı.
 • cicili bicili.

lastikten kardan adamlar

Rakamlar şu şekilde yapılmalıdır:

 1. İlk önce lastikleri tek tek katlamanız, böylece bir Noel ağacı veya kardan adam silueti oluşturmanız gerekir. Güvenilirlik için lastikleri kendinden kılavuzlu vidalarla birbirine sabitleyebilir veya lastik tutkalla yapıştırabilirsiniz..
 2. Ardından, kardan adamı beyaz kırmızıya ve balıksırtı – yeşile boyamalısınız. Tamamen kurumaya bırakın.
 3. Bir kardan adam için bir gülümseme ve yuvarlak gözler lastikten kesilmelidir. Bu parçaları yapıştırabilir veya kendinden kılavuzlu vidalara takabilirsiniz..
 4. Bir şapka oluşturmak için kardan adamın üstüne siyah lastikler koyabilirsiniz.kar yoksa ne el sanatları yapılır

Bir sokak ağacını süslemek için şişelerden kardan adamlar

Anaokulu için 2021 yeni yılı için veya caddeyi süslemek için en parlak ve en orijinal çocuk el sanatlarını normal bir süt şişesinden yapabilirsiniz. Bu şişeler zaten beyaz plastikten yapılmıştır ve işçilik maliyetleri minimum olacaktır. Böyle bir şişeden, sokakta bir Noel ağacı süslemek veya bir anaokulunda çocuk eserleri sergisi için hızlı ve kolay bir kardan adam yapabilirsiniz. Bu el işlerini çocuğunuzla birlikte yapabilirsiniz, çünkü iş çok kolay ve fazla zamanınızı almayacaktır..

Bir şişeden kardan adam yapmak için ihtiyacınız olacak:

 • polar.
 • Akrilik boyalar.
 • Sıcak tutkal.
 • Küçük ponponlar ve düğmeler.

Zanaat aşağıdaki gibi yapılmalıdır:

 1. İlk önce, kapağı yapağı ile süslemeniz, bir kapak oluşturmanız ve sıcak eriyik yapıştırıcıya yapıştırmanız gerekir..
 2. Ön taraftaki ponponları veya düğmeleri yapıştırın.
 3. Polardan bir şerit kesilmeli, kenarlarda kesikler yapılmalı ve fular şeklinde bağlanmalıdır..

Her şey! Kardan adamınız hazır. Önceden sıcak bir bız ile kapakta bir delik açar ve örgünün içine sokarsanız, bu kardan adamı sokak ağacının dekorasyonu olarak kullanabilirsiniz..çocuk iğne işi - şişelerden kardan adamlar

İpten yapılmış kardan adam

Yeni Yıl için nasıl kardan adam yapılacağını bilmek istiyorsanız, bir sonraki fikre bakmalısınız. Yeni yılı kutlamak için ipliklerden yakalanan havadar ajur kardan adamlar uygun olacaktır. Onları evde Noel ağacının altına kurabilir veya sergideki anaokuluna götürebilirsiniz. Ve böyle kardan adamlar yapmak çok kolay ve basittir..

Kardan adamın kendisini memnun etmek için ihtiyacınız olacak:

 • PVC yapıştırıcı.
 • Beyaz iplikler.
 • iki balon.

Böyle bir kardan adam yapma tekniği çok basittir. İlk önce balonları şişirmelisiniz, biri diğerinden biraz daha büyük olmalı ve bunları birbirine bağlamak için yapışkan bant kullanmalısınız. Topları bir film veya torba ile örtmek en iyisidir, böylece gelecekte onları ipliklerden ağartmak daha kolay olacaktır. Topların üzerindeki iplik kaotik bir şekilde sarılmalı, alt ve daha sonra üst topları yakalamaya çalışmalı ve aralarında birkaç tur yapmak gerekir. O zaman yapıyı çok iyi kurutmanız gerekir..iplikten yapılmış kardan adam

İplikler tamamen kuru ve güçlü olduktan sonra toplar patlayıp onları çıkarmalıdır. Her şey. Kardan adamın tabanı hazır. Keçe, yün, renkli kağıttan şapka, emzik, eldiven ve atkı yapabilir ve yapıştırabilirsiniz. Gözler sıradan düğmeler olabilir. Ve kardan adamınızı cicili bicili veya ponponlarla süsleyebilirsiniz..

Basit makarna zanaat

Basit makarnadan çok güzel el sanatları yapabilirsiniz. Gerçekten de, Yılbaşı makarna el sanatları çok ilginç. Örneğin, Noel ağacınızda oyuncak olacak ilginç bir kardan adam yapabilirsiniz. Bunu yapmak çok kolaydır. Baz için basit bir karton almanız gerekir. Makarna önceden beyaz ve kırmızı guaj ile boyanmalı, iyice kurutulmalıdır. Kardan adamınızı süslemek için elinizde ne varsa kullanabilirsiniz: boncuklar, renkli kağıtlar, keçe veya örgü.DIY Noel ağacı oyuncağı

Zanaat şöyle yapılmalıdır:

 1. İlk olarak, kardan adamın tabanını karton üzerine çizmeli ve kesmelisin..
 2. Tabanı makarna ile yapıştırın. Ana kısım beyaz makarna, kapağı kırmızı.
 3. Ardından, kağıttan, boncuklardan, keçeden yapılmış namlu detaylarını yapıştırmanız yeterlidir..
 4. Boynuna bir şerit veya kurdele bağlayarak kardan adamı bir eşarp ile süsleyebilirsiniz..