Tuğla duvar görünümü bir kader veya özgür bir seçim olabilir. Örneğin endüstriyel karaktere sahip eski tarihi evlerde göz ardı edilemezler. Zorunda değilsiniz, çünkü en modern iç tasarımda bile üstün bir unsur olarak yer alabilir. Beyaza boyamaya karar verirseniz, bu daha doğrudur. Bu, bu tür duvarların tasarımında bir klasik olarak görülür. Gittikçe daha sık beyaz tuğla duvar görünümü yapay olarak yaratılıyor. Bunu yapmak için aşağıdaki metinde açıkladığımız bir dizi pratik seçenek vardır. Fakat bu tür estetik daha spesifik olarak nerede yazılıdır? Aslında hemen hemen her yerde. Buna inanmıyorsanız, resim galerimizdeki örneklere bir göz atın ve bu makaleyi okumaya devam edin.!

Beyaz tuğla duvar görünümü, denizcilik tasarımlarına kolayca entegre edilebilir

beyaz tuğla duvarlı modaya uygun mutfak

İç tasarımda beyaz tuğla duvar – her tasarım stili için harika

Endüstriyel hissi veren beyaz duvarlar, sıcak ve cesur bir trend olarak algılanıyor. Kesintisiz ve çağdaş bir atmosferi garanti ediyorsunuz. Ayrıca çeşitli tasarım fikirleri için bolca alanınız var. Beyaz tuğla duvar görünümünün kendi kaba, endüstriyel görünümü vardır, ancak sonuçta stil açısından evrenseldir ve aynı zamanda oldukça ucuzdur..

Bu, odaların klasik şıklığını vurgulamanıza ve aynı zamanda daha rahat görünmelerine olanak tanır. Kırsal bir bağlamda, ahşabın tonları nedeniyle hakim olan beyaz tuğlaların rengiyle kasvetli atmosferi canlandırabilirsiniz. Endüstriyel tasarım bağlamında, beyaz karolar kendilerini doğal olarak ifade ederler. Burada da oda çok daha rahat hissediyor. Sonuçta, beyaz tuğla görünümlü duvar tasarımı, minimalist ve İskandinav tasarımları için mükemmel olurdu. Pürüzlü dokusu sayesinde odalar aynı zamanda özgün ve şık olacaktır..

Burada beyaz tuğla görünümü ve ahşabın harika bir tasarım kombinasyonunu görebilirsiniz.

medya duvarının arkasındaki beyaz tuğlalar

Gerçek veya tuğla duvar görünümü?

Beyaz tuğla duvar görünümü, çok çeşitli malzemelerle elde edilebilir. En basit yaklaşım, duvarı tuğla duvar desenleriyle duvar kağıdı ile tasarlamaktır. Piyasada tuğla görünümlü karolar da bulunabilir ve kolayca taklit edebilirsiniz. Modele bağlı olarak, farklı derecelerde gerçekçi görünürler. Yapışkan sıva ve boya ile her yerde beyaz tuğla duvarın oldukça kolay görünmesini sağlayabilirsiniz. Burada görebilirsin, nasıl çalışır!  Böylece her bütçeye ve çabaya uygun bir çözüm bulabilirsiniz..

Badanalı tuğla duvarlar bu endüstriyel yatak odası için harika seçenekler

Beyaz tuğla duvarlı yatak odası tasarımı

Olası uygulamalar

Bütün bir odayı beyaz tuğlalarla kaplayabilirsiniz. Bu ortamı gelecekte daha sık yeniden tasarlamayı planlıyorsanız, bu bir avantajdır. Bu nötr arka plan, bu konuda size biraz özgürlük verir. Minimalist bir tasarımın parçası olarak orijinal bir vurgu duvarı, başka bir harika seçenek olacaktır. Son olarak, bina içindeki belirli işlevsel alanları veya bölgeleri vurgulamak için de kullanabilirsiniz. Pencerelerin veya duvar nişlerinin etrafındaki alanı vurgulamak için kullanmaya ne dersiniz??

Tuğlalar, monokrom iç mekana harika bir doku kazandırıyor

Siyah beyaz endüstriyel iç

Beyaz tuğla duvar ile olası kombinasyonlar

Beyaz tuğla duvar, çeşitli doğal malzemelerle ideal bir şekilde eşleştirilebilir. Ahşap veya seramik olabilir. Cam veya paslanmaz çelik gibi çok modern malzemelerle kombinasyon da mükemmel şekilde çalışır. Tasarım stilinize en uygun olan bu varyanta karar verin.

Beyaz tuğla duvarlar, minimalist ve süper moda tasarımlar için mükemmeldir.

Önünde vurgu ışıkları olan geniş beyaz tuğla duvar

Çeşitli odalarda kullanın

Modern tasarım kuralları göz önüne alındığında, beyaz tuğlaları hemen hemen her alanda kullanabilirsiniz. Ancak oturma odalarında, çalışma odalarında ve yatak odalarında belirli fonksiyonel alanları vurgulamak için kullanmanızı öneririz. Mutfak ve banyolarda olduğu gibi koridorda da duvarları tamamen kaplamak çok daha uygun olacaktır..

Endüstriyel beyaz tuğla duvarlı banyolar orijinal ve modern görünüyor

Banyo için tuğla duvar - modern fikir

Beyaz tuğla duvarların bakımı

Garip bir şekilde, kiri genellikle beyaz bir arka plan üzerinde karanlık olandan biraz daha az görürsünüz. Bizim durumumuzda bakım, malzemenin türü ile ilgilidir. Alçı, suni bir malzeme veya fayans üzerinde karar verdiyseniz, inatçı kirlerin çıkarılması zor olduğu için düzenli bakım çok önemlidir. Bunu zaten fark ettiyseniz, artık boyanın yapısına derinlemesine nüfuz etmiştir ve temizlik çok zaman alıcıdır. Bu nedenle beyaz tuğla duvarın düzenli olarak tozunu almalı, gerekirse silmelisiniz (fayans ve plastik için) taze ve mükemmel görünümünü daha uzun süre koruması için..

Rahat odalarda harika fonksiyonel alanları vurgulamak için beyaz tuğla duvar görünümü kullanabilirsiniz.

Bir çocuk odasında büyüleyici beyaz tuğla duvar

Günümüzde insanlar beyaz tuğla desenli komple odalar tasarlamayı seviyorlar.

Beyaz tuğla duvarlar ve siyah banklar ile eksiksiz mutfak tasarımı

Oturma odasında, insanlar medya duvarlarının arkasındaki arka planı tuğla görünümlü tasarlamayı severler.

Sanatsal bir iç mekan için beyaz fayans

beyaz fayans - ahşap mobilyalı mutfak iç

beyaz fayanslar - zemin için harika bir usta

beyaz fayans - modaya uygun endüstriyel vurgulu duvar

İnsanlar gerçek veya yapay tuğla duvarları birleştirmeyi sever eklektik tasarım konseptlerinde

beyaz fayans - modaya uygun mutfak adası

beyaz fayans - rahat İskandinav odası

koridordan beyaz çini mobilyalar

beyaz fayans ahşap zemin ve beyaz fayans

Beyaz vurgulu duvar ve üç tasarım ışığı etkili bir kombinasyon oluşturur

beyaz fayans endüstriyel iç dekorasyon

beyaz fayans modern mutfak tasarımı

beyaz fayans modern iç tasarım

beyaz fayans deniz mutfak tasarımı

beyaz fayans modaya uygun iç tasarım

Beyaz tuğla duvarlar, sıra dışı kat planlarına sahip dairelerin özel karakterini harika bir şekilde vurgulamaktadır.

бели плочки страхотни идеи за кухня

бели плочки идеи за стена медия стена

интериорен дизайн на палатка от бели плочки

подчертайте зоната на белите плочки

хол дизайн бели плочки