Ayetlerde köpeğin Yeni Yılınız Kutlu Olsun selamları

Yeni Yıl, gerçekten yılın en mutlu ve en çok beklenen tatili olarak kabul edilmelidir. Milyonlarca insan birbirine tebrik gönderiyor ve bundan mutluluk duyuyor. Ailenizi de memnun etmek istiyorsanız, web sitemizde çok çeşitli tebrikler bulacaksınız. Bu makale tebrikler içeriyor: kadınlar, erkekler, arkadaşlar, meslektaşlar, arkadaşlar ve akrabalar için. Genel olarak, 2018 Yeni Yılını ayette tebrik etmekle ilgileniyorsanız, doğru yerdesiniz. Burada herkese mutluluk getirecek en iyi tebrikleri bulacağınızı umuyoruz..

Harika Yeni Yıl ve Mutlu Noeller selamları. En iyisi

Yani, her şeyle birlikte, en iyi kış tatilleri yakında gelecek – Yeni Yıl ve Noel. İnsanlar bu tarihlere önceden hazırlanır. Ve bu öncelikle tebrikler ve hediyelerle ilgilidir. Böyle günlerde, kural olarak, tüm meslektaşlarınıza, akrabalarınıza ve yakınlarınıza sıcak sözler vermek istersiniz. Gerçekten de, herkese sıcak sözler söylenmelidir. Genel olarak, ayette Mutlu Yıllar arıyorsanız, burada en güzelini bulacaksınız..

Sitemize geldiyseniz, uzun süre hoş tebrikler aramanız gerekeceğinden endişelenmeyin. Burada sadece en iyisini bulabilirsiniz. Önümüzdeki yıl 2018, Köpek yılıdır. Bu yıl bize sadece hoş olaylar ve ilginç duygular vaat ediyor. Biz de size şiir ve nesirde büyük bir tebrik koleksiyonu vermeye hazırız..

Güzel Mutlu Noeller ve Yeni Yılınız Kutlu Olsun selamlar

Ne demek istiyorsun – güzel tebrikler? Böylece, kalbinizin derinliklerinden söylediğiniz sözler, her durumda muhatap tarafından beğenilecek ve olumlu tepkiler bulacaktır. Ancak tebrik metninde dile getirdiğiniz dilekler, kişinin kendisinin hayalini kurduğu dileklerle örtüşürse daha da iyi olacaktır..

Doğru seçerseniz, Köpek’in ayetlerdeki Yeni Yılınız Kutlu Olsun selamlarının beğenilebileceğini belirtmek önemlidir. Genel olarak seçimimize dikkat etmelisiniz. Burada beğendiğinizi bulabileceğinizi bilin.

Ayetlerde köpeğin Yeni Yılınız Kutlu Olsun selamları

Düzyazıda Mutlu Yıllar.

2018 Yeni Yılınızı Kutlarım. Bu tatil her zaman ladin çam kokusu, mandalina tadı, havai fişek patlaması ve harika bir ruh hali ile ilişkilidir! Ancak asıl mesele, yeni planlarınız, yaratıcı fikirleriniz ve cesur girişimlerinizle ilişkili olmasıdır. Yeni yılda tüm fikirlerinizin gerçekte somutlaşmasını diliyorum. Mutlu tatiller!

***

Bardakların kristal tokuşturması ve parlak çelenk oyunları, çocukların ve yetişkinlerin samimi kahkahaları altında, sizi tatilde tebrik ediyorum! Ailenize ve arkadaşlarınıza mutluluk, doğaüstü sevgi ve refah diliyorum. Yeni Yıl bir öncekinden daha iyi olsun ve eskisinin sadece hayatta bir aşama olarak hatırlanmasına izin verin. Bize daha fazla hata yapmamayı ve yeni başlangıçlar için çaba göstermeyi öğreten aşama!

***

Sana tüm kalbimle mandalina havası diliyorum! Ve ayrıca kokulu ladin duyguları! Ve daha efervesan ve ışıltılı kahkahalar! Ve sağlık ve Yeni 2018’de buz gibi kar beyazı bir gülümseme! Mutlu tatiller!

***

Tebrikler! Köpeğin önümüzdeki yılı, sürekli aktif bir yaşam tarzı sürdüren ve hareketsiz oturmayan bu şaşırtıcı hayvanın ruh haline tam olarak karşılık gelebilir. Keşke refah seni bir dakika bırakmasa.

Ayette yılbaşı selamları.

Yeni Yılın Kutlu Olsun! on sekiz numara 

Bu yüzden gümüşte parlıyor.

-Korkman gereken bir şey yok

Bir Köpek ile çifte mutluluk olacak!

***

Yeni yılı birlikte karşılıyoruz,

Ve Olivier ile yemekler zaten masalarda.

Kalbimizin derinliklerinden tüm misafirlere okuyacağız

Ayette tebrik ediyoruz.

Hepinize karşılıklı anlayış diliyoruz,

Sevgi dolu, sıcaklık!

Yeni Yıl tüm dilekleri gerçekleştirsin

Ve en sevilen rüyalar!

***

Sevgili iş arkadaşlarım!

Sürekli bir yarışta

Ön ödemeden maaşa

umudunu boşa harcama!

hevesini kaybetme,

Her şey çok olsun.

tebrikler bugün

Kalbimin derinliklerinden mutlu yıllar!

***

Yeni Yıl arifesinde Mayıs

Günler parlak bir sevinçle parlıyor.

Ve gözlerde, sanki gün doğumu sırasında,

Parlayan ışıklar parlıyor.

Böylece boş yere asla üzülmezsin

Ve zihinsel olarak insanlarla arkadaş oldum,

Onu mutlu ve net kılmak için,

Ona nezaketle adım atın!

Yılbaşı selamları. orijinal

Her türlü komik şiir, Yeni Yıl selamları her zaman dostane partilerde ve kurumsal etkinliklerde kullanılır. Bu tür tebriklerin asıl amacı sevdiklerinizi neşelendirmektir. Genel olarak, onlarla eğlenebilir ve ruhunuzun dinlenmesini sağlayabilirsiniz..

Birçok yaratıcı selamlamanın en iyisini seçtik. Onları aşağıda kontrol edin.

Düzyazı olarak Yeni Yıl için tebrikler, orijinal.

Yılbaşı gecesi geçmiş zorlukların kapılarını kapatsın ve onları üç değerli arkadaşa açsın: inanç, sevgi ve umut. Her birinin evi mutluluk ve refahla doldurmasına izin verin. Önümüzdeki yıl zorluk yaşanmasın!

***

Köpeğin Yeni Yılında size sağlık, başarı ve sevgi diliyorum! Bir dizi parasal yağış zorluğu, olumlu duygular fırtınası ve beklenen değişikliklerin rüzgarları üzerinize düşsün! Ve Lady Luck’un sonsuza kadar sevgili arkadaşın olmasına izin ver!

***

Ve yine Yeni Yıl geliyor. Seni tebrik etmek istiyorum, sevgili arkadaşım! Önümüzdeki yılın hükümdarı Köpek olacağı için, hayatınızın da aynı derecede başarılı olmasını diliyorum. Tasarladığınız her şeyin gerçekleşmesine izin verin, kötülük geçecek! Yeni Yılın Kutlu Olsun!

***

Dilerim seneye dolar yağmurunda ıslanırsın. Bırakın yaprak dökümü şans eseri gelecek yıl boyunca ellerinize düşsün. Ve yılın herhangi bir mevsiminde, sanki Yılbaşı karı yağıyormuş gibi, evinize mutluluk düşecek. Yeni 2018’in her dakikasından size gerçek bir zevk diliyorum.

Orijinal ayetlerde Yeni Yıl için tebrikler.

Seni Yeni Yıl Arifesinde tebrik ediyorum,

Baştan aşağı dalış yapmak için iyi şanslar diliyorum.

Mandalina ve çam iğnelerinin kokusu gelsin

Mutluluğun seninle olduğuna inandır.

***

Yeni Yıl Günü’nde diliyorum:

Arkadaşlık süper yapıştırıcı gibidir,

Ağzına kadar güç ve mutluluk,

Kimin ihtiyacı var – bu çocuklar.

Kim yapmaz – kendinizi koruyun.

Frost’ta tereddüt etmeyin

araba istemek

Veya kutup tilkisi pelerininden.

Mucize gerçekleşmezse,

Sponsorun acele etmesine izin ver.

İstenen asıl şey,

Bu tatil biraz çılgın

Zihninizi bayramdan kaybetmeyin,

Aksi takdirde sabah ilginç olacak …

Kayıplar ve morluklar bizi bekliyor,

Ve tereddüt etmeden baş ağrısı.

Senden daha iyi ye

Ve kalbinden tebrikleri kabul et!

Yeni Yıl ve Noel selamlarına dokunmak

Tipik olarak, Noel ve Yeni Yıl bir aile tatili olarak kabul edilir. Ve hepsi bu, çünkü akrabalar ve arkadaşlarla duygusal toplantıların ilişkilendirildiği bu tarihlerle. Böyle günlerde, günlük koşuşturma içinde söylenemeyecek kelimeleri telaffuz edebilir ve hatta telaffuz etmeniz gerekebilir..

Yeni Yıl’ın samimi selamları aşağıda sunulmuştur. Herkesi seç ve memnun et.

Ayetlerde köpeğin Yeni Yılınız Kutlu Olsun selamları

Düzyazıda Yeni Yıl selamlarına dokunmak.

Böyle tatillerde, hayattan her zaman muhteşem değişiklikler beklenir.Yeni Yıl öncesi tüm özlemlerin sadece gerçekleşmesini değil, gerçeğin en fantastik beklentileri bile aşmasını istiyorum. Hayat sana harika seyahatler, yeni başarılar versin. Ve başarının tüm teşebbüslere eşlik etmesine izin verin!

***

Yeni Yıl, sihirbaz Noel Baba’nın tatilidir! Çocukluğumuzda arzularımızı yerine getirdi çünkü ona inandık. Hep bir peri masalına inanalım, sonra bir peri masalı hayatımıza girer! Önümüzdeki yıl tüm değerli hayallerinizin gerçekleşmesini diliyorum!

***

Yeni Yıl günlerinin Yeni Yıl kadar parlak ve eğlenceli geçmesine izin verin! Sorunlar, avuçlardaki kar gibi kendiliğinden erir! Çanların ciddi çanı altında tasarlanan her şey gerçekleşsin ve Noel Baba, Kuzey Kutbu’nda kışı geçirse bile, yılın 365 günü dileklerini gerçekleştirsin! Mutlu Yıllar 2018!

Ayette Yılbaşı selamlarına dokunmak.

Tüm iyi şeyler gerçekleşsin,

Yıldızların kehanet ettiği şey:

Tüm hayaller gerçek olacak

Ve istediğin gibi olacak!

***

Noel ağaçlarının reçineli kokmasına izin verin

Rüyaların mutluluğu hakkında uyanacak.

Ve tatil saf bir kar tanesi

Avuç içi bir yükseklikten aşağı inecek!

***

hep neşeli olmanı dilerim,

Beni besle ve beni ölümüne sev.

Ve sadece benimle olmak en mutlu,

Bir başkasını düşünemezdim diye.

Sana diliyorum sevgilim, senin için en iyisini:

Sağlık, gülümsemeler ve ateşin kalbinde.

Kıskançlığı, korkuyu ve acıyı bilmiyorsun,

Depresyon, anlam, alkol esareti.

Böylece hayatta kötü bir gün olmaz.

Öpücük. Seviyorum. Yeni yılınız kutlu olsun!

Kendinize bir Yeni Yıl selamı yazmak mümkün mü

Oldukça sık, sevilen birine Mutlu Yıllar dilemek için akut bir ihtiyaç olduğunda durumlar ortaya çıkar. Ve uygun bir tebrik bulunmazsa. Sonra bir düşünce akla geliyor – kendi başınıza bir tebrik yazmak. Elbette bu yapılabilir. Ve bunun zor olduğuna inanmanıza gerek yok. Aşağıdaki ayetleri yazmak için yönergelerimiz bu derste size yardımcı olacaktır..

Öneriler.

Bu nedenle, kış tatillerinde tebrik metninin 4 bileşeni olmalıdır. Bu, bir kişiye güzel bir itiraz, genişletilmiş bir iltifat, muhatap için bir dilek ve kişisel bir imzadır. Aşağıda, muhatabı memnun etmek için sıcak sözler olacak büyük bir tebrik nasıl yazılır onu anlatmaya çalışacağız..

Boş bir kağıt ve kalem olmadan bir selam yazmaya başlayamazsınız. Ayrıca bir metin düzenleyici kullanarak bilgisayarınızda bir ayet oluşturabilirsiniz. Yoğunlaşmak. Muhatabı nasıl adlandıracağınızı düşünün. Zaten tebriklerin ilk satırlarında mesajın kendisine gönderildiği söylenecek..

tatlı ışık!

Bundan sonra, bu kişiyi düşündükten hemen sonra ortaya çıkması gereken kelime-çağrışımlar yazılır. Negatif renge sahip kelimeleri atlıyoruz. Ayette sadece olumlu ifadeler bırakıyoruz. Kişi başına bir karakterizasyon değil, bir tatil selamı oluşturduğunuzu unutmayın..

Örnek: Ayı, rock, gülümseme, spor salonu.

Ayrıca, bu kelimelere en uygun kelimeler için sıfatlar ve karşılaştırmalar icat edilir. muhatabınız nedir? Çarpıcı, havalı, çekici veya vahşi mi? Hayal gücünüzü serbest bırakın ve övgü ile cömert olun.

Örnek: Büyüleyici bir gülümseme, kaya kadar güvenilir veya rüzgar kadar hızlı.

Şimdi muhatap için hangi özelliğin veya “vurgulamanın” en önemli olduğunu düşünüyoruz. Bir tane buldun mu? Ardından, tebriklerinizde buna odaklanın. Alıcının hobilerinden en iyisini alın. Sonuç olarak, tebrikler daha sıcak ve elbette daha doğru olacaktır..

Bir sonraki aşamada detaylı bir iltifata geçiyoruz. İşte hatırladığımız kelimeler ve onlar için aldığınız sıfatlar. Genellikle ana kelimeyle başlarız. Bu kişide sizi en çok çeken nedir? Neyin vurgulanması gerekiyor? Bir insanı ne için övmek?

Örnek: Bir kaya kadar güvenilirsin. Sözlerin, yaptıklarınla ​​çelişmez. Nazik bir ayı gibi görünüyorsun – aynı yumuşak ve çekici.

Tebriklerdeki dilekleriniz, dileklerin alıcısının ve sevdiklerinin duymak istediği dileklerle örtüşmelidir..

Örnek: Her zaman mükemmel bir fiziksel formda olmak ve rekorumu sevmek istiyorum.

Geleneksel dilekler: aşk, mutluluk ve mükemmel sağlık da uygundur.

İmza, muhatabın genellikle sizi aradığı ad veya ad ve soyadıdır..

Örnek: Küçük kız kardeşin Christina.

Açıklayıcı örnek.

Sevgili Lenchik! Nazik bir ayı yavrusu gibi görünüyorsun – aynı yumuşak ve çekici. Ama büyüleyici gülüşün beni yanıltmayacak. Arkasında güçlü bir karakter olduğunu biliyorum. Rüzgar kadar hızlı ve kaya gibi güvenilirsin. Sözlerin eylemlerle çelişmiyor.

Mutlu yıllar dilerim. Her zaman mükemmel fiziksel formda olmanı ve rekorunu kırmanı diliyorum..

küçük kardeşin Christina.

Bir tebriği yazarken, en güzel tebriğin kalpten ve kalpten yazılan tebrik olduğunu unutmayın. Ayrıca ayetlerde tebrikler yazabilirsiniz. Ama bu çok daha zor. Ancak tavsiyemize uyarsanız, düzyazı bir metin oluşturmak biraz daha kolay olacaktır. Başarılı olmanız için bu aktiviteyi mutlaka denemelisiniz..

Ayetlerde köpeğin Yeni Yılınız Kutlu Olsun selamları

2018 için sevdiklerinize tebrikler

Her gün bizi Yeni Yıla biraz daha yaklaştırıyor. Çok yakında, sevdikleriniz ve akrabalarınız için neşeli dilek mektupları tüm dünyaya dağılacak. Çoğu zaman, birçok insan bir tutuş veya itme gücünden yoksundur. Ve kişinin onu sevdiğinizi anlaması için ruhunuzu tebriklere koymaya değer. Tebriklerin manzum veya nesir olarak ne olacağı önemli değil. Sözler elbette zamanla unutulur. Ancak, hoş duygular her zaman kalır.

Yayınımızda, sevgili hanımınız veya sevgili erkeğiniz için hediyeyi tamamlayacak olan Mutlu Yeni Yıl 2018 tebrikleri var. Şiirlerimizle şunları yapabilirsiniz: sevindirin, umut verin veya sevdiğinize yüzüncü kez aşkını itiraf edin..

Düzyazıda Yeni Yıl selamları.

Düzyazıdaki tebrikler, kendinizi ve dahası, şiir yazma becerisine sahip olmayan bir kişi için bile çok güzel bir şekilde ifade etmenize izin verecektir. Bu tür tebrikleri birçok kez okumak ve ardından özel olarak bireysel cümleleri alıntılamak istiyorum..

Kahramanımın yeni yılı kutlu olsun! Hayatın sonraki 365 adımı sizi zirveye çıkarsın. Her şeyin ellerde tartışmasına izin verin, ancak hayatta olduğu gibi düşüncelerde de her şey yoluna girecek. Keşke toplantılar keyifli, iş – başarılı ve mutluluk – sonsuz, aşkım gibi.

Sevgili erkeğiniz için Yeni Yıl tebriklerinizde kalbinizin derinliklerinden söylenen birkaç basit kelime, ona başarılara ve hoş eylemlere ilham verecek..

Kahramanımın yeni yılı kutlu olsun! Hayatın sonraki 365 adımı sizi zirveye çıkarsın. Her şeyin ellerde tartışmasına izin verin, ancak hayatta olduğu gibi düşüncelerde de her şey yoluna girecek. Keşke toplantılar keyifli, iş – başarılı ve mutluluk – sonsuz, aşkım gibi.

Sadece gerçeği konuş. Adama tebriklerde konuşulan doğru sözler, hayatını böyle güzel bir genç bayanla geçirmesi gerekip gerekmediğine değil, onu düşüncelere yönlendirebilir..

Yılbaşı gecesinde, hanımların kulakları kendilerine doğru iltifatlar, hayranlık ve hoş ünlemler almaya hazırdır. Bu pozisyon göz önüne alındığında, kızlar için tebrikler pencerenin dışında elmas veya Yılbaşı karı gibi parlamalıdır..

Masraflı! Yeni Yıl sizin için en değerli hayallerin gerçekleştiği bir peri masalı olsun! Sonuçta, gerçek Güzel Vasilisa gibi güzel, görkemli, zeki ve iyi kalplisiniz. Ve ben senin sevgi dolu Aptal İvanuşka’n olacağım, ateş ve sudan geçmen, üç başlı yılanı öldürmen ve tüm hazineleri alman için hazırım. Mutlu Yıllar sevgilim!

Ayette sevdiklerinize yılbaşı selamları.

Hiç şüphe yok ki, her gerçek erkek bir Yeni Yıl selamı almaktan mutlu olacaktır. Elbette sevenlerinin onu tebrik etmesi gerekir. Sonuç olarak, 2018 Yeni Yılına başı dik girecek. Desteğinizi ve takdirinizi hissedecektir. Neşeli insanlar, kural olarak, Yeni Yıl selamlarında nesir olarak durmazlar. Sevgili erkekleri için güzel şiirler bestelerler. Yazımızda sevdiklerinize 2018 Yeni Yılınız Kutlu Olsun selamlarını bulacaksınız. Çok dokunaklı ve ilginçler..

benim çirkin adamım,

Neredeyse bir tatil!

Yeni Yılınız Kutlu Olsun istiyorum

nazik ve sağlıklıydın,

Ve çok seveceğim,

Böylece zar zor yeterli güç var!

***

Yılbaşı arifesinde, havai fişekler yanıp söndüğünde

Sevgili gözlerinin parıltısını gizleyemez,

Bir kez daha ne kadar pahalı olduğunu söylemek istiyorum

Bana her şey, her şey, bizi bağlayan her şey.

Yeni yıla seninle gireceğim aşkım!

mutlu ve sağlıklı olmanı dilerim!

Bizim için eşsiz bir yıl olsun,

Sağlık, neşe ve sevgi olacak!

Yazar: Tatyana Belyaeva

Tartışılmaz bir gerçek, kadınların kesinlikle şımartılması gerektiğidir. Ve sevgiliniz için Yeni Yıl için bir ayet bestelemek için, sevgilinizi şaşırtmak için akıllı olmanız gerekecek. Bununla birlikte, kadınlar sağlam hediyeleri takdir eder, ancak bu hediyelere eşlik eden tebriklerde onları şımartmaya değer..

Sen değilsen kim canım

Yılbaşı aşkı dileyebilirim.

Bir ilham perisine ilham veriyor gibisin,

bunu yaşamayı düşünmemiştim.

Sana zaferler ve başarılar diliyorum,

Her yerde ve istediğiniz şekilde.

Böylece hiçbir şey engel değil

Bir hayale ulaşmak için.

Her zaman orada olan sevgili en iyisini hak eder. Onun için en nazik ve sıcak tebrikleri hazırlamaya değer. Şiirsel biçimdeki minnettarlığın kesinlikle herhangi bir hediyeyi gölgede bırakabileceğini unutmayın..

sadece bu sabah yatacaksın,

Eh, belki de hiç.

“Mutlu Yıllar” – bana fısıldayarak söyle,

“Mutlu Yıllar” – Cevap olarak söyleyeceğim.

Bana sessizce mutluluklar dile,

aynısını yapacağım.

Seninle çok olsun,

Kendim için ne kadar istemedim.

Böylece bu sevinç talihsizlikle bilinmez,

hayatın senin için ne olurdu

Temizdi, berrak su,

Ve böylece senin yanındaydım.

Arkadaşlar için yeni yıl tebrikleri

Tabii ki, makalemizde arkadaşlar için Yeni Yıl selamlarını unutamayız. Bu tür şiirleri arkadaşlarınıza göndermek gelenekseldir. Böyle bir mesaj, kesinlikle gerçekleşmesi gereken sıcak dileklerle doldurulmalıdır..

Arkadaşlar için nesir selamlar.

Bir arkadaşınıza Yılbaşı selamlarının SMS ile gönderilebileceğini belirtmekte fayda var. En güzel tebrikler şiirlerdir. Ancak herkesin bunları yazma yeteneği yoktur. Sade tebrikler, içtenlik ve sevgiyle dolu olduğu için kazanır. Size kaba bir taslak vereceğiz ve durumunuza en uygun kelimeleri kendiniz ekleyeceksiniz..

Sevgili ve biraz çılgın arkadaşlarımı Horoz Yılı’nda tebrik ediyorum! O ve Noel Baba size sağlık, mutluluk, refah, başarı getirsin. Coşku, merak, spor sevgisi ve birbirimize olan sevgimiz hayatımızdan gitmesin. Ailelerimiz her zaman arkadaş kalsın ve arkadaşlığımız hiç bitmesin. Size seyahat, yeni bilgiler, tanıdıklar diliyorum. Hayat tüm hızıyla geçsin. Mutlu yıllar arkadaşlar! 

Veya:

Dostlar, bizi ebediyete yakınlaştıran avlumuzu hatırlıyor musunuz? !! (Burada seçenekler mümkündür – okul, enstitü, bölüm, ordu vb.). Bağlantımızın kesilmemesi güzel. Bu Yeni Yılda, daha önce olduğu gibi sonsuz olmasını diliyorum. Her birinize – size ve sevdiklerinize sağlık, mutluluk, iyi şanslar, her zaman iyi bir ruh hali. Ve aniden bozulursa – buna karşı başarılı bir mücadele. Tarifi bizi hatırlamaktır. Tanıştığımız için teşekkürler kader. Yeni Yılınız Kutlu Olsun canlarım! Yeni mutlulukla. 

Yaşlıları Yeni Yılda şu şekilde tebrik edebilirsiniz:

Ana şey sağlıktır. Gerisi takip edecek. Çocukların da mutlu olmasını dilerim. Torunları bekleyin. Ve kendi hayatını, ne olduğunu unutma. Hala genciz, hadi her günün tadını çıkaralım ve her anın kıymetini bilelim. Size bol neşe ve hoş sürprizler diliyorum. İyi kazançlar. Genel olarak, yaşıyoruz ve seviniyoruz.

En iyi arkadaşınıza Mutlu Yıllar özel bir sohbet olarak kabul edilir. Gerçekten de, hanımefendiyi memnun etmek kolay değildir. Dilekler hedeflenmeli ve çok gerekli olan dileklere sahip olmalıdır. Gençler için diledikleri: mutluluk, sağlık ve sevgi. Yaşlı insanlar: çocuklardan sağlık ve neşe.

Ayette bir kız arkadaşı veya erkek arkadaşı için tebrikler.

Bir arzunuz varsa, 2018 için Yeni Yıl selamları ayette yazılabilir. Bazı örneklere dayanarak ilginç tekerlemeler oluşturmaya çalışın.

Takıntılı kalabalığa izin ver

Para seni takip ediyor,

Siluşki, bir fil gibi,

Ve senin için en iyisi.

Her zaman şanslı olabilirsin,

Görünüm havalı olacak.

Servet bir anda bulsun.

Yeni Yılınız Kutlu Olsun dostum!

Bu dileklerin kime yönelik olduğu açıktır. Veya:

masal zamanı geldi,

Yeni Yıl arifesi!

Endişesini gidermesine izin ver,

Gelirinizi artıracak.

Tüm dilekler gerçekleşsin,

Aşk bahşetmesine izin ver.

Hem başarı hem sağlık

Seni bir mıknatıs gibi çekecek.

Ve kim bu tür dilekleri yerine getirmeyi reddedecek:

Yeni Yıl kapıda olsun,

Evinize iyi bir arkadaş gibi girecek!

Sana giden yolu unutmalarına izin ver

Üzüntü, sıkıntı ve hastalık!

Önümüzdeki yıl gelsinler

Hem şans hem başarı!

En iyisi o olsun,

Herkes için en neşeli!

Yeni Yılınız Kutlu Olsun, sevgili tanıdıklar ve yabancılar. Yeryüzünde barış, milletler arasında sevgi ve anlayış olsun. Horoz yılında size mutluluk, iyi şanslar ve refah.

Muhteşem bir tatil geliyor,

Işıklardan yuvarlak bir dans çevirdi,

Noel Baba kırmızı burunlu bir şakacıdır

Herkese tebrikler gönderiyor.

Kötü hava geçmişte kaldı,

Başarısızlıklar, hatalar ve üzüntü.

Size büyük mutluluklar diliyoruz!

Aşkın yolunu aydınlatmasına izin ver!

Bir öğretmene veya eğitimciye Mutlu Yıllar nasıl dilersiniz?

Öğretmene hitap edecek Yeni Yılınız Kutlu Olsun selamlarını konuşmanın zamanı geldi mi? Okuldaki öğretmenler veya anaokulu öğretmenleri = bunlar her insanın minnettar olması gereken kişilerdir. Genel olarak, bu insanlar Yeni Yıl tatillerinde kesinlikle tebrik edilmelidir. Bir öğretmen veya bir öğrenciden bir öğretmen için tebrikler samimi olmalıdır.

Yazımızda eğitimciler ve öğretmenler için de onları ağlatacak ve hoş bir izlenim bırakacak nazik satırlar var..

Öğretmenler için nesir selamlar.

Sizi içtenlikle kutluyorum sevgili öğretmenim, Mutlu Yıllar! Bir gencin gelişiminde çok önemli ve yeri doldurulamaz bir insansın, sabrını, çalışkanlığını ve adaletini gerçekten takdir ediyorum! Bana çok şey öğrettin, sadece konuda değil, hayata doğru bakmama da yardımcı oldun ve bu neredeyse daha önemli. Sizi unutmayacak yetenekli ve özverili öğrenciler dilerim.!

***

Sevgili öğretmenim, Yeni Yılınız Kutlu Olsun! Meslektaşlarının saygısını, öğrenci sevgisini, kendi önem ve ihtiyacının bilincini getirsin. Dünyada senin gibi daha fazla akıl hocası olsun!

***

Lütfen Yeni Yıl 2017 için en içten ve samimi tebriklerimi kabul edin! Bu, yılın en büyülü tatilinde, her şeyden önce arzuların yerine getirilmesini diliyorum. Sonuçta, mucizelere ve sihire içtenlikle inandığımız başka hangi tatil var? Önümüzdeki yılın tamamı keyifli etkinlikler, neşeli toplantılar, yeni keşifler ve sadece harika bir ruh hali ile dolu olsun. Haberler iyi, tanıdıklar hoş, iş başarılı ve sıkıntılar küçük olsun. Tüm planlarınız gerçekleşsin, sağlık sizi hayal kırıklığına uğratmasın ve sevdikleriniz her zaman orada olacak! Yeni Yılın Kutlu Olsun!

Öğretmenler için şiirsel tebrikler.

En iyi tatil Yeni Yıl,

Sen ne dersen.

Sadece mutluluk getirecek

sana canım öğretmenim.

***

Hayatta, her zaman olabilir misin

Sadece mutluluk olacak,

Sadece güneş, asla

talihsizlik yok.

***

İlk öğretmen

bizi kapıda karşıladın,

Biz sadece okula giderken.

O zamandan beri birçok gün geçti,

Fark edilmeden büyüdük.

***

Ve şimdi, – bugün zaten yetişkinler, –

On birinci arkadaş canlısı sınıf,

Ancak, bizim (öğretmenin adı ve soyadı),

Seni hatırlıyoruz canım.

***

Ve şimdi acelemiz var

Nazik sözler, hafif yuvarlak dans

Seni kalbimin derinliklerinden tebrik ediyorum

Yeni Yılın Kutlu Olsun!!

***

Yeni Yıl zaten kapıda,

Her eve bir arkadaş gibi girer,

Sana giden yolu sonsuza dek unutsunlar

Kötü şans, üzüntü ve hastalık.

Şirin öğretmene çok tebrikler,

Ruh hali harika olsun,

Yeni yıl sana iyi şanslar getirsin,

Önyükleme için refah, refah ve sağlık.

Noel Baba’dan çocuklar için yeni yıl selamları

Çocuklar için Yeni Yıl, peri masalı veren sıra dışı bir tatil olarak kabul edilir. İstisnasız tüm çocuklar, Noel Baba ve Snow Maiden’ın varlığına dair efsaneye inanır. Bu nedenle, çocuğunuza Mutlu Yıllar dilemeye karar verirseniz, en iyi çözüm Noel Baba ve Snegurochka’dan bir tebrik mektubu olacaktır. Çocuk böyle bir hediye almaktan mutlu olacak ve doğrudan Noel Baba’dan geldiğine içtenlikle inanacaktır. Peki Noel Baba’dan Yeni Yılınız Kutlu Olsun selamları ne olmalı? çözelim.

Tebriklerde, çocuğunuza her şeyden önce itaat dilemelisiniz. Ve yaklaşık bir yıl boyunca davranırsa, bir yıl içinde yine Noel Baba’dan benzer bir tebrik ve hediye alacak. Mektubu oluştururken, nesirde tebrikler kullanın..

nesir tebrikler.

Çocukları Yeni Yılda nesir olarak tebrik etmek, kafiye ile dostane olmayan insanlar için en iyi seçenektir. Düzyazı, mektubun muhteşemliğini vurgulayacaktır, çünkü birçok peri masalı bu biçimde yazılmıştır. Tebrik olarak, örnekte belirtilen verileri kolayca bireysel verilerle değiştirebilirsiniz: bebeğin adını girin, onunla ilişkili bazı olayları tanımlayın.

***

Yeni Yılın Kutlu Olsun! Bu yeni yıl geçmişin tüm acılarını silsin, ancak birikmiş refah ve başarıyı artırsın. Yeni yılın her dakikasının hayatınıza yeni ve heyecan verici bir şey getirmesine izin verin. Bu yıl görkemli toplantıların ve fantastik girişimlerin yılı olsun, kesinlikle gerçekleşecek bir rüyanın doğum yılı olsun.!

***

Yeni Yıl dilek tutma zamanıdır, bu mucizelerin zamanıdır. Tüm hayalleriniz ve en değerli arzularınız bu yıl gerçekleşsin. Yeni Yıl, hayata sıfırdan başlama zamanıdır. Tüm kötü şeyleri geçmişte bırakın ve sadece harika anıları ve başarıları yanınıza alın. Yeni Yılın Kutlu Olsun!

***

Size içtenlikle mutlu bir Yeni Yıl diliyorum! Önümüzdeki yılda son derece pozitif ve yardımsever insanlarla çevrili olmanızı, sadece hoş duygular yaşamanızı, yaşadığınız her günün tadını çıkarmanızı, etrafınızdakilere neşe ve gülümsemeler vermenizi diliyorum. Ve bu Yeni Yıl senin için özel olsun.

şiirsel tebrikler.

Ben gerçek bir Noel Babayım,

sana haber getirdim,

Yeni Yıl zaten yolda

Ve yakında kapıda olacak!

Bir mucize mi bekliyorsun? Mucize olacak!

Sonuçta, Noel Baba şunu unutmayacak:

Herkese bir hediye,

Bir çantada dikkatlice paketlenmiş,

Bağlanmış, parlak bir şekilde paketlenmiş,

Sonuçta, şimdi herkes bir hediye bekliyor,

Ocak ayına kadar mucizeler ve masallar.

Ve sana verdiğim tek şey bu!

***

Çocuklar, çocuklar, bir daire içinde kalkın,

Tebrikler, kabul et!

Eğlence, kahkaha, neşe,

Böylece yeterince tatlı var,

oyuncakların tam evi,

Kitaplar, çıngıraklar,

yulaf lapası ye

Ve anneni dinle.

***

Ben neşeli bir Noel Babayım,

sana hediyeler getirdim.

sana bir kahkaha denizi getirdim,

Mutluluk ve başarı denizi!

Yeni Yılın Kutlu Olsun,

Ve hepinize diliyorum

Mutluluk içinde uzun, uzun ömür,

boşuna üzülme,

Size çok sağlık ve mutluluk,

Ve kötü hava olmadan yaşa!

Akrabalarınıza ve ebeveynlerinize nasıl Mutlu Yıllar dilersiniz?

Yeni Yıl kışın ortasında gelir. Bu dönemde bir süreliğine çocuğa dönüşen yetişkinler bile hediyeler ve mucizeler bekler. Şu anda, şefkatli çocuklar ebeveyne Mutlu Yıllar verir. Her evde sıcak sözler duyulur.

Sizin için değerli olanları en içten ve sıcak sözlerle tebrik edin. Tebrikleri ayet veya nesir olarak kullanın.

Yeni Yıl prosaik selamlar.

Annem için: Gezegendeki en sevgili adama, sevgili anneme Mutlu Yıllar dilemek için acele ediyorum. Giden yıl tüm endişelerinizi ve kötü hava koşullarını beraberinde getirsin. Ve Yeni Yıl’da her şeyin yeni bir şekilde olmasına izin verin – kendi zevkiniz için yaşamaya başlayın, kendinizi takdir edin ve sevin. senin için en iyisi anne.

Babam için: Yeni Yılda, arka arkaya uzun yıllar boyunca, çok sevgili Büyükbaba Frost bize geliyor! Sana iyi tatiller baba! Biliyor musun, sensiz sadece bu tatili değil, her günü hayal edemiyorum! Çocukluğun arkamda kalması umurumda değil, seni hala inanılmaz derecede seviyorum! Ve en büyülü tatilin arifesinde, size en iyisini diliyorum!

Büyükanne ve büyükbabalar için: Sevgili büyükanne ve büyükbaba, ne olursa olsun beni her gün ödüllendirdiğiniz nezaketiniz, şefkatiniz, emeğiniz ve bakımınız için teşekkür ederim! Bugün tatillerin en güzeli geldi – Yeni Yıl! Size en güçlü sağlık, inanılmaz uzun ömür ve kaygısız bir yaşam diliyorum! Bilgelik her zaman seninle yaşasın, sana yeni gençlik ve neşe versin! Bayramınız kutlu olsun canım ve sevgilim!

vaftiz annesi için: Vaftiz annesinin dilekleri, Yılbaşı Gecesi’nde avucuna bir kar tanesi gibi düştü. Sevgi, sana iyilik ve mutluluk. Rabbim nazarlardan korusun. Ocağın neşeli kahkaha ve neşe ile dolmasını diliyorum.

yeğen için: canım yeğenim Size Yeni Yıl’da her gününüzün mutlulukla dolmasını, her yerde iyi şansların size eşlik etmesini ve iyimserliğin sadık arkadaşınız olmasını diliyorum! Sessiz kaldığın her şeyin gerçekleşmesini diliyorum. Yaklaşan yeni zaferler ve mucizeler ile size Mutlu Yıllar!

teyze için: Sevgili teyze! Yeni Yılda size eğlence denizi, neşe, mutlu günler, harika anlar, bir dizi gülümseme, yeni ilginç toplantılar diliyorum, böylece yakınlarda her zaman güvenebileceğiniz güvenilir bir erkek omuz var, bu yüzden her zaman çiçek açıyorsun ve sağlıklısın!

şiirsel tebrikler.

Yakın insanlar şiirlerle tebrik edilir. İşte bir kızın alabileceği bir şiir.

Şansın gülümsemesine izin ver

Bu bayram gecesinde,

mutlu yıllar canım baba,

Kızım seni tebrik ediyor,

Neşeli ve güvenilirsin,

Sen ruhun şirketisin,

Hayatının kıymetini bil baba,

Yavaşça tadını çıkarın!

Ve bu şiir zaten kız kardeşim için.

Biz çocukken bazen kavga ederdik,

oyuncakları paylaşamadım,

Ve şimdi abla, yıllar sonra,

sen ve ben su dökemeyiz!

Yeni yılın kutlu olsun canım!

En yakın, en nazik kişi!

Rab sizi ödüllendirsin,

Ve sonsuza dek üzüntü olmayacak.

Ve işte kardeşinizi nasıl tebrik edebilirsiniz.

Hayat bir serap, umutlar, tutkular

Bir rüyayı beklemek

Sadece tüm talihsizlikler olsa

Kalp ameliyati.

Mutluluğa inanarak Mutlu Yıllar

Tebrikler kardeşim!

Bir tedavi için gel –

Pasta, şarap, salata olacak!

Genel olarak, masa uzun süre hazır,

bir tek seni bekliyoruz!

Genel olarak, tüm akrabalara en iyisini dileyebilirsin. Bir yeğenin halası için böyle bir dilek dilemesi mümkündür..

Köpek Yılı için komik tebrikler

Yılbaşı çok yakında geliyor. Ve bu, şu anda orijinal tebrikler hakkında düşünmeye değer olduğu anlamına geliyor. Ayette komik Yılbaşı selamları almanın ne kadar eğlenceli olduğunu hayal edin. Ruh hali kesinlikle mükemmel olacak. Ve mizahi atmosferin kendisi 2018 için doğru havayı belirleyecek ve onu daha ilginç hale getirecek..

Düzyazıda Yeni Yıl için tebrikler.

Nesir resmidir. Bu nedenle patronu tebrik etmek için uygundur. Şaka ifadelerinden korkmanıza gerek yok. "Cidden" insanlar da biraz rahatlamaktan çekinmezler. Ama onları tebrik etmek komik, resmi ve güzel..

Genel olarak, aşağıdaki örnekler kullanışlı olacaktır..

Sınırsız eğlence ve akşamdan kalma yok! Sadece güzel anılar ve en cesur girişimler! Noel Baba’ya inan ve mutlu olacaksın!

***

Merhaba! Bu Noel Baba endişeli. Sana hediyeler getirdim, ama önünüzde beş yerde durdum, her yerde size davrandım, reddetmek bir şekilde elverişsizdi … Genel olarak artık daha ileri gidemem. Snow Maiden da “ormanda”. Çok üzgünüm, mutlu yıllar!

***

Horozun Yeni Yılında, size 12 ay sağlık, 53 hafta iyi bir ruh hali, 365 gün muazzam mutluluk, 8.760 saat bulaşıcı kahkaha, 525.600 dakika sevgi ve 31.536.000 hoş saniye diliyorum.!

Ayette Yeni Yıl için tebrikler.

Tabii ki, en komik tebrik, ayette bir tebriktir. Şiiri bir kağıda yazdırmanızı ve onunla birlikte arkadaşınıza bir mektup göndermenizi öneririz. Sıradan bir mektup sık görülmez. Ve arkadaşınız bir tane alırsa, o zaman kesinlikle mutlu olacaktır..

Mizahlı tebriklerin, düşman olduğunuz insanlarla dostane ilişkiler kurmanıza izin vereceğini biliyor muydunuz? Bu tür tebrikler sayesinde anlaşmazlıklarınız geçmişte kalacak ve kişi eğlenebilecek. Ancak eğlenceli bir tebrik seçerken, herkesin bu tür şeyleri anlayamadığı gerçeğini dikkate almak önemlidir. Bazı insanlar bu tür bir mizahı takdir edemezler. Ancak çoğu durumda, en ciddi insanlar bile bu tür tebrikler aldıklarında gülümserler..

Bir tebrik seçerken, amaçlanacağı kişinin karakterini dikkate aldığınızdan emin olun. Ayrıca mizah anlayışını da değerlendirin. Genel olarak, başkalarını doğru şekilde neşelendirin..

Bir dize ile tebrik ederim

Seni Köpek Yılı ile istiyorum 

Ve tüm yıl boyunca diliyorum

Güldün: “Hee-hee, ha-ha!”

Böylece tüm sıkıntılar sakatat için,

Böylece tüm problemler saçmalık,

Sana iyi şanslar getirmek için

Yaramaz Köpek Yılı!

***

Çiçeklerin tüm yıl boyunca vazolarda gösteriş yapmasına izin verin,

Yıldızlar senin ellerinde ve gökyüzü elmaslarda olsun diye,

Her cümlede iltifat olsun

Ve Horoz yılında sadece mutluluk anları!

***

Köpek Yılı size versin

Öyle ki düz ve ah ve uh!

Böylece tüm sıkıntılar – paramparça

Ve neyse ki – tam gaz!

Resmi Yeni Yıl selamları

Pek çok insan, Yeni Yıl yaklaşırken sevdiklerine hoş bir selam hazırlamayı düşünüyor. Özellikle resmi tebrikler sizi bekliyor: iş arkadaşları, iş ortakları ve iş yerindeki çalışanlar. Mutluluk ve sevgi için standart dilekler uygunsuz kabul edilir. Ama banal cümleleri de telaffuz etmenize gerek yok. Aşağıda, iş gibi sıkıcı olmayan selamları görebilirsiniz. Herkesi ilginç bir sesle şaşırtmanıza izin verecekler..

Resmi yavan tebrikler.

Yeni Yıl ve Noel tatilleri refah, başarı ve kendini gerçekleştirmeye inanç verir. Meslektaşlarıma yılın mutlu ve neşeli etkinliklerle dolu geçmesini diliyorum. Sadece heyecan verici ve yüksek ücretli bir iş için değil, tüm aile ile geçirilen hafta sonları için de hayatınızda bir yer olsun..

***

Yeni Yıl tatilleri yaklaşıyor, bu da değişimlerin, neşeli gülümsemelerin ve gelecek için parlak planların zamanı geldiği anlamına geliyor. Bu yıl size işinizde refah, ailenizde mutluluk ve özen ve iyi bir ruh hali getirsin. Kendinize ve ekibinize, kuruluşunuzun başarılı gelişimine ve refahına ve benzeri görülmemiş iş başarılarına inanmanızı dilerim.!

***

Değerli meslektaşlarım, giden 2017’den sadece en iyisini almanızı ve önümüzdeki yılda verimli bir şekilde çoğaltmanızı diliyorum. Ve işinizde başınıza gelen bu küçük başarısızlıkların ve büyük sıkıntıların, herhangi bir organizasyonun başarılı bir şekilde gelişmesinin imkansız olduğu sadece faydalı bir deneyim haline gelmesine izin verin..

Resmi şiirsel tebrikler.

Özetlemek gerekirse, geçen yıl,

bugün dilemek istiyorum

Şans meselelerinde, böylece her zaman zamanında

Başarıyla yerine getirmek için tüm yükümlülükler.

Ve bu krizin seni korkutmasına izin verme,

Ve sermaye istikrarlı bir şekilde büyüyor,

Ve takım coşkusunu kaybetmez,

Arayan mutlaka bulur!

***

Yeni yıla çok az kaldı.

Tatil beklentisiyle yaşamak,

Sizi tebrik etmek için acele ediyoruz, güvenilir ortaklar,

Ve sadece iyi arkadaşlar.

Yeni yılda mutluluk size eşlik etsin

Ve dileklerin tamamen gerçekleşecek.

İş için – kar, başarı ve şans.

Sağlık, sevgi ve refah – ailede.

***

Önümüzdeki yılın her günü olabilir

Size büyük mutluluk getiriyor, iyi şanslar!

Sadece neşe sana çalışacağına söz verebilir,

Ve evde konfor sizinle buluşuyor!

Mutlu olaylar ve haberler

Ve hayatta sana sadece hoş haberler!

Meslektaşlarınıza Mutlu Bir Yeni Yıl 2018 nasıl dilersiniz?

Yazımızda ayrıca ayette iş Yeni Yılı selamlarını bulabilirsiniz. Noel ve Yeni Yıl hoş sürprizler ve harikalarla doludur. Yeni Yıldan önce insanlar aktif olarak kurumsal etkinliklere hazırlanıyorlar. Ve bu tür partiler, kural olarak, tebrikler olmadan tamamlanmaz..

Doğru kurumsal tebrikler, ortak çalışma ve takdirleri için ekibe teşekkür etmenizi sağlayacaktır. Bu durumda sulu duvar gazeteleri, güzel kartpostallar ve tebrik mektupları kullanılır. Ancak tebriklerin formatı, çalışanın pozisyonuna ve kişiliğine bağlı olarak seçilir..

Düzyazıdaki meslektaşları için Mutlu Yıllar.

Mutlu Yıllar, sevgili meslektaşlarım! Hayallerimiz gerçekleşsin ve tüm görevler kolayca çözülsün. Dost ekibimizin zorlukları aşmasına izin verin, kariyer basamakları bir pist haline gelecektir. Ortak davamızda başarı ve refah diliyorum. Evlerinizde huzur, sıcaklık ve konfor.

***

Maymun’un yerini yardımcısı olan Ateş Horozu’nun alacağı andan çok önce değil. Bu nedenle herkesi 2017 Yeni Yılında tebrik ediyor ve bu zamanın simgesinin her birimize destek olmasını diliyorum. Etrafında daha fazla şans, finansal refah, kibar ve sadık insanları aldatmasına izin verin. Sağlıklı olun, hak ettiğiniz şekilde takdir edilmenize izin verin ve işler sadece yükselir. Yeni Yılın Kutlu Olsun!

***

Sevgili patronumuzu en büyülü tatilde tebrik etmek için acele ediyoruz! Tüm planlarda ve projelerde şans her zaman size eşlik edebilir, yeni zirvelere hakim olmanıza yardımcı olabilir. Önümüzdeki yıl güvenilir, uzlaşmacı ve destekleyici iş ortaklarıyla buluşmalar getirsin.

Düzyazı olarak oluşturulmuş tebrik satırları standart olmayan konuşma dönüşlerine sahiptir. Bir kişinin kişisel niteliklerini ve profesyonelliğini vurgulamanıza izin vereceklerdir. Aşağıda, herhangi bir meslektaşınızı kesinlikle tebrik edebileceğiniz ve ona hoş bir deneyim yaşatabileceğiniz satırlar bulunmaktadır..

Ayette meslektaşları için mutlu yıllar selamlar.

Düşüncelerinizi güzel bir şekilde ifade etmeye karar verirseniz, ayetlerde tebrikler kullanmalısınız. Tebriklerin bu versiyonunun başka bir artısı var. Bir etkinlikte öğrenmesi ve söylemesi kolaydır. Ancak bunları hoş bir diksiyonla yüksek sesle ve net bir şekilde söylemek daha iyidir..

Aşağıdaki tebriklere bakın. Sadece telaffuz için değil, aynı zamanda kartpostallara yazmak için de uygundurlar. Ayrıca elektronik olarak gönderilebilirler..

Neşeli, arkadaş canlısı ekibimiz

mutlu yıllar dilerim!

Olumlu bize eşlik etsin

Ve istikrarlı bir gelirden memnun!

Size refah, başarılar diliyorum,

Çok iyi sağlık, refah.

Bir gülümseme, neşe ve kahkaha arabası.

Her şey her zaman yolunda olsun!

***

Sürpriz yapılmış! Gülümsemek!

Ve biraz tereddüt etme!

harikasın, harikasın!

Hafifçe patlayıcı olsa da …

Hatta gelecek yıl

birlikte çalışacağız.

Yeni Yılda size diliyorum –

maaş artışı!

***

Şefin takdir etmesine ve anlamasına izin verin,

maaşın yükselsin,

Saçma sapan şeylerden rahatsız olmayın,

Meslektaşlarım, Horozun Mutlu Yılları!

***

Yeni yıl kar taneleri ile oynuyor,

Kendim için koruma ve mesken arıyorum.

çok yakında seni ziyarete gelecek,

sevgili liderimiz!

***

Bir sürü hediye sana getirecek

Ve hiç hayal etmediğin bir şey bile.

Ve bu seni gözyaşlarına boğacak,

Dertlerimi ve üzüntülerimi benimle birlikte alarak!

Müşteriler için yeni yıl tebrikleri

Müşterilerinizi ve ortaklarınızı etkilemek için bir başka fırsat da onlara Mutlu Yıllar dilemektir. Her koşulda, tapunuzun çok takdir edileceğini unutmayın. Yılbaşı selamlarının ilişkinizi güçlendireceğini ve işbirliğini daha verimli hale getireceğini unutmayın..

Müşteriler ve ortaklar için nesir tebrikler Mutlu Yıllar.

Bayram tebrikleri, her şeyden önce kelimelerdir. En iyi hediye bile bir kapak mektubu olmadan güzel görünmeyecektir. Tebrik satırlarını kendiniz yazabilir veya burada bulunanları kopyalayabilirsiniz..

Tüm satırları alıcıya yönlendirmeyi unutmayın.

“Profesyonellerle çalışmak, herhangi bir işte başarının anahtarı olan değerli bir deneyimdir. İşbirliğimiz birçok zorluğun üstesinden gelmemizi ve ilişkilerin istikrarını ve güvenilirliğini korumamızı sağladı. Giden yıl, profesyonel ekibinizin büyük bir değeri olan şirketimizin gelişim tarihine başarılı bir yıl olarak geçecektir..

Önümüzdeki yıl size refah ve esenlik, yeni başarılı ortak projeler ve tükenmez bir fikir kaynağı diliyoruz! Size ve sevdiklerinize mutluluk ve sağlık! Yeni Yılın Kutlu Olsun!”

“Güvenilirlik, istikrar ve refah, işbirliğimizin başarısının anahtarıdır! Lütfen yaklaşan Yeni Yıl için içten tebriklerimi kabul edin! Yeni planlar, yaratıcı fikirler, iyi haberler ve finansal zaferlerle dolu olsun! Ve tüm haber programlarının ilk satırları şov dünyası haberleriyle değil, sansasyonel başarılarınızın haberleriyle dolu olacak! Mutlu tatiller! “

Müşteriler ve ortaklar için şiirsel Yeni Yıl selamları.

Yeni Yılınız Kutlu Olsun, ekibimiz tebrik ediyor

Siz, zaman içinde test edilmiş ortaklar.

Azim her zaman ileriye götürebilir,

Ve azim ve birlik – dağları yıkın.

Tüm çabalar verimli olsun,

Açık – hedef, kendinden emin – rüya.

Refah, istikrar ve güvenilirlik

Sana sadık üç balina olarak hizmet et.

***

Sana mutlu yıllar dileriz

Sadık ve güvenilir ortaklar.

Yaratıcılığın zaferlere yol açmasına izin verin,

Dikkati korur.

Takım gelişsin

Takım ruhu ve başarı ruhu,

Ve işinizde yeni bir yıl

Önemli bir dönüm noktası ile işaretlenecek.

Ayette Yeni Yıl için tebrikler çok güzel ses. Ancak tebrikler için ölçülü bir stil seçilmiştir. Bu durumda, kendinizi saçma bir durumda bulamayacaksınız..

Tüm müşterilere tebrikler

mutlu Noeller ve mutlu yıllar.

Seni rahat bırakmalarına izin ver

Geçen yılın endişeleri.

Size ve ailenize mutluluklar,

Yeni planlar ve hayaller.

Bir ziyaret bekliyoruz, söz veriyoruz

Tüm beklentileri haklı çıkar.

***

Müşterilerin sevgili olmasına izin ver

Ve Noel ve Yeni Yılda

hiçbir sorun olmayacak,

Kutlamayı sık sık bozan şey!

Bir kar fırtınası sadece mutluluk getirir –

Büyük, tüm yıllar boyunca,

Ve bir kar fırtınası ortalığı süpürecek –

Bir kez ve herkes için evden!

Şiirsel tebrikler de kulağa çok güzel gelebilir..

Kısa Yılbaşı sms selamları

Yılbaşı tatilleri her birimize muhteşem bir atmosferde aktarılır. Herkes mucizeler ve hediyeler bekliyor. Birkaç yıl önce sevdiklerinizi tebrik etmenin ana yolu bir tebrik kartı göndermekti. Ancak bugün, yeni teknolojiler, yardımıyla Yeni Yıl sms selamları gönderebileceğiniz cep telefonlarının kullanımına izin veriyor. Genel olarak, koleksiyonumuzda beğenmeniz gereken en iyi SMS tebriklerini sizin için seçtik..

Düzyazıdaki SMS için kısa tebrikler.

Yeni yılınız kutlu olsun! Her astına örneksin, gerçekten harika bir insansın. Size sabır, yüksek başarılar, bilgelik, iyi ruhlar, güç, memnuniyet ve istikrar diliyorum. Ailenizde refah hüküm sürsün. Mutlu tatiller!

Yeni Yıl, ladin kokusu, havai fişeklerin patlaması ve şampanya tadı ile harika bir muhteşem tatil. Ve bu muhteşem gecede, çanlara yapılan tüm dileklerin gerçekleşmesini diliyorum. Sorunlar ve sıkıntılar size ve sevdiklerinize dokunmasın ve ev mutluluk ve neşeli kahkahalarla dolsun..

Size içtenlikle mutlu bir Yeni Yıl diliyorum! Önümüzdeki yılda son derece pozitif ve yardımsever insanlarla çevrili olmanızı, sadece hoş duygular yaşamanızı, yaşadığınız her günün tadını çıkarmanızı, etrafınızdakilere neşe ve gülümsemeler vermenizi diliyorum. Ve bu Yeni Yıl senin için özel olsun.

Yeni Yılda, size organizasyonumuzun daha fazla refahını, genişlemesini ve daha iyiye yönelik küresel değişiklikleri dilememe izin verin ve kişisel olarak size – kişisel yaşamınızda planlanan yükseklikleri, finansal refahı ve mutluluğu elde etmek için çok fazla sağlık .!

Ayette SMS için kısa tebrikler.

İşte yeni yıl kapıyı çalıyor,

Ve herkes bir mucizeye inanmak ister.

Dilekler gerçekleşebilir,

Bir yıl refah getirecek.

***

Evde barış ve ışık olabilir,

Size uzun yıllar sağlık.

Günlerin sıcaklıkla dolmasına izin verin,

Tüm üzüntüler bir rüya olsun!

***

Yeni Yılın Kutlu Olsun!

Mutluluk eve gelsin.

Sen umut ve desteksin,

Peki, seni hayal kırıklığına uğratmayacağız.

***

iş lütfen,

Ciroların büyümesine izin ver.

Ve yılın herhangi bir zamanında

Ruhumda nilüferler açar!

***

Sevgili Lider,

Yeni yıl getirsin

İstediğin herhangi bir şey,

Gelirinizi artıracak.

***

İşlerin yokuş yukarı gitmesine izin ver,

Dolu bir kase bir ev olacak.

En soğuk soğukta bile

Sıcaklık ile ısınmasına izin verin.

***

Ve senin için bir fıçı havyar ve bir el arabası altın,

Ve Gazprom biraz zula paylaşıyor.

Önümüzdeki yıl seni mutlu etsin.

Sağlık, eğlence, hoş bir güçlük!

***

Daha az geyik, daha fazla şans

Ve sadece basit, iyi görevler.

Başarı yolda kaçınılmaz olsun,

Ve her sabah – sevgiyle – ihale.

***

Yılbaşında sarhoş olmayın

Ve ağacın altına yatma!

Salataya yüz üstü yatmayın.

çok mutlu olduğunu farz et!

***

Çanların çalmasını bekleyin,

Pankartı salla…

Ailenizi yorun:

Daha birçok izin günü

Geçerken yakalamak!

İyi şanslar! Yeni Yılın Kutlu Olsun!

Nihayet

Bu kapsamlı makalede çok şey bulabilirsiniz. Tebriklerimizin sevdiklerinize ve sevgili insanlara uzun süre hafızanızda kalabilecek olumlu duygular verebilmesini umuyoruz..