Nisan Şakası Günü hediyeleri

Ülkemizde birçok bayram kutlamak adettendir. Ve insanlar bunu büyük bir zevkle yapıyor. Herhangi bir tatil, arkadaşlarla bir araya gelmek ve farklı konularda sohbet etmek için harika bir fırsattır. 1 Nisan’da Rusya’da Nisan Şakası Günü kutlanır. Bu tatil şımarık ve çok güzel. Bu gün için bir tür kutlama planladıysanız, buna önceden hazırlanmalı ve 1 Nisan’da ne vereceğinizi öğrenmelisiniz..

Hangi hediyeler vermek gelenekseldir

Kural olarak, 1 Nisan’daki hediyeler komik olmalıdır. Alıcıda ilginç duygular uyandırmak zorundadırlar. Sizin için, bu görevle başa çıkabilmesi gereken birkaç fikir hazırladık..

Bir erkek için bir oyuncak.

Bir kız veya çocuk için en iyi hediye bir peluş oyuncaktır. Herhangi bir fırsat için hediye olarak bir oyuncak satın alabilirsiniz. Erkekler de bu tür sunumlara kayıtsız değildir. Ancak onu sıradan bir oyuncakla etkilemek imkansızdır. Bu nedenle, burada biraz hile yapabilirsiniz. Tasarımcılar, yatakta kadınlarla başarılarını sergileyen erkekler için cinsel yolla bulaşan hastalıklara neden olan bakterilerin prototipleri olan oyuncaklar yarattı..

Nisan Şakası Günü hediyeleri

Sinir ucu şeklinde komik bir oyuncak da kadınlar için yaratılmıştır..

Burun şeklinde sıvı sabunluk.

Orijinal Georgian burun dağıtıcısından sabun kullanarak ellerinizi yıkamak harika bir fikir. Bu tür dezenfeksiyon, ellerin cildini temizleyecek ve ruh hali harika olacak..

Nisan Şakası Günü hediyeleri

Fiziksel gelişim için uyarıcı.

Aşağıdaki hediye fikri, fiziksel aktivitesi zayıf olan kişiler için orijinal ve olumlu olacaktır. Güzel bir vücuda sahip bir sporcunun vücudunun altına, hediyenin alıcısının yüzünü Photoshop’a koymaya değer olduğu bir karikatür oluşturun. Bu hediye “bir patlama ile!” kabul edilecektir..

bıyık gözlüğü.

Bıyık gözlükleri özel bir özelliktir. Böyle bir aksesuar, alıcısını 1 Nisan’da karşı konulmaz hale getirecek. Ve etraftakiler, elbette, onları giyecek olan alışılmadık türden insandan memnun kalacaklar. Ayrıca, bu tür gözlüklerde popüler sosyal medya için en kışkırtıcı fotoğrafları alacaksınız. ağlar.

Nisan Şakası Günü ne vermeli

bir kavanozda kurbağa.

Bir sonraki hediye, karşılıksız aşk ve yanlış anlaşılmalardan muzdarip yakın bir arkadaşa hediye olarak uygundur. Kız arkadaşına destek ol. Onun için atlı bir prens sunun. Ancak bu prensi elde etmek için peri masalından gelen geleneği hatırlamanız gerekecek. Kız arkadaşım kurbağayı öpmeli.

Hediyenizde kurbağa sıradan olmayacak. Kaygan ve kötü görünebilir. Bu nedenle, bazı durumlarda, bir kişi onu öpme arzusuna sahip olmayabilir. Ve eğer durum böyle değilse, o zaman bunu yapmamalısınız. Kavanozu suyla doldurmak yeterlidir ve kimyasal reaksiyon sayesinde kurbağa bir prens olur..

Nisan Şakası Günü hediyeleri

Kupa – kahve için klozet.

Böyle bir sürpriz kupa iğrenç olabilir. Gerçekten de böylesine alışılmadık bir kaptan canlandırıcı bir içecek içmek bizim için o kadar kolay değil. Ancak bunu yapmayı başarırsanız, alıcı kesinlikle böyle bir görevle başa çıkacaktır. Bu arada, bu hediye en iyi tüm konukların huzurunda verilir. Ayrıca bir yarışma düzenleyebilirsiniz..

Nisan Şakası Günü hediyeleri

Şık bir gadget’a telefon alıcısı.

Bir April Fool’un hediyesi, şakaları ve komik şeyleri sevenler tarafından her zaman ve sorunsuz bir şekilde bulunacaktır. Arkadaşınıza herhangi bir iphone’a bağlanan bir muz tüpü hediye edebilirsiniz. Kulağına tuhaf bir tüp takan bir arkadaş çok komik görünecek. Bu nedenle, harika fotoğraflar çekebilir ve hoş duygular elde etmek için onlara her zaman hayran olabilirsiniz..

Nisan Şaka Günü kutlu olsun selamlar

palaska birası.

Olağan erkek aktiviteleri arasında avcılık, spor ve balıkçılık yer alır. Ve elbette, bu tür toplantılar bira olmadan yapamaz. Bir erkeğin arkadaşına böyle bir palaska sunulabilir. Hediyenizin kesinlikle işe yarayacağını ve beğeneceğinizi unutmayın..

Nisan Şaka Günü kutlu olsun selamlar

harika kravat.

Arkadaşlar ve kız arkadaşlar için, tanıdıklar ve doğayı seven akrabalar için puantiyeli sarı bir kravat seçmelisiniz. Bu sunumun özelliği, sonunda yaprak dökmeyen yosunlu bir ampul olması gerçeğinde yatmaktadır. Ve şimdi alıcının böyle bir hediyenin ne anlama geldiğini çözmesine izin verin.

Nisan Şaka Günü kutlu olsun selamlar

Komik fotoğraf çerçevesi.

Bilgisayarları ve yeni teknolojileri sevenler için, TV şeklinde sıra dışı bir fotoğraf çerçevesi harika bir hediye olacak, elbette böyle bir hediye her yaşam alanında hak ettiği yeri alacaktır..

Nisan Şaka Günü kutlu olsun selamlar

Ebeveynler için hediyeler

Yakın insanlar – ebeveynler de bu gün gözetimsiz bırakılmaz. Onlar için hediyeler çok kaba olmamalıdır. Şirin şeylere gelince, sevdiklerinizi onlarla her zaman memnun edebilirsiniz. Kirazlı bir kolye sevgili anneniz için iyi bir hediyedir. Böyle bir aksesuar, güzel bir elbisenin görünümünü tamamlayacak ve annenizi sadece çekici hale getirecektir..

Nisan Şaka Günü kutlu olsun selamlar

Baba için, gerçek bir güzellik uzmanına gelince, iştah açıcı kadın bacakları şeklinde bir broş uygundur. Bu hediyenin yanlış anlaşılacağından korkmayın. 1 Nisan’da bu sürpriz en zeki adamı bile güldürecek..

Nisan Şakası Günü ne vermeli

Sevilen birine veya eşe hediye.

Sevilen biri ve koca için hediyelerde eğlence teması devam ettirilmelidir. Alışılmadık bir hediye, kitabın sonunda kadın botları veya ayakkabıları olacak bir yer imi olarak kabul edilecektir. Böyle bir hediye yardımı ile kıskançlık çekmediğinizi vurgulayabilirsiniz..

Nisan Şakası Günü ne vermeli

Eşinizi yemeğe davet edebilirsiniz. Ancak, bu gün yiyeceklerin plastikten yapılmasına izin verin. Kocanıza veya sevgilinize, diğer kadın bacaklarına bakarsa onu tam olarak bekleyenin bu olduğuna dair ipucu verin..

Nisan Şakası Günü ne vermeli

Kadınlar için hediyeler

Sevdiğiniz biri için yaptığınız sürpriz başarılı olduysa, bir geri dönüş hareketi bekleyin. Çok kurnaz olabileceğini unutmayın. Örneğin, iki kişilik örme sakal olabilir. Bu kılıkta, etrafınızda sizi görecek herkese bolca kahkaha ve neşe vereceksiniz..

Nisan Şakası Günü ne vermeli

Akrabalar ve arkadaşlar için hediyeler

Eskiden 1 Nisan’da birbirine komik yazılar yapıştırmak bir gelenekti. Ama bugün böyle uğraşmana gerek yok. Komik bir yazıt ile bir şey vermek yeterlidir. Her gün bu tür kıyafetleri giymek gerekli değildir. Ancak 1 Nisan’da, her yıl hoş gelenekleri uygulamaya ve hatırlamaya değer..

Nisan Şakası Günü ne vermeli

Erkek arkadaşlar için bir hediye uygundur – bir jöle boa yılanı. Gerçekten özel bir etki yaratmak için bu oyuncağı adamın kapısının altına koymanız yeterli. Sabahları muhtemelen dudaklarından pek çok duygu duyacaksınız..

Nisan Şakası Günü ne vermeli

Çocuklar için hediyeler

1 Nisan’da eğlenceyi ve eğlenceyi seven her çocuğu bir sürpriz bekliyor. Onları hayal kırıklığına uğratmamaya çalışın. Onları biraz korkut ve onları yatağa koyması önerilen açık yeşil bir kertenkele ile memnun et. Kahvaltıda meyve ve hamamböceği salatası servis edebilirsiniz..

Nisan Şakası Günü ne vermeli

Nisan Şakası Günü ne vermeli

Tüm tanıdık çocuklar için, domuz yüzünün yerleştirileceği gözlükler olarak unutulmaz bir hediye sunabilirsiniz. Ayrıca acı ve tuzlu kurabiyelerin yanı sıra çok ve çok kauçuk tatlılar da sunabilirsiniz..

Nisan Şakası Günü ne vermeli

Nisan Şakası Günü selamları

Artık 1 Nisan’da ne hediye alacağınızı biliyorsunuz. Bu fikirlerin çok harika olduğunu kabul edin. Ancak, hediyelerin en iyi komik tebriklerle sunulduğunu unutmayın. Ama hangi kelimeleri söyleyeceğimizi daha sonra yazacağız. Sizin için harika tebrikler getireceğiz 1 Nisan Kutlu Olsun.

Nisan Şakası Günü en güzel gündür,

Herkes ağlayıp gülerken,

Ne zaman herkesten sevinçle,

Tüm insanlar yeni başlayacak.

Ben böyleyim zaten gülüyorum,

Bu hayattan ve tembellikten,

Kendimle mücadele ettiğimde,

Tatilden sonra sabah yataktan kalkmak.

Kalkıyorum, gidiyorum ve tekrar hatırlıyorum,

O harika avans ve maaş günü,

Ve sonra, anlıyorum,

Artık hesap günüm geldi.

Hiçbir şey, çünkü hepimiz iyimseriz,

bununla yüzleşmek zorunda değiliz,

Dünyadaki kötümserlerin kökünü kazıyacağız,

Hepimiz ve mizah, genel olarak, umrumda değil.

**

Bugün nasıl bir gün olacak?

Takvimi sormanın zamanı geldi,

Pazar ise,

Şaka oynamak mümkün olacak,

Zaten bugün bir rüyada olduğu gibi,

yaramaz oynamaya çalıştım!

Sonuçta, bugün aynı,

Herkesin şanslı olduğu bir gün,

Herkesi arka arkaya arayabilirsin,

herhangi bir saçmalık söyle,

İnternette spam ekmek,

Düşmanlara dolaba bir kedi atın,

Komşunun ruhunu kır,

Çoraplarını çıkar,

çorap bağlamak,

Her şeyi yaptın mı? görevimi yaptım!

Ve ruhumda eriyen neşe,

Pil takvimden fırladı,

Tembel olmadığı için gülümsedi,

Sonuçta, bugün Kahkaha Günü!

**

1 Nisan’da soracağım

Yüzlerdeki hüzün mayınlarını kaldır.

kendimde taşımıyorum

Gülmek için, sebep benim.

bir arkadaşımı oynayabilir miyim,

Gün boyu atlama.

evet en azından oku

Eski küçük kitaptan anekdotlar.

Ve kahvaltıda yutacağım

ben uçuşan gülüşüm.

beyler istemiyorum,

ağzına gelmesini bekle.

bugün tebrikler

Merry sana yazdı,

Rüzgarı estirmek için,

Ve kahkaha herkesi aldı!

**

ne zaman gülelim,

Seni bir şakayla eğlendirmek için?

Gün bugün ne vermek ne almak,

daha komik olamazdı.

Bugün ilk gün

mutlu nisan,

Bize neşe getirdi,

Sadece kapıya itildi.

Onunla birlikte bir anekdot kalabalığı vardı

Ve farklı mitingler.

Herkes güler, genç yaşlı,

Bulaşıcı görünüyor!

**

1 Nisan sadece 1 Nisan değil,

gerçek neşeli arkadaşların bu günü,

Eğlence sanatını biliyorlar

İlham verici, güzel ve çok kolay. 

**

Nisan ayının ilk günü, sizi tebrik ediyorum

Kalbimin derinliklerinden şimdi smskoy!

Bugün bol bol kahkaha sizi bekliyor olsun,

Gün kolayca geçsin, kaygısız!

**

1 Nisan için tebrikler,

Sana kolay ve eğlenceli bir hayat diliyorum,

Şakalar sadece nazik olsun,

Tüm arkadaşlar tebrik etmeyi unutmayacak!

**

bugün erken kalktın

Ve hemen uzanmak daha iyidir:

Petrosyanlar tırmanacak,

“Full House” çökecek!

Akşamdan kalmaktan daha korkunç,

Nisan ilk gün.

korkunç eğlenceden

hiçbir yere saklanamazsın.

Sana güç ve inanç diliyorum

tanışmaya değer,

kapımızı çalan ne

paltolu 101. at!

**

Mars’a patates ektiklerini duydum.?

Geçen gün ormanda bir mamut yakalandı!

Bunların hepsi doğru, taklit değil,

Bu haber herkesin ağzında.

1 Nisan için tebrikler!

Güzel şakalara yol veriyoruz.

Herkese mizah virüsü bulaştırıyoruz.

Nisan Şaka Günü kutlu olsun!

**

1 Nisan’da

Kibar ol ve üzülme,

Arkadaşlarını eve davet et

Ve herkese birayla davran!

**

Dürüst olmak gerekirse, insanlar,

Sözünü tutmanı rica ediyorum!

Nisan Şakası Günü’nde, çizim gider,

Onun için kapıları açın!

Bugün üzülecek idrar yok,

Naif olarak hepimiz inanıyoruz,

Duymak ve affetmek –

1 Nisan’dan itibaren!