horoz yılı nasıl kutlanır

Muhtemelen herkes Yılbaşı Gecesini uzun süre hatırlamak ister. Gerçekten de çoğumuz Yeni 2017’nin gelişini dört gözle bekliyoruz. Önümüzdeki 2017, Kırmızı (Ateş) Horoz yılı olacak. Ve herkes bu kuşun katı eğilimi ve ciddiyeti ile ayırt edildiğini bilir. Ancak buna rağmen, böyle bir kuş çok adil. Bu topun bu yıl sizin için olumlu olmasını istiyorsanız, yeni yılı doğru bir şekilde kutlamalısınız. Ancak yeni 2017 Horoz Yılı ile nasıl tanışacağınızı bu yayında size anlatacağız..

Horoz Yılı nasıl düzgün bir şekilde kutlanır? Faydalı ipuçları

2017’de mutluluktan ayrılmamak için Yeni Yılı ev ortamında kutlamanız gerekiyor. Arkadaşlarınızı yerinize davet edin, tüm akrabalarınızı toplayın. Bunu yapmaya neden değer? Hepsi horoz bir kümes hayvanları olduğu için. Ve bir restorana giderseniz, onu sevmesi pek olası değildir. Bu nedenle, bu tatili evde kutlamak daha iyidir..

Yeni Yıl 2017 için bir ev nasıl dekore edilir.

Yeni Yıl’ın uzun süre hafızada kalması için tatil programını önceden düşünmeniz gerekir. Ayrıca şenlikli dekora dikkat etmeyi unutmayın..

2017 ile tanışıyoruz

Evinizin veya dairenizin dekorunda, Fire Rooster’a kişisel ilgi gösterin. Bu durumda, evin tasarımında bu asil kuşun favori renklerini kullanın. Festival masasını altın veya kırmızı bir masa örtüsü ile örtün. Eşleşen peçeteleri bulun. Evin dekoru hasır veya ahşap dekor unsurları da içerebilir. Ayrıca, diğer ev dekorasyon ipuçlarını da unutmayın..

 1. Bu nedenle, şenlikli masanın dekoru, doğal ketenden yapılmış bir masa örtüsü ve peçeteler içermelidir. Aynı zamanda güzel ve pratiktir..
 2. Evinize konfor katın. Damalı desenli battaniye ve kilim kullanın.
 3. Evde çömlek ve vazolar düzenleyin. Fire Rooster’ın buna bayılacağını unutmayın.
 4. Yılbaşı dekoru, basit çiçeklerden yapılmış sevimli ve ilginç buketler içerebilir..
 5. Bir eve alışılmadık bir tasarım kazandırmak çok kolay. El işlemesi olacak polushki veya havlu kullanmalısınız..

horoz yılı nasıl doğru bir şekilde karşılanır

Yukarıdaki tüm kurallara ek olarak, evinizi dekore etmek için kendi yaptığınız çeşitli şeyleri ve el sanatlarını kullanmaktan çekinmeyin. Ve evinizi dekore ederken Horoz resimlerini farklı varyasyonlarda kullandığınızdan emin olun. Olabilir:

 • her türlü mıknatıs,
 • ahşap figürler,
 • Doldurulmuş oyuncaklar,
 • çizimler.

kırmızı ateş horozunun yeni 2017 yılı ile tanışıyoruz

Çok sıradışı ve aynı zamanda doğaçlama yuvalar evin dekorunda harika görünecek. Ancak içine mandalina veya elma koyun. Çikolatalı yumurtalar da iyidir. Bu şekilde zenginlik ve başarıyı evinize çekeceğinizi unutmayın..

horoz yılı nasıl kutlanır

Yeni Yıl kutlaması için hangi kıyafeti seçmeli.

Bu yazımızda Ateş Horozunun yeni 2017 yılını nasıl karşılayacağımızdan bahsediyoruz. Ve yukarıdaki tüm noktalara ek olarak, tatil kıyafetinize de dikkat etmelisiniz. 2017’nin sembolü aslında sadeliğe değer veriyor. Ancak sadelik görünüşte değildir. Bundan, Yılbaşı Gecesi’nde çok parlak görünmeniz gerektiği anlaşılıyor. Ve hepsi bu, çünkü horoz hayatı boyunca parlak ve muhteşem kıyafetler giyiyor..

Yılbaşı Gecesi için kadınlar parlak renklerde elbiseler seçebilirler. Kırmızı, altın ve turuncu kıyafetler çok iyi görünecek. Elbiseler kesinlikle herhangi bir uzunlukta ve herhangi bir kesimde olabilir. Güzel bayanlar hem uzun elbiseler hem de kısa elbiseler giyebilir. Burada özel bir şikayet yok. Ancak görüntü için başarılı aksesuarlar ve diğer mücevherleri almaya değer..

horoz yılını doğru bir şekilde kutlamak

horozun yeni 2017 yılı nasıl kutlanır

Erkekler için de görünümleriyle ilgili ayrı öneriler var. Yeni yılı klasik bir takım elbise ile kutlayacaksanız, o zaman klasik kesimli bir takım elbise seçmelisiniz. Ancak klasik kostümün yanı sıra tatili kutlayabileceğiniz başka kıyafetler de var. Örneğin şunları giyebilirsiniz: T-shirt, gömlek veya kazak. Ancak tüm bunlar parlak bir renge sahip olmalıdır. Yani arka fonu kırmızı, sarı veya bordo olacak kıyafetler seçmeye değer. Genel olarak, Yılbaşı Gecesi’ndeki bir adam şık ve temiz görünmelidir..

horoz yılı erkek nasıl giydirilir

Masanızı Süslemek İçin Birkaç İpucu.

Tablo ayarı da önemli bir noktadır. Ona azami dikkatinizi vermelisiniz. Bu durumda kendi öreceğiniz çelenkleri kullanın. Onları renkli saten kurdelelerle süslediğinizden emin olun. Bu tür çelenkleri şenlik masasına yerleştirin ve onları evin etrafına kolayca asabilirsiniz..

Festival masasının dekorasyonu, özgün tasarımda güzel mumlar içermelidir. Ayrıca masa ayarının yapılması gerektiğini hatırlamakta fayda var: sarı, kırmızı, altın ve turuncu..

kırmızı ateş horozunun yeni 2017 yılı ile tanışıyoruz

horoz yılı nasıl kutlanır

Bir Noel ağacı nasıl dekore edilir?

Horozun Yeni 2017 Yılı’nı nasıl doğru bir şekilde kutlayacağınızı öğrenmek için bu yayını okumalısınız. Okuduktan sonra, bu tatilin uzun süre hatırlanması için her şeyi doğru bir şekilde nasıl organize edeceğinizi öğreneceksiniz..

horozun yeni yılını kutlamakNoel ağacı, her yeni yılın zorunlu bir özelliği olarak kabul edilir. Ve dekorasyonuna azami özen gösterilmesi tavsiye edilir. Yeni 2017 yılında ağaçta her türlü oyuncak, cicili bicili ve boncuk çok güzel görünecek. Ancak, tüm bu unsurların kırmızı ve altın renginde yapılması gerekir. Ağacın görkemli görünmesi için dekorasyonunda çeşitli renk ve boyutlarda çelenkler kullanın..

Standart süslemelere ek olarak, orman güzelliğinizi süsleyin: Noel ağacına asılacak mandalina, tatlılar ve kuruyemişler. Ayrıca boncuklar ve doldurulmuş oyuncaklar ekleyin. Sonuç olarak, her şey aynı anda basit ve güzel olacak..

Ve misafirlere ne servis edilir?

Bugün birçok ev hanımı tatil menüsünü önceden düşünüyor. Horozu ve misafirlerinizi memnun etmek istiyorsanız, birkaç öneriyi unutmayın..

 1. Partinizin merkezine ev yapımı bir pasta veya turta koyun. Ayrıca pasta ne kadar büyükse o kadar iyidir. Ayrıca masanın üzerine çeşitli ev yapımı hamur işleri de koyabilirsiniz. Turtalar ve çeşitli ev yapımı hamur işleri, konukları hoş bir tatla memnun edecek. Ve bu tür nitelikler gerçekten sade bir atmosfer yaratmaya yardımcı olacaktır..
 2. Bu nedenle, 2017’yi kutlamak ucuz ama doyurucu yemeklere değer. Horozunuz tutumluluğunuzu sevecek.
 3. Festival masasında taze yeşillikler bulunmalıdır. Hafif sebze salataları yapın. Ayrıca meyveyi kesmeyi de unutmayın..
 4. Ancak sıcak yemekler için tencere alın. Çok basit ve lezzetli olacak. Ayrıca, Yılbaşı masasında çok orijinal görünecek..

2017 ile nasıl tanışılır

Nihayet

Bu yazımızda, Yeni Yılı doğru bir şekilde kutlamanıza yardımcı olacak en önemli ipuçlarını sizler için listeledik. Bu zor olmayan ipuçlarını hatırlayın ve o zaman başaracaksınız. Ve Yılbaşı Gecesi unutulmaz bir tatil olacak.