Bir kır evi için Chemet gaz tankları. Fiyatlar, avantajlar, cihaz

Gaz tutucular, sıvılaştırılmış hidrokarbon gazlarını buhar ve sıvı halde almak, depolamak ve tedarik etmek için gerekli olan çelik tanklardır. Bir gaz depolama kabının seçimi çevre koşullarına bağlıdır. Farklı gaz tanklarının fotoğraflarını görmenin yanı sıra, bir kır evi için fiyatlarını, cihazlarını ve tank konfigürasyonlarını öğrenmenizi öneriyoruz..

Gaz tankı çeşitleri

Kışın, Rusya’nın birçok bölgesinde toprak 1,5 metreye kadar donar. Bunun ışığında, gaz kapları 0,6 m’den daha derin bir çukura kurulur, güçlü bir gövde, yüksek donma direnci ve güvenilir kapatma vanaları ile ayırt edilirler. Rus ikliminin özelliklerini dikkate alan mühendisler, sert kışlar için uygun 2 tip gaz tankı geliştirdiler..

Kışın, Rusya'nın birçok bölgesinde toprak 1,5 metreye kadar donar. Bunun ışığında, gaz kapları 0,6 m'den daha derin bir çukura kurulur, güçlü bir gövde, yüksek donma direnci ve güvenilir kapatma vanaları ile ayırt edilirler. Rus ikliminin özelliklerini dikkate alan mühendisler, sert kışlar için uygun 2 tip gaz tankı geliştirdiler.

Avrupa Hemet tesisinde sıvılaştırılmış petrol gazları için tank üretimi gerçekleştirilmektedir. Dikkatle ayarlanmış üretim, üretilen basınçlı kapların kalitesini kontrol etmenizi sağlar. Fabrikada, bitmiş gaz kapları satışa çıkmadan önce test edilir..

Bir kır evi için Chemet gaz tankları:

  1. Yuksek boyun.
  2. Yüksek bağlantı parçaları ile.

Hemet gaz tanklarının ayırt edici bir özelliği, gazlaştırma sisteminin sorunsuz çalışmasını garanti etmeleridir. Gaz basıncı regülatörü, tankın maksimum derinleşmesiyle bile yer seviyesinin üzerinde bulunur, sonuç olarak ne erime ne de yeraltı suyu sistemin çalışmasına müdahale etmez..

Gaz tutucu cihaz Chemet

Hemet kapları, dona dayanıklı kaplamalı polimer takviyeli kasa ve Amerikan yapımı kapatma ve emniyet valfleri ile donatılmıştır..

Hemet kapları, donmaya karşı dayanıklı kaplamalı polimer takviyeli kasa ve Amerikan yapımı kapatma ve emniyet valfleri ile donatılmıştır.

Tüm elemanlar korozyona dayanıklıdır. Destek ayaklarının sayısı geminin kapasitesine bağlıdır: 6400 – 2 çifte kadar, 9200 – 3 çift. Menhol flanşı, 12 çift cıvata kullanılarak boğaz ile sıkılır.

Tüm elemanlar korozyona dayanıklıdır. Destek ayaklarının sayısı geminin kapasitesine bağlıdır: 6400 - 2 çifte kadar, 9200 - 3 çift. Menhol flanşı, 12 çift cıvata kullanılarak boğaz ile sıkılır.

Videoyu izleyin: Bir gaz deposunun montajı, toprak işleri

Hemet tanklarının avantajları

Chemet tarafından üretilen sıvılaştırılmış petrol gazı kapları, Çek ve Bulgar üretiminin analoglarına göre birçok avantaja sahiptir..

Chemet tarafından üretilen sıvılaştırılmış petrol gazı kapları, Çek ve Bulgar üretiminin analoglarına göre birçok avantaja sahiptir.Gaz tutucu için çukur

  1. Bağlantı parçalarının yüksekliği ve boyun sırasıyla 0,5 ve 0,65 m’dir. Bu, gaz deposunun zemin donma seviyesinin altına yerleştirilmesine izin verir. Yeraltı suyunun yüksek konumu ile, gazlaştırma sisteminin düzgün çalışmasını sağlamak için önemli olan basınç regülatörü ve stop vanaları kuru kalır..
  2. Gaz tutucunun içinde, dünyanın basıncını dengeleyen özel halkalar vardır..
  3. Destekler, paslanmaz pimler kullanarak tankı betonarme döşemeye sabitlemenin kolay olduğu özel deliklere sahiptir..
  4. Gaz tankları, korozyona ve şiddetli dona karşı dayanıklı paslanmaz çelikten yapılmıştır. Konteynerin üst kısmına, çalışma ve nakliye sırasında ve ayrıca sıfırın altındaki sıcaklıklardan gelen hasara karşı koruma sağlayan bir poliüretan kaplama uygulanır..
  5. Armatür kasası, gazlı alana estetik olarak hoş bir görünüm sağlar..
  6. Boyuna yakın bir takviye halkası, yeraltı basıncındaki mevsimsel değişiklikler sırasında tankı patlamaya karşı korur.

LPG tanklarının teslimatı bir manipülatör vinci kullanılarak gerçekleştirilir. Gaz tutucunun çukura yumuşak şekilde daldırılması

LPG tanklarının teslimatı bir manipülatör vinci kullanılarak gerçekleştirilir. Gaz tutucunun çukura düzgün bir şekilde daldırılması, montaj işini kolaylaştırır ve dış kaplamanın zarar görmesini engeller. Tank, dört tekerlekten çekişli bir KAMAZ ile ulaşılması zor alanlara teslim edilebilir.

LPG tanklarının teslimatı bir manipülatör vinci kullanılarak gerçekleştirilir. Gaz tutucunun çukura düzgün bir şekilde daldırılması, montaj işini kolaylaştırır ve dış kaplamanın zarar görmesini engeller. Tank, dört tekerlekten çekişli bir KAMAZ ile ulaşılması zor alanlara teslim edilebilir.

Gaz tankları fiyatları Hemet

Benzin deposunun maliyeti, deponun hacmine ve üreticiye bağlıdır. LPG için bir tank almaya karar verirseniz, satın alma ile birlikte anahtar teslim bir kurulum yapılabilmesi için üretim tesisi ile iletişime geçin. Benzin deposuna ek olarak, bir kır evinin gazlaştırılması için eksiksiz bir hizmet yelpazesi alacaksınız..

gaz tankları fiyatlarıGaz tankları Hammett fiyatları

Hemet gaz tankının hizmet ömrü 40 yıldır, bundan sonra konteynerin zeminden tamamen çıkarılması tavsiye edilir. Konteynerlerin kalite kontrolü Alman merkezi TÜV SÜD temsilcisi tarafından yapılmaktadır..

Ayrıca okuyun: Özel bir evde kanalizasyon pompaları

Fotoğraflara bakın ve karşılaştırın gaz tankları fiyatları farklı üreticilerden (VPS Deltagaz, Kadatec ve Chemet). Güvenilir bir üretim tesisinden doğru seçilen kapasite, bir kır evinin otonom gazlaştırılmış sistemini kurduktan sonra bir güvenlik garantisidir. svoimi-rukamy.com web sitemizde gaz tanklarının seçimiyle ilgili bazı yararlı tavsiyeler bulduğunuzu umuyoruz..