Hafif dökme demir kapaklar

Hafif dökme demir kapaklar – yüzeyin önemli yüklere maruz kalmadığı alanlarda kullanılmak üzere tasarlanmış ürünler. Kaldırımlar ve çimenler de dahil olmak üzere yayalara yönelik alanlara ve ayrıca otoparklara kurulurlar. Nominal yükün izin verilen göstergesi bir buçuk tonu geçmez, bu da bu modellerin karayollarına kurulmasına izin verilmediği anlamına gelir. Bu güzergahlarda ağır kapaklar kullanılmaktadır..

Menhollere yerleştirmek için hafif kapaklar kullanılır

  •  telefon hatları;
  •  ısıtma şebekesi;
  •  gaz hatları;
  •  sıhhi tesisat.

akciğerler dökme demir kapaklar kamu hizmetlerini çocuklardan ve diğer savunmasız insan kategorilerinden ve ayrıca hayvanlardan gözlem güvertelerine girmekten korumak için yapılmıştır. Yapılar deliğe mümkün olduğunca sıkı bir şekilde yapışır, bu nedenle bir kişinin istemeden onları konumlarından değiştirme fırsatı yoktur..

Ek olarak, ürünler muayene kuyularını içine düşen döküntülerden kapatır..

Armstroy, Nizhny Novgorod’da bu ürün için tüm gereksinimleri karşılayan dökme demir kapaklar tedarik ediyor..

Ana türler

dökme demir kapaklar hafif

Hafif dökme demir kapaklar iki versiyonda mevcuttur:

  •  tam boy, kapağın ağırlığı yaklaşık 55 kg, çap 55 cm, tasarım hem yaya bölgelerindeki yollarda hem de otoparklarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır;
  •  küçük, ağırlığı 45 kg, çapı 45 cm, yerleşimi sadece trafiğe izin verilmeyen yerlerde mümkündür.

İtibar

Hafif kapaklar, SCH20 veya daha yüksek kaliteye atanmış bir malzemeden döküm kullanılarak üretilir. Parametreleri GOST gereksinimlerini karşılayan ürünler aşağıdaki avantajlara sahiptir:

  •  yüksek mukavemetli, dökme demir, bu tasarım için sağlanan yüklere dayanabilir;
  •  uzun hizmet ömrü, dökme demir, insanların sürekli olarak ambar boyunca hareket ettiği (ve otoparklardaki arabaların) kentsel bir ortamda bile yıpranmaz, bu, bu ürünü değiştirmeden önceki süreyi önemli ölçüde uzatmanıza olanak tanır;
  •  çevre güvenliği, dökme demir çevreye herhangi bir zaman neden olmaz

Adlandırılmış özellikler, Armstroy ürün yelpazesine ait hafif kapaklara sahiptir. Şirketimiz, zorlu iç iklim koşullarında yıl boyunca iyi performans gösterecek Nizhny Novgorod dökme demir ürünlerini tüketicilere sunmaya hazırdır. Ayrıca tüm ürünlerimiz için sertifika vereceğiz..