yeni yıl fotoğrafı için bir mağaza nasıl dekore edilir

Aralık, kışın altın ortalaması olarak kabul edilir. Şu anda, küçük mucizeler gerçekleştirilir. İnsanlar evlerinde bir Noel ağacı süsleyerek aktif olarak Yeni Yıla hazırlanıyorlar. Ayrıca, çelenklerden gelen peri ışıkları her yerde görünür. Bir mağazada çalışıyorsanız ve her şey sizin için hala sıkıcı ve sıkıcıysa, en kısa zamanda düzeltmeniz gerekir. Mağazayı Yeni Yıl için nasıl dekore edeceğinize dair bu makale sayesinde öğrenin, ayrıca fotoğrafa bakın ve doğru yapın.

Bakkal dekorasyon fikirleri

Herkes yeni yıldan önce çok sayıda insanın bakkala geldiğini bilir. Ve böyle bir işletme sahibinin görevi, müşterinin size tekrar tekrar gelmesini sağlayacak olağanüstü bir atmosfer yaratmaktır. Kural olarak, alıcının ruh hali sadece ürünlerin kalitesine değil, aynı zamanda odadaki atmosfere de bağlıdır. Bu nedenle, Yeni Yıl için bir bakkalın nasıl dekore edileceğini anlatacağız..

Yaklaşan Yeni Yıl insanları aktif olarak etkiliyor. Bu zamanda, herkes endişe ve kibirle kaplıdır. Ancak bakkaldaki şenlik havası birçok kişiyi durduracak ve bu büyülü tatili hatırlayacaktır. İşte yılbaşında mağazanızı dekore etmek için bazı ipuçları..

Yani mağaza küçük bir alana sahip olsa bile özgün bir şekilde dekore edilebilir. Örneğin, bu durumda çalışanlarınızın tarzını düşünebilir ve onlar için bayram kıyafetleri seçebilirsiniz. Ayrıca başlarına güzel şapkalar da koyabilirsiniz. Veya boynunuzu tinsel ile süsleyin. Ayrıca dilerseniz yılbaşı broşlarını kıyafetlerine iliştirebilirsiniz..

Sonuç olarak, sadece çalışanların kendi aralarında değil, çevrelerindeki herkes arasında da şenlikli bir ruh hali ortaya çıkacaktır..

yeni yıl fotoğrafı için bir mağaza nasıl dekore edilir

Mağaza dekorasyon ipuçları.

Mağazanızı dekore etmeden önce, dekore edileceği renk şemasını düşünmeniz gerekir. Fotoğraflarımıza güvenin. Her şeyin uyumlu olması gerektiğini unutmayın. Bir kurumu dekore ederken iki ton kullanılması tavsiye edilir. Örneğin, şunlar olabilir:

 • mavi ve gümüş,
 • Beyaz ve mavi,
 • kırmızı ve altın,
 • Beyaz ve kırmızı.

Kural olarak, böyle bir durumda birçok seçenek vardır. Ancak burada en önemli şey Yeni Yıl temasına uyulmasıdır..

Renk belirlendikten sonra, tüm Yeni Yıl özelliklerini satın almanız gerekir. Elbette mağazanızı dekore ederken en önemli şey balıksırtıdır. Bu durumda, iç mekanlara büyük bir ladin yerleştirmek gerekli değildir. Bu durumda, küçük biriyle geçinebilirsiniz. Cicili bicili ve oyuncaklarla süslenmelidir. Üstte bir yıldız işareti olmalıdır. Yılbaşı ağacınızın altına hediye taklidi kutular da koyabilirsiniz. Noel ağacının yanına Noel Baba ve Kar Kızlık da yerleştirin.

Mağazanızda “Yeni Yılınız Kutlu Olsun” yazılı çelenkler astığınızdan emin olun. Çok zarif görünüyorlar. Onları odanın her yerine ve her zaman girişin önüne asmaya değer. Alıcıların bunu takdir edeceğini bilin.

Tinsel ayrıca mağazanızı dekore etmenin önemli bir özelliğidir. Sayacın tasarımında kullanılır. Bir mağazada duvarları süslemek için de uygundur..

Kuruluşunuzda her şeyin parlamasına ve dikkat çekmesine izin verin!

yeni yıl fotoğrafı için bir mağaza nasıl dekore edilir

Kendi elinizle bir mağaza nasıl dekore edilir

Ardından, paranızı harcamadan kendiniz yapabileceğiniz bir fotoğrafta Yeni Yıl için bir mağazayı dekore etmek için fikirler sunuyoruz. Bu durumda, en ucuz malzeme – renkli kağıda ihtiyacınız olacak. Yılbaşı karakterleri bundan kesilir: Snow Maiden ve Noel Baba. Ayrıca bir ren geyiği takımı da kesebilirsiniz. Ayrıca, Yılbaşı dileklerini bırakmanın uygun olduğu kağıttan Yılbaşı toplarını da kesebilirsiniz..

Büyük harflerle yazmaya değer!

Dükkanınızı süsleyecek bir Noel ağacı yoksa, umutsuzluğa kapılmayın! Örneğin, tinsel kullanabilirsiniz. Bununla birlikte, Noel ağacının ana hatlarını duvara çizin. Bu Noel ağacına renkli kağıttan kesilmiş zincirleri veya topları yapıştırabilirsiniz..

Zincirler renkli kağıttan yapılabilir, sadece birkaç şerit kesip birbirine yapıştırabilirsiniz. Bu zincirler sadece ağacınıza değil tavana da yapıştırılabilir. Mağazayı özgün bir tarzda dekore etmeye çalışın.

yeni yıl için bir bakkal süsleyin

Dostça bir atmosfer nasıl oluşturulur?

Tabii ki yılbaşı süsleri şenlik havası yaratmak için yeterli değil. Burada tüm çalışanların ruh hali de önemlidir. Bu nedenle, tüm çalışanlar mağazayı dekore etmelidir. Böyle bir etkinlik, tüm ekibi birleştirmeye ve yeni çalışanlarla başkalarıyla tanışmaya izin verecektir..

Mağazayı dekore etmek için herkesin neşeli bir ruh hali içinde olması gerekir. Bu ek işi düşünmenize gerek yok.!

Bir mağazayı dekore ederken aşağıdaki kurallara uymalısınız:

 1. İlk önce sorumlulukları atayın.
 2. Ardından dekorasyon stilini seçin.
 3. Depoyu dekore etmek için en uygun zamanın ne zaman olduğuna karar vermeye de değer..

yeni yıl için bir bakkal süsleyin

Vitrin dekorasyonu

bunu düşünmemelisin yeni yıl için vitrin dekorasyonu zor iş. Doğru fikirlerle suçlanmanıza yardımcı olacak bu yayının fotoğraflarına bir göz atın..

Güzel dekore edilmiş bir mağaza daha fazla müşteri çekme eğilimindedir..

Vitrinleri Yılbaşı tarzında dekore etmek, müşterilerin merakını uyandıracağından emin olabilirsiniz. İçine bakmak ve sizden bir şey satın almak isteyeceklerdir. Oda dekorasyonuna Yeni Yıldan çok önce başlanmalıdır. Güzel bir ortam sadece herkese iyi bir ruh hali getirmekle kalmayacak, aynı zamanda mağazanızdaki karı da artıracaktır..

yeni yıl için bir bakkal süsleyin

Önemli dekorasyon kuralları

Burada yeni yıl için depoyu nasıl dekore edeceğimizden bahsediyoruz. Kuruluşunuzu dekore ederken, işletmenin durumunu hatırlamaya değer. Özellikle, bir çocuk mağazasının pencerelerini süslemek için yapay Noel ağaçları ve Noel Baba figürinleri kullanılır. Ancak bu dekor, üst düzey bir kuyumcu için uygun değildir..

Büyük bir kuyumcuda vitrin süslerken çok ihtiyatlı bir tarz kullanmalısınız. Bu durumda, dekorasyon ideal olacaktır:

 • mavi ve gümüş palet,
 • yapay kar,
 • Cam bileşimler.

Ayrıca vitrin dekorasyonu için kullanmak harika – çok sayıda peri masalı ve Yeni Yıl karakteri figürleri.

Bu durumda geyik figürleri de uygundur. Ve bu dekoru pencerelerdeki çizimlerin yardımıyla tamamlayabilirsiniz. Bunları uygulamak zor değil. Bu şunları gerektirecektir: bir şablon ve diş macunu.

Ayrıca bir kuyumcuya bir Noel ağacı da yerleştirebilirsiniz. Ancak burada canlı ladin uygun değildir. Yapay olanla geçinmek daha iyidir. Çok sayıda Yeni Yıl, Yeni Yıl dekorunuza mükemmel bir şekilde uyacaktır. Şenlikli tinselden serilirler ve cama bantla yapıştırılırlar..

yeni yıl için bir bakkal süsleyin

Bir mağazayı dekore ederken hangi dekorun kullanılmasına izin verilir?

Artık mağazanızı Yeni Yıl için nasıl dekore edeceğinizi öğrendiniz, ama hepsi bu kadar değil. Size birçok kişiyi memnun edecek uygun fiyatlı dekorasyon yöntemleri sunmaya devam edeceğiz..

Yani bir mağazayı dekore etmenin en hesaplı yolu dekoratif çıkartmalar kullanmaktır. Yeni Yıl temasına uygun herhangi bir çıkartmayı kesinlikle kullanabilirsiniz..

 • Kağıt ürünlerden yapılan dekor çok güzel ve en önemlisi modaya uygun görünüyor. Bunlar şunlar olabilir: kağıt kar taneleri veya kağıt çelenkler. Buradaki en önemli şey, ruhunuzu el sanatları yaratmaya sokmak..
 • Alıcıların dikkatini çekmek için standart dışı tasarım çözümleri kullanmanız gerekir. Örneğin, malların kendisinden bir Noel ağacı inşa edebilirsiniz. Butikte pamuklu pedlerden yapılmış bir Noel ağacı kurabilirsiniz. Ancak yatak takımı satan mağaza, yastıklardan yapılmış bir Noel ağacı ile süslenecek..
 • Mağazanızı süslemek için parlak ışıklı bir çelenk kullanmayı unutmayın! Ancak mağazanızın kapısına şenlikli bir Yılbaşı çelengi asabilirsiniz..

yeni yıl fotoğrafı için bir mağazayı dekore etmek için fikirler

Nihayet 

İşte mağazanızı dekore etmenin birçok yolu. Onları kullandığınızdan emin olun. Mağazanızı tüm kurallara göre dekore edin, ardından yeni renklerle parlasın..

yeni yıl için mağaza salonunu dekore et photoyeni yıl için mağaza salonunu dekore et photoyeni yıl için mağaza salonunu dekore et photoyeni yıl fotoğrafı için bir mağazayı dekore etmek için fikirleryeni yıl fotoğrafı için bir mağazayı dekore etmek için fikirler